Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B.
Ja niewiem, ale z tej serii co balsam do ust dobre są kremy pod oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech fajne kosmetki ale cóż z tego, że teraz zamawia u mnie tylko jedna osoba ? :( szkoda mi mojej grupy ale powoli żegnam się z Faberlic, przezuciłam się na Oriflame - zdecydowanie więcej klienteli, szybki awans oczywiście moim dziewczynom z faberlica dalej będę pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
dziękuję, pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
dziękuję, pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie nie wiecie moze jaka pojemnosc ma zel liflingujacy do biustu ktory jest w promocji za 6,90 kod xR15??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Nie wiem dokładnie,ale wydaje mi się że w granicy 75ml - 150ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
To,dobrze pamiętałam, ale napisałam aż do 150ml bo nie chciałam się aż tyle pomylić :) Wiecie..wkurzyłam się bo już nie ma tonizującego antyseptycznego żelu do nóg. Tak długo go w ogóle nie było w katalogu,a teraz 2-3 mies. i już go nie ma ponownie..Moja mama go uwielbia i mówi że bardzo dużo daje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
wg. mnie jabłkowy :) najgorsza pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) czytam ten wątek od kilku ostatnich stron bo wieki tu nie byłam i widzę że niedobrze się dzieje ostatnio.Ja mialam 3 osoby u siebie ale sie wykruszyły z braku zamówień... jedyna klientka jaka zamawiała u mnie najwięcej zamawia teraz co 2 lub 3 m-c, ja zamawiam czasami dla siebie ale ile można zapychać szafkę :P reszta tylko pyta co to Faberlic ale po przejrzeniu katalogu mówi: \"eee nic ciekawego\".więc generalnie sie cos popsuło w tej firmie a ja nie mam już sił wciskać ludziom samego katalogu żeby chociaż obejrzały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) czytam ten wątek od kilku ostatnich stron bo wieki tu nie byłam i widzę że niedobrze się dzieje ostatnio.Ja mialam 3 osoby u siebie ale sie wykruszyły z braku zamówień... jedyna klientka jaka zamawiała u mnie najwięcej zamawia teraz co 2 lub 3 m-c, ja zamawiam czasami dla siebie ale ile można zapychać szafkę :P reszta tylko pyta co to Faberlic ale po przejrzeniu katalogu mówi: \"eee nic ciekawego\".więc generalnie sie cos popsuło w tej firmie a ja nie mam już sił wciskać ludziom samego katalogu żeby chociaż obejrzały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja też już za bardzo się nie staram,ale jakieś te zamówienia wciąż są i zauważyłam, że konsutalnki z mojej grupy coś ostatanio więcej składały zamówień choć małe.. ja na listopad będę miała chyba największe zamówienie ze wszystkich dzięki siostrze i jej potrzebom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
no nie właśnie weszłam na stronę Faberlic i widzę że katalog grudniowy będzie dopiero po 15 listopada, a szko da bo avon ma już taki świąteczny... trochę późno, ale mam nadzieję ,że będzie ok zamówienie na list. mam dość duże, ale głównie perfumy, promocje korzystne są z aqamarin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wybróbowałam nowy tusz: zacznijmy od opakowania: opakowany w srebrno-szary kartonik, oprócz tego w takie etui z materiału wygląda to dosyc elegancko samo opakowanie tuszu srebrne, jak dla mnie super szczoteczka , tusz nie za mokry nie zostawia grudek no i fajnie szczotkuje rzęsy jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
jestem jedynie ciekawa jaka jest nowa maska do włosów...ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja również dostałam dzisiaj paczkę i zamówiłam kilka rzeczy których wcześniej nie miałam. Też zamówiłam nowy tusz do rzęs, jest bardzo elegancki, świetnie wygląda aż miło położyć go na wierzchu ( w ogóle jeśli chodzi o ekskluzywne marki to opakowania mają naprawdę śliczne i eleganckie!). Jeszcze go nie wypróbowałam ale jutro dam znać. Duży też plus za opakowanie nawilżająco-liftingującego mleczka do ciała, świetne otwieranie i b.praktyczne. I zamówiłam puder kompaktowy aquamarin, naprawdę bardzo elegancki, śliczny z wyglądu. Jak wypróbuję, to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niedawno dołączyłam do grona konsultantek. Przyznaje szczerze, że zberam całkiem ładne zamówienia (oby takdalej :)), wiele osób jest zadowolonych, szczególnie z kremów :) Ostatnio miałam dość duże zamówienie i dostałam sms, że otrzymałam zniżkę objętościową. Mam do Was pytanie, o co chodzi z tą zniżką objętościową, kiedy i za co się ją dostaje? z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niedawno dołączyłam do grona konsultantek. Przyznaje szczerze, że zberam całkiem ładne zamówienia (oby takdalej :)), wiele osób jest zadowolonych, szczególnie z kremów :) Ostatnio miałam dość duże zamówienie i dostałam sms, że otrzymałam zniżkę objętościową. Mam do Was pytanie, o co chodzi z tą zniżką objętościową, kiedy i za co się ją dostaje? z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niedawno dołączyłam do grona konsultantek. Przyznaje szczerze, że zberam całkiem ładne zamówienia (oby takdalej :)), wiele osób jest zadowolonych, szczególnie z kremów :) Ostatnio miałam dość duże zamówienie i dostałam sms, że otrzymałam zniżkę objętościową. Mam do Was pytanie, o co chodzi z tą zniżką objętościową, kiedy i za co się ją dostaje? z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka20
Nigdy nie zamawiałam kosmetyków firmy Faberlic.Ostatnio widziałam w internecie katalog listopadowy tej firmy.Mam pytanie do kiedy można zamawiać z tego katalogu i na kiedy byłyby kosmetyki?Z góry dziękuje za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×