Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niespokojny duch

Jakie padaja pytania na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

co do ilosci osób w komisji to u mnie na ostatniej rozmowie były 4!!koszmarne uczucie...nie wiedziałam na kogo mam patrzeć:) ..wcześniej ,na innych rozmowach-3,1,2...w państowych urzedach chyba zazwyczaj jest conajmniej 3 osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc dobrej mysli :) Tylko nie cierpie czekania na wyniki heheh ale co mam zrobic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranzeria
witam :) bardzo cenny ten topik i Wasze rady ja mialam ostatnio pierwsza rozmowe kwalifikacyjna, po angielsku, przez telefon i jeszcze byla to konferencja z 3 osobami... i jeszcze drugi etap jest ;) powiedzieli mi, ze decyzje podejma na zeszly poniedzialek - i nie dostalam od nich zadnej informacji, wiec napisalam maila - zaraz pani mi napisala, ze jeszcze nie podjeli decyzji, a nastepnego dnia dostalam dodatkowo odpowiedz z przeprosinami, ze prosza o wyrozumialosc, ale mieli wielu dobrych kandydatow, czekaja na referencje i chca wiedziec czy wciaz jestem zainteresowana ta praca... myslicie, ze to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to dobry znak, bo przyslali na 2 dzien jeszcze maila. Gdyby nie chcieli Cie to by olali, chyba, ze sa szanujaca sie firma:) Konferencja telefoniczna po angielsku no no no tego jeszzce nie mialam, choc mialam 1 rozmowe przez telefon ale to byla 1 osoba i po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranzeria
musze powiedziec, ze ciezko sie rozmawia przez telefon, chyba jednak wole osobiscie :) rozmawialismy o prowadzonym przez nich projekcie, w zwiazku z "moja wiedza o firmie" - powiedzialam, ze interesuje mnie okreslona dzialka i dostalam pytanie czy wiem, jak to zrobic... odparlam, ze "jeszcze nie" - zauwazylam, ze spodobala im sie ta odpowiedz ;) mysle tez, ze pracodawcy doceniaja ambitnych pracownikow i warto opowiedziec o swoich celach i pokazac sie jako ktos zadny wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Dziewczęta, nie chcę Wam psuć humoru, ale moje spostrzeżenie są wręcz odwrotne: każdy pracodawca woli robola z klapkami na oczach od myślącego. Nazywam to "syndrom da Vinci". Gdyby dzisiaj wielki Leonardo starał się o pracę, zniecierpliwiony rekrutujący rzekłby mu: "Panie, to w końcu kim pan chcesz być: art directorem czy programistą?". Pracodawca najbardziej lubi, jeśli umiesz jedną określoną rzecz i radzisz sobie na tej taśmie wybitnie, jeśli chodzi o ilość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronia_21
podniosę troszkę, bo bardzo ciekawy temat. Doberma i jak dostałaś tę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
topik w górę jak tam dobermann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenne rady
cenne rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie....jak najlepiej odpowiedziec na pytanie :dlaczego chce zmienic prace ? * bo chce sie rozwijac,a na obecnym stanowisku/firmie nie mam takiej mozliwosci *bo chce wykorzystywac wiedze zdobyta na studiach * ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze ubiegac sie o prace
bylam juz na nie jednej rozmowie i juz mam dosc stawarzania przez firme pozorow, jaka to ona jest swietna, jak dobzre prosperuje, jaka jest wazna,gdy tak naparwde potzrebuja np sekretarki, no niech mi ludzie powiedzia, co wielkiego robi sekretarka albo ktos, kto wykonuja zwykla pracew w biurze?????? owszem , rozumiem pytania o wady, zalety, doswiadczenie, pwoody szukania pracy wlasnie na tym stanowisku. Bylam jednak na rozmowie jednej, przeprowadzano ze man testy rozne, rozmowy dwie byly, po czym mieli sie odezwac, nie odezwali sie, dopiero jak do nich zadzownilam to powiedzieli,ze przepraszja,ze prowadza jeszce rektrutacje, ze takie milczenie -odstwaienie kandydata na bok nie jest polityka ich firmy, ze sie odezwa i mam czekac, i co? i gowno, pol roku po tym sie nie odzewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Ja znalazłam spis przykładowych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74867,1594873.html :) Tylko jak odpowiedzieć, żeby zadowolić swojego potencjalnego pracodawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrk na kółkach
To jest jakaś komedia.. Nie na darmo nazywa sie to castingiem czyli tak samo jak nabór aktorów. Wygrywa najlepszy aktor z najlepsza gadką i najmniejszym stresem.. a nie najlepszy potencjalny pracownik.. Ja rozumiem że duża miedzynarodowa kompania szukając vice dyrektora korzysta z rekrutorow.. ale nie pseudo firma z.o.o szukając pracownika biurowego.. A wymagania to już wogo kosmos: 2 języki, wyksz. wyższe, orientacja na cel, i inne bzdury A juz najlepsze sa te wszystkei frazesy..oferujemy rozwój w firmie itd itp.. w rzeczywistosci oferuja 1300 brutoo.. hahaha pajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze poprzednia prace dostałem własnie dzieki opanowaniu stresu i dobrej gadce , takze zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia. takie czasy ze musisz z siebie zrobic produkt i ladnie go opakowac. co do rekrutacji to jest taka moda na rekruterów , tak jak jest moda na zdjecie w CV prawie do kazdej pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juupi
chciałabym uzyskać konkretne przykładowe odpowiedzi na pytania z rozmowy kwalifikacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juupi
szukam konkretnych odpowiedzi na pytania z rozmowy kwalifikacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijka
Moi Drodzy... podpowiedzcie proszę, jak się zareklamować pracodawcy? padło pytanie: niech Pani tak mi siebie zareklamuje, żebym Panią kupił. od czego zacząc taką reklamę siebie? co Wy odpowiadaliście? pytam śmiertelnie poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbn
A co można powiedzieć na pytanie: Proszę mi opowiedzieć coś o sobie...No normalnie wnioskując wiem o co kaman ale za chiny ludowe nie wiem jak zacząć i co mniej więcej mówić o sobie, o co konkretnie chodzi. Proszę o przybliżenie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja nie gole
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzedzony
Ja miałem kiedyś na rozmowie w pewnej firmie komputerowej pytanie, a właściwie zadanie można by powiedzieć, stały sobie 2 szklanki przede mną, i jedna osoba z komisji powiedziała wprost, żebym rozbił je i zobaczył, która szybciej się stłucze - pow. im, że nie będę rzucał szklankami, a tym bardziej robił z siebie idioty, dzięki temu nie zostałem przyjęty. Nie wie jak to nazwać kretynizmem, czy po prostu robią takie rzeczy z nudów pracodawcy !!! ----------------------------- www.dragonball.uggo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbn
Podnoszę temat odnośnie powiedzenia czegoś o sobie :) jestem ciekaw pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabliczka
Pytanie " Proszę opowiedzieć soć o sobie?" - bada waszą komunikatywność. I bardzo często nie tyle ważna jest treść ale czy potraficie opanować stres i nawiązać komunikację z drugą osobą. Na drugim miejscu będą się sugerować treścią: konkretnie logiką i spójnością wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×