Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Yopu nova nie byla najgorsza- pomadki choc nie utzrymywalay sie na ustach zbyt dlugo przyjemnie sie nosilo , cienie oraz kredki rowniez . Zawiedziona jestem ze wycofują moj ulubiony blyszczyk iskrzacy :( Podklady to rzeczywiscie byl nie wypal . Co do tonika do demakijazu tego wlasnie fioletowego malego mam stale zadowolone klientki ktore juz nie raz czy dwa go kupowaly tylko nty wiec chyba nie mozna na niego az tak narzekać!! Ja jednak jestem za mleczkami do demakijazu i to z lotosu w moim przypadku sie sprawdzilo. Co do tuszu moze nie wydlużają maxymalnie ale mają ogromny plus za to ze sie nie rozmazują ,makijazu nie musze poprawiać w ciagu dnia , dobrze sie zmywają , nie uczulają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstradyska
nie stwierdziłam wszem i wobec że wszystkie komsetyki faberlic sa złe, bo zacznijmy od tego, że nie próbowałąm wszystkich napisałam co mnie zawiodło i okazało sie według mnie złe no np dlaczego pisza o szamponie koloryzujacym, że jest trwały na ok 2 tygodnie, jak schodzi po jednym myciu - powinno to sie nazywac szamponetka i kosztowac z 5 zł co najwyzej- patrząc na szamponetki innych firm dostepne w drogeriach na obrone moge dodać że balsam do włosów krasa - ten co jest w ofercie od kilku misięcy jest całkiem niezły ale z koleji rozjasniacz do włosów jak dla mnie odpada -tworzy paskudne żółte refleksy i wcale nie jest delikatny - ot co zachowuje sie równie agresywnie na włosach jak inne rozjasniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstradyska
nie wiem walczyłam wczoraj z makijażem tym tonikiem w fioletowym opakowaniu i nie mogłam zmyć do końca jak pisałam co do tuszu wydłuzającego o głebokich kolorach to musze się zgodzic, nie rozmazuje się - fakt, ale z efektu nie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
plyn fioletowy do demakijazu wcale nie jest zly,zmywa dobrze,nie uczula,oczy nie pieka tylko za taka cene jest dosc maly.. szamopony SL i color .. beznadziejne,zgadzam sie.. ale seria you nova byla ok,a iskrzacy blyszczyk byl taki rewelacyjney :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
Hej dziewczyny, a ja mam problem dostałam dziś paczkę z faberlica i przysłali mi jedną rzecz nie taką jak zamawiałam, już jest za późno więc się do nich nie dodzwonię a w weekend nie pracują chciałam napisac maila ale za każdym razem serwis mi odsyła informacje ze mail nie może dojść czy pozmieniali adresy? Ja brałam je ze strony faberlica ale nie wiem co jest grane, macie może maila do kumosińskiej czy kogoś innego kto tam pracuje? Bardzo mi zalezy i z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka w poniedzielek mozesz zadzwonic jesli to ich wina natychmiast przeslą Ci zamawianą rzecz a ta odeslij na ich koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
oto mail do M.Kumosinskiej m.kumosinska@pl.faberlic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na jaka wode sie zdecydowalyście za 10zl? ja myśle miedzy Alatau a Kaori a jakie są Wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Alatau polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Ja wzięłam Sleza Yurate ale dla mamy, bo ona lubi takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zawsze musza byc fajne promocje jak juz zrobie zamowienie? wrrr. Kurcze w nast miesiacu czekam do ostatniego tygodnia....echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie , albo jak zloże na początku miesiąca zamowienie za dwa dni jest promocja gratisowa , wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba odbija sie firmie ta podwyżka cen w katalogach dziś 21 a dopiero niecale 900 faktur wystawili .... i znów w deklaracjach wcisneli mi katalogi styczniowe , tydzien przed koncem miesiaca wysylają stare katalogi , rozumie jedna -dwie a nie dwadzieścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
No i problem z głowy, przyślą tą kredkę , którą zamawiałam. rzeczywiście ceny trochę odstraszyły klientki a wiekszość i tak zamawi stare sprawdzone kosmetyki narazie mało która decyduje się na nową serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam sobie na twarz nową maseczkę parfait z podwójnego oddychania (kat. luty str. 4) wyciska się taka piankę i nakłada, zapach ładny hmmm zobaczymy jak położe ze 3 razy to wtedy napiszę odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam sobie na twarz nową maseczkę parfait z podwójnego oddychania (kat. luty str. 4) wyciska się taka piankę i nakłada, zapach ładny hmmm zobaczymy jak położe ze 3 razy to wtedy napiszę odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam sobie na twarz nową maseczkę parfait z podwójnego oddychania (kat. luty str. 4) wyciska się taka piankę i nakłada, zapach ładny hmmm zobaczymy jak położe ze 3 razy to wtedy napiszę odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
U mnie rowniez niewiele klientek zdecydowalo sie na nowe serie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
U mnie rowniez niewiele klientek decyduje sie na nowe serie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
to jest forum o faberlic,a nie o avon.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie wydaje Wam sie ze zam. za min. 250 zl to wysoka kwota na bezplatna przesylke? Mam w reku katalog jednej znanej marki kosmetykow (nie istotne jakiej) i oni od 70 zl juz nie pobieraja oplaty za przesylke. Mysle ze gdyby obnizyli (nawet o 20 %) to wtedy ludzie robili by zakupy czesciej, a tak zbieraja zamowienie zeby sie zmiescic w progu.....a czasem fajne promocje sa rozrzucone po calym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w ten sposób firma chce zmotywować? na mnie to działa juz dawno nie robilam zamówienia płacąc za przesyłke . Choc jesli by obniżyli na 200zl to bym miała motywacje trzy razy w miesiącu je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosiłabym Was, abyście zgłaszały posty niezwiązane z tematem po prostu do śmietnika w dziale: Redakcja Kafeterii. Nie są nam tu potrzebne reklamy do aukcji, czy jakiś spam. Musimy pilnować porządku w topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
faktycznie 250zl to dosc sporo,ja np. zadko mam tak wielkie zamowienie,dlatego zawsze musze zaplacic za przesylke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Czy nie wiecie od którego lutego będą w sprzedaży katalogi na marzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×