Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość 7890
ok.tylko prosze napisz czy mozna kostac jakims konsultantem jak np.w avonie.na czym to ewentualnie polega czy jest jakas kwota wpisowego.i czy sa jakies probki do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wpisowego, próbki są tylko perfum. Napisz do mnie na gg 8791381 to ci wszytko wyjaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
a nie mozesz teraz.bardzo bym prosila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dużo pisania, nie będę wszytkich zanudzała. Są dwa sposoby współpracy z Faberlic: 1. Zostajesz konsultantem dokonującym zakupów na potrzeby własne i swoich klientów. Otrzymujesz wtedy aż 27% rabatu na wszystkie zakupione produkty. 2. Zostajesz konsultantem, który oprócz własnych zakupów buduje zespół Konsultantów. Otrzymujesz wtedy dodatkowo od 6% do 26% dodatkowej zniżki w zależności od wyników własnych i grupy. Zasady szczegółowe: I. Rejestracja Deklaracji następuje przy pierwszym zamówieniu II. Nie ma opłaty wpisowej III. Nie ma minimalnego zamówienia, składasz zamówienie o dowolnej wielkości i jako Konsultant Faberlic otrzymujesz aż 27% rabatu już od zakupu jednego kosmetyku IV. Jako Konsultant korzystasz dodatkowo z ofert specjalnych, które dostępne są tylko dla Członków Klubu Faberlic V. Każdego miesiąca czeka na Ciebie i Twoich Klientów nowa oferta promocyjna w postaci katalogu i dodatkowych ofert specjalnych Chcesz się wpisać to napisz do mnie. Wyślę ci deklarację i katalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
raczej chce.ale czy musze od razu robic zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
chce sie wpisac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz mi na meila albo gg adres to ci pośle wszystko co trzeba. Albo podaj swojego meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
moze to glupi pomysl ale czy nie mozemy kontaktowac sie telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może trochę kultury szanowne konsultantki??? Każda chce mieć kogoś pod sobą ale może troszkę szacunku jedna do drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogus 26
smiac mi sie chce z tych waszych przekamarzan ja od lutego jestem konsultantka w tym miesiacu dopiero wprowadzilam nowa osobe pod siebie tylko dlatego ze sama chciala bo niemam zamiaru tak jak- nie ktore osoby reklamowac sie tu -ale ta wasza zacieta walka o konsultantki przyczynila sie do tego ze znow zaczelam szukac nowych klientow na kosmetyki bo w naszym miescie chyba tylko my 2 je rozprowadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza wiadomość z firmy: złóż zamówienie w dniach 22-24 czerwiec na min. 150 zł a otrzymasz dodatkowo 5% rabatu. UWAGA! Zestaw pędzli w prezencie już od zakupu za 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogus 26 - może nie uwierzysz, ale to właśnie takie osoby jak Ty, które mają do tego zdrowe podejście, najbardziej cenię. Zapraszam do dyskusji na tym forum i jednocześnie proszę o nie zwaracanie uwagi na niektóre posty, nijak dotyczące samych kosmetyków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogus 26
napiszcie ktory podklad jest dobry a te farby do wlosow jakie sa bo wczesniej ktos z was pisal ze sa nietrwale prawda to jest czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
Moja mama dzisiaj uzywała tej farby, więc nie wiem jak z trwałością, ale na pewno mogę powiedzieć, że kolor jest intensywny i ładnie mieni się na słońcu. Mama nie użyła tylko balsamu dołączonego do opakowania z powodu uczulenia na pszenice, ale cała reszta przypadła jej do gustu:) Jest tylko jeden minus... baardzo intensywny zapach amoniaku:/ Odezwe sie pozniej i powiem jak długo utrzymuje się kolor:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wcześniej informowałam o nowym biurze Faberlic w Chorzowie na ul. Bocznej 12. Biuro jest czynne w środy 12.00-17.00 i w soboty 10.00-13.00. Ponieważ w soboty to właśnie ja pełnię dyżury informuję, że jeżeli jest ładna pogoda to jestem nawet wcześniej. Mamy przed biurem \"stoisko\" gdzie można zapoznać się z częścią produktów Faberlic, można obejrzeć najnowszy katalog. Dla konsultantek, którym już zabrakło bieżących katalogów informacja, - w biurze można kupić w cenie promocyjne 0,50 zł za sztukę. Jeżeli będziecie potrzebowały jakiegoś kosmetyku \"na gwałt\" a w biurze akurat będzie taki kosmetyk - można zakupić z upustem gwarantowanym przez Faberlic. Oczywiście upusty są wyłącznie dla konsultantek. Aby dowiedzieć się czy dany kosmetyk mamy w biurze wystarczy zapytać na GG lub mailem. Jeżeli nie jesteście konsultantkami też zapraszam - można zapoznać się z kosmetykami, umówić się na pokaz makijażu. Biuro jest dla Was zatem jesteśmy otwarte na Wasze sugestie. Fakt, że biuro znajduje się w Chorzowie, nie oznacza, że jest udostępnione tylko dla Chorzowianek:). Jeżeli jesteście z Zabrza, Bytomia, Rudy Śl, Sosnowca itd - biuro jest również dla Was. Pozdrawiam Iwona.Faberlic@gmail.com GG 7803944 885-211-701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Witam serdecznie! W dniach 22 - 25. 06.2007 firma przygotowała specjalna oferte na probki zapachow i pomadek dla konsultantow. Przy zakupie na > min. 200 zl w cenach katalogowych - probki perfum (8 zapachow) za > jedyne 7,00 zl. Dodatkowo przy zamowieniu na min. 400 zl w cenach > katalogowych - probki pomadek (41 odcieni) za jedyne 6,00 zl. Aby > otrzymac promocyjny zestaw nalezy wpisac na zamowieniu,odpowienio > PROBKI ZAPACHOW PROMO PROBKI POMADEK PROMO > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Andzia74 ale czy w dniach 22-24 trzeba zamówić za 200 zł żeby kupić te próbki i pomadki po promocji czy liczy się zamówienie za cały miesiąc? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
TO ZNOW JA .NIE WIEM.CHYBA NIE ZALEZY NIEKTORYM NA INTERESACH.CHCIALAM SIE WPISAC DO WASZEJ FIRMY ALE KOLEZANKA Z KTORA ROZMAWIALAM NIE PRZEJAWIA CHECI DO WSPOLPRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7890 - zapraszam do rozmowy nie za cały miesiac niestety tylko teraz trzeba złożyć zamówienie za 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniek111
7890 napisz do mnie na gg: 2873462 Chętni porozmawiam z Tobą na tenat faberlica ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
DLA MNIE OSOBISCIE LEPSZE ROZWIAZANIE JEST ROZMOWA TEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko do Ducky Duck czy krem SK-2 posiadajacy wyciąg z lukrecji .......pachnie lukrecją? ^^ :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten zestaw pedzli powyzej 60zl widnieje na fakturze? bo teoretycznie nalezy mi sie taki gratis od firmy, ale na fakturze nic nie widze takiego, czy oznacza to ze go nie dostane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw pędzli nie jest zafakturowany, dlatego go nie widzisz. W paczce napewno go dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×