Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pauluś **

Dlaczego kobiety kochają drani??

Polecane posty

Gość Pauluś **

Nurtuje mnie to pytanie... bo tak niestety jest ... Kochamy DRANI ! Nie zasluguja na nas w zadnym stopniu..ale my z nimi jestesmy - cierpimy, ale dalej trwamy w tych zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
hmm...ktos musi kochac tych wariatow co?? tylko dlaczego to jestesmy MY ?? I dlaczego potem tak cierpimy... ajjjj jakie to zycie niesprawiedliwie. Jakby tak faceta postawic na naszym miejscu ... to podejrzewam ze bylby na skraju wyczerpania - nie dalby najzwyczajniej w swiecie rady...ale my jestesmy twarde - tylko jak dlugo? Jak dlugo bedziemy w stanie ich tak beinteresownie kochac? Oni nie potrafia byc wdzieczni za takie oddanie ... to są własnie Ci dranie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
Stańczyk a co jestes przykladem typowego DRANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
oj no musi ktoś Was kochac noooo...tylko czemu czasem to tak booooli... a i tak kochamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
Aktualnie wogole nie mam faceta...no taki to juz jest szczyt wszystkiego !... ale mianem DRAŃ mozesz tez okreslic takiego, ktory lazi po barach, nie spedza z Toba czasu - tyle ile powinien, denerwuje Cie, kloci sie...a pozniej potrafi byc taki kochany ze zmiekniesz...rozsmiesza od razu...zebym zla nie byla...i sie łasi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
no i kobietki wymiekaja na punkcie takich wlasnie wariatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
nie wiem jak wygladasz... fakt !! Przystojny dran to juz cos ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
takim nie pogardze...a nawet lepiej jak ma w sobie cos z drania :P Nie moze byc za spokojny ... bo bym umarla z nudow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelong
bo u nich instynkt cipny panuje nad rozumem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
Kapelong nie przeginaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
nie wiem w czym tkwi problem...ale ja mysle, ze oni Wy po prostu potrzebujecie opieki...kogos kto jest blisko..kto potrafi sie o Was troszczyc...kto daje duzo ciepla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś **
kapelong - i wyobraz sobie...ze jestem dosc mloda...i nie mysle tak jak sie Tobie wydaje ;/ a to, ze wiekszosc facetow to chamy to ja juz wiem... - nie musisz mnie juz wiecej w tym uswiadczac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuuuusia
Paulus masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni po prostu zadbac o siebie nie umieja. Ktos zawsze musi przy nich byc..kto ich wspiera...kto sie o nich troszczy, opiekuje sie nimi. a my kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek 26
no tak to juz jest. Kochacie nas kobitki. Drani tez ktos musi kochac. Ale wcale nie jestesmy tacy straszni. My tak lubimy sie tulic,lubimy pieszczoty i moze momentami wyglada na to ze wcale nie chcemy zwiazku itd. ale uwierzcie, ze bez tych naszych kochanych kobiet - swiat bylby niczym. A wiec Paula glowka do gory - jak masz faceta...lub jak trafisz na drania , to wiedz, ze on moze robi inaczej...ale napewno kocha. Tak to juz jest. Ciezej nam okazywac uczucia, ale w serduszku mamy duuuzo ciepla i milosci dla Was (moze gleboko schowana, ale jest) Paulus - napisalas, ze mloda jestes...nie wiem jak mloda - ale mądrze gadasz. Kochajcie DRANI!!!! ;))) pozdrawiam i buziakuje Paulus Słonkoo:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego faceci kochają
żdziry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie to kobiety sa masochostkami w wiekszosci, lubią ból pod każda postacia i w rozsadnych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.
drań? chyba większość za bardzo dosłownie bierze sobie ten wyraz do siebie. bo facet, który leje swoją dziewczynę z byle powodu, krzyczy na nią, poniża, wyzywa, nie szanuje to typ drania, który NA PEWNO nie pociąga 99% kobiet, a te które mają siłę z takim być, są albo z braku laku, albo z miłości (najabrdziej tragicznej) albo ze strachu. drań, o którym marzy większość kobiet to facet melancholijny, tajemniczy, często ironiczny, piekielnie inteligentny, który potrafi tak omotać kobietę, że ta ma ochotę nawet na środku ulicy się z nim kochać, a gdy on w tym czasie wykrzykuje przekleństwa, daje jej w twarz to ona jeszcze bardziej się podnieca. ale po wszystkim przytula ją, znowu jest wrażliwym, spokojnym facetem. tak jak z panią domu w dzień, a suką w nocy, tak samo i z facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.
? manipulację? przykro mi, ale skoro nie masz tego w sobie, to nawet 15 książek nie nauczy Cię tego, jak manipulować kobietami. a przez takiego faceta być manipulowaną, i obserwować jego "przemiany" .....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
ale dlaczego faceci kochają SUKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.
faceci kochają suki z tego samego powodu, co kobiety drani tylko żeby znać tą granicę. w dzień kobieta (najbardziej pożądana ładna, dość skromna dziewczyna, wydająca się nieśmiała) w dzień przemieniająca się w prawdziwą, ognistą sukę :D faceci to kochają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.
na pewno nie dla wybrańców. w każdej kobiecie jest coś z suki, tylko czasem potrzeba odrobinę pomocy ze strony faceta ;) żeby tą sukę z niej wydobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wypraszam.... ktora kocha, ta kocha... ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulus**
Heh...czytam i czytam...i z wiekszoscia sie oczywiscie nie zgadzam. Ostatnie komentarze sa juz bardziej na tak. Kobiety tez potrafia takie byc...i mysle, ze to wcale nie jest wada. Jestem suka..i sie tego nie wstydze. Oczywiscie z umiarem, ale jestem. A facet dran to w sam raz dla mnie... Raz mialam spokojnego chlopca... nawet nie mozna bylo o nim powiedziec "do tanca i do rozanca" bo nadawal sie tylko do rozanca.... Facet musi miec jaja do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She only looked to me
Jak ktoś lubi siniaki na twarzy to jego upodobanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulus** zgadzam sie z Toba o do faceta! Musi miec jaja i tyle, a nie byc grzecznym ulozonym, wiecznie milym i spokojnym chlopcem, ktory jest na kazde zawolanie i zawsze Ci przytakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulus**
siniaki?? Zartujesz ?? nie mowie tu o damskich bokserach ;/;/;/ chyba zle interpretujecie to o czym pisze. Mowie, o tych wszystkich wariatach, co to nie potrafia sie odnalezc w tym wielkim swiecie...czasem zbyt szlaonych i robiacych mega glupoty, ktopre doprowadzaja do szalu ;/ inteligentni, troche zafascynowani swiatem mody...biznesu...potrafiacy sobie okrecic kobiete wokol palca (akurat tu nie mam problemu-bo potrafie tak samo okrecic sobie faceta wokol palca...a wiec jest po rowno !!) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulus**
Ajjjj wreszcie jakas kobietka ;))) na dodatek zgadza sie ze mna ;D pozdrawiam Olencja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulus**
heh...to trzeba robic tak...(miec taka zdolnosc) aby facet latal za TOba i byl mega zakochany - chociazby mega przystojny. Ma sie sposoby..uwierz mi. Czasem nie trzeba wiele - ale sa sposoby na ujarzmienie takiego przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×