Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miś koala

dobranoc...kolejyn dzień minął bez misiaczenia

Polecane posty

.obozowa wredna krowa.>>🖐️ 👄 arava>> 👄 leśny>>>;) JakośćPierwsza>>witam..witam ;):) ...wiecie, chyba mi odbiło...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ilu topickach wszyscy mowi Ci dobranoc bo pamietam ze na jednym juz dzisiaj CI machalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale to nic, czytam o 101 sposobach motywacji...więc moze jakoś z tego wyjdę...:o sposób 97 mowi o przypinaniu kartek..... lubię przypinac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty się wyrażasz? :o jutro robię sobie dzień dyletanta....dobranoc wszystkim ;) ps.to wszystko z braku..........................ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B...
tylko kompletne pierdoły mają braki .............. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziewuszki, ja tez chleje 2 L pepsi dziennie, ale przynajmniej staram sie co jakis czas poplawic w basenie. koala - nie gorzej niz Ty jakosc - jezeli to nie abstynencja seksualna, to nie mam nic przeciwko marzena B. - ...i zagladaja na forum??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne, a i również tkowa, z czego zadnej tajemnicy nie robię:P:P za to jeśli chodzi o pracę mam jej w nadmiarze, więc strat energii nie ma:p jakoś zawsze wykorzystam a czy Tobie sie chwaliłam przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obozowa, błagam , porzuc to stulejarskie \"oo\" malpom przystoi, piękniejszym zwierzętom nie bardzo aha, lesne , sam nie przynudzaj my tu codziennie sie widujemy i zadnych superekstrawyjatkowych wiesci nie mamy, to Ty jestes dziiaj atrakcja:P jak głos z zaswiatów normalnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B...
ale obozowa piekniejsza nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam , że jak najbardziej widziałam własnemi oczami pięknemi nasza krówkę , żadna ze znanych mi małp( a było nie było i w zoo pracowałam:P) piekniejsza mi się nie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka......
przeciez za 100 lat nikt o Was ie bedzie paietal ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×