Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B.
jak oceniacie mleczko do ciala nawilzajaco-liftingujace oraz peeling do rak i stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
Izo , na towje pytanie co do kosmetyku nie odpowiem, gdyż zrezygnowałam z tej frimy i nie zamawiam juz dośc długo nic zagłebie chwilowotemat dotyczacy allegro, niewiem dokąłdnie jak to jest z tymi sprzedawcami ale wiem jak jest z avonem - sprzedaja czasami bardzo bardzo tanio, - maja kosmetyki z wyprzedazy, albo z ofert łaczonych - dajmy na to wchodzi do frimy nowy zapach (u by ungaro) i jest do niego srebrna torebka wieczorowa (bardzo ładna, ale mniejsza o to), perfumu kosztuja 160 zł plus torebka...ale jesli się kupi kilka sztuk jest opust 50 % więc wychodzi 80 zł, jesli sprzedawca zabierze z kompletu torebke, może dodatkowo obnizyc cene perfum a torebke sprzedawac oddzielnie powiedzmy za 15-20 zł (jest naprawde elegancka) i w ten sposóbn sprzeda wiecej (a tez sa konkursy kto najwiecej sprzeda i sa potem wartosciowe nagrody itp), ponadto ma opust 50 % na perfumy i może znajomym przeciez sprzedawac normalnie po 160 zł , tylko na allegro oferowac tak niskie ceny on ma wiekszy, opust, ten całkowity również, bo w avonie najwyzszy to teraz 40 %chyba, większa sprzedaż, może nalezec do klubu rózy, i miec pprzywileje dodatkowe , troche tegpo jest pozatym, istnieje takie cos jak liderzy sprzedazy itp, osoby które siedzą w tym biznesie po uszy, maja czasem działaności gospodarcze itp.. pozatym jak mówiłąm oferty wyprzedazowe, oferty dla konsultantek, darmowe zestawy za płatnosci karta kredytowa czy zbieranie avonków za telefonie komórkowa avon, oferta netto w necie, oferta netto do katalogu i mozna to wszystko potem sprzedawac dałam na przykładzie avonu, ale w faberlicu przeciez tez gdzies tam zaczynjaa sie naprawde duże opusty, też sa wyprzedaże itp, promocje, i może na tej zaszadzie to działa, choc wiem i widze że zainteresowanie faberlic jest raczej małe, a przynajmniej duzo mniejsze niż firm konkurencyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
owszem sa, ale sprzedaz jest tak niewielka ze musialoby sie doplacac by sorzedawac cos dwa razy taniej :/ mysle ze fl nie ma az tyle promocji i mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wreszcie paczke :) Bardzo mi sie podoba zapach Chocolate story - mam probke. Podoba mi sie zapach i konsystencja balsamu po goleniu z serii 8-element dla mezczyzn - zobaczymy czy mojemu mezczyznie sie spodoba :) Wyprobowałam narazie na reku podkład Subtelny dotyk - myślałam ze bedzie ciemniejszy ale jest OK bo mam jasna karnacje. Niestety nie wiem dlaczego nie dostałam błyszczyka i pomadki ktore zamawiałam. Dostałam tez dodatkowo katalog na wrzesien i na sierpien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
Dzisiaj mam odebrać swoją pierwszą paczkę z Fabelica. Jednak nie było mnie w domu gdzieś do godziny 13-14 i nie wiem czy ten ktoś już był czy nie. Babka co mnie zapisywała mówiła, że on raczej popołudniu. Jednak mam pytanie, kto to w ogóle rozwozi, bo niby pisze, że firma kurierska, ale jaka? No i co w przypadku gdyby on był a mnie nie było? Przyjedzie jeszcze raz? Paczka wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja przełozona mowiła ze kurier bedzie dzwonic do mnie, ale nie zadzwonił,bo byłam w domu. Wydaje mi sie ze jakby cie nie bylo w domu to by zadzwonił na telefon ktory podałas :) Dzisiaj tez dostałam pierwsza paczke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
U mnie rozwozil kiedys Pan w aucie bez napisu firmy ale teraz chyba jest to auto z UPS. Pierwszymi razami Pan do mnie dzownil jak mnie nie bylo w domu,a teraz zostawia u sasiadow jak mnie nie ma w domu,a jesli nie ma tez sasiadow to dzowni lub pare razy zostawil kwitek w drzwiach i ja dzownilam i sie umawialam kiedy bede,przewaznie na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
dzięki za odpowiedzi :) bo wyczytałam w regulaminie Faberlica, że jak mnie nie zastanie to ponoszę opłatę 50 złotych za jakieś dodatkowe koszty i się wystraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja narazie na wrzesien mam 2 zamowienia, 2x zel pod prysznic i balsam odzywczy na noc...reszta zamowien to kosmetyki dla mnie,choc z takim zamowieniem niewiem czy oplaca mi sie je zamawiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie koleżanko. O tym informuje nas regulamin firmy. Warto wiec poświecić trochę czasu i zobaczyć jakie upusty oferuje firma i jak można je wybrać. Zapraszam niezorientowanych w temacie do lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Dziewczyny,mam problem-w niedziele złożyłam zamówienie,przyszło potwierdzenie itd tylko nie dostałam maila od firmy krierskiej i zamówienia:( Co mam zrobić?Myślałam że zadzwonie dziś do firmy ale sie powstrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy skontaktować sie z firmą faberlic aby to wyjaśnić. Skoro otrzymałaś potwierdzenie znaczy , ze zamówienie doszło. Może nie zapłaciłaś wcześniejszej fakturki (firma nie wyśle na przelew towaru jeżeli wcześniejsza faktura jest niezapłacona - nawet jeśli jej termin płatności nie minał) A moze kurier ociaga sie z dostarczeniem paczki. Napisz albo zadzwoń do firmy napewno wyjaśnią. Jeśli paczkę nadali podają numer i będziesz mogła jej szukać przez strone na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Fakturę zapłaciłam w piątek,może jeszcze nie doszło...Jeżeli dziś nic nie będzie to dzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
ja również nie dostałam paczki, w czwartek złożyłam zamówienie, potwierdzenie podobno było, maila od firmy kurierskiej nie dostałam, ale że to moja pierwsza paczka załatwia to wszystko za mnie dyrektorka regionalna. mam nadzieję, że wszystko jakoś dojdzie bez problemu, ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coś za długo na te paczki czekacie. Ja mam przeważniej na drugi dzień (99% wszystkich paczek), w wyjatkowych sytuacjach na trzeci dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Napisałam wczoraj maila do firmy,dostałam rano odpowiedź że paczka została dziś przekazana kurierowi...jeszcze od niego maila nie dostałam...i że mają dużą liczbę zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Wczoraj dostałam paczke.Chocolate Story jest cudowny:)Mam pytanie-jeżeli katalogi sa dostępne od 10 to przyślą mi same katalogi czy znów muszę złożyć zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIestety w tym miesiacu napewno Ci nie przyślą. Powinni przysłać w kolejnym jeśli nie złożysz zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Chyba nie będę musiała...szykuje sie kolejne zamówienie...dziewczyny szaleją na punkcie chocolate story,eliksiru Wysokie Sezony i mazidła przeciw odciskom i odgniotom!Wiecie jak to jest...jedna wypróbuje,powie koleżankom i interes się rozkręca!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Chyba nie ma czego.To moje początki,a jak wiadomo na poczatku zawsze jest dobrze...Z avonu całkowicie zrezygnuje,bo to totalna nędza...mam tylko 2 zamówienia za 30 zł...eh....mam nadzieję że z faberliciem będzie chociaż lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
to ja mam odwrotnie na avon duzo zamowien, a z faberlica zrezygnowałam juz jakis czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Faberlic to jak na razie Nowość dlatego dziewczyny zamawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
No zamówienie trochę się uzbierało,ale więcej zamawiam ja sama.. pozatym już 2 rzeczy nie ma które chciałam zamówić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×