Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
fajnie emi :) ja pisałam do bielendy kilka dni temu i nie odpisali jeszcze :) ale nie zawsze mają czas odpisywać, ale przysyłają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wilkinsonsword.co.uk/contact_us Wypelnilam formulaz kontaktowy ;) a napisalam mniejwiecej cos takiego: \"Dear Sir or Madam, your company is one of the best known in the world and I am also thinking of purchasing some of your products. However, I would like to try some of them before buying. Could you please do me a favor and send me some of your samples? Here is my address: ~ADRES~ Thank you in advance, your sincerely, ~PODPIS~\" :D sniper1 z BikeBoard-a wysylaja za darmo jeden numer? :D bo wlasciwie to sierpniowy juz mam, ale moglabym zapolowac na wrzesniowy :P i jeszcze musze napisac do MagazynuRowerowego.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Do kaSsi X3:)) Oni nie wysyłają .....:)))wiadomości na onet..:):-) tylko odrazu po tygodniu... Przysłają Próbki:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataJLa
Jezeli chcecie otrzymac darmowe probki mayballine (w paczce jest tam tego sporo) podklady , szminki ... to piszcie na moje gg(2330018)swoje e-maile . Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
NataJLa jesteś źle poinformowana o tym, po 1. Dostaje się JEDEN wybrany kosmetyk + 20 próbek podkładu. i kosmetyki tylko RAZ przysyłają, i nie ma już co zapraszać bo już zebrali 5 tysięcy trendstterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
aha, dzięki Emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
KODEKS PRÓBKOMANIACZY: 1. Załóż swój email złożony z imienia i nazwiska - iż wtedy firma wie, że ma doczynienia z poważną osobą np. KatarzynaKowalska@..... wiadomo bardziej przekonywujaco to wygląda niż np. shrek@..... 2. Firmy kosmetyczne chcą mieć doczynienia z poważnymi osobami, czyli najczęściej posiadającymi opłacane konta email np. KatarzynaKowalsk a@pro.onet.pl (opłacone konto) lepiej wygląda niż KatarzynaKowalska@on et.pl (konto bezpłatne, które każdy może mieć, firmy biorą pod uwagę zawsze osoby niepełnoletnie pod konto nieodpłatne) Opracowałam na to sztuczkę aby niepłacić za konto email a żeby firmy myślały, że jestem klientem pełnoletnim opłacanych kont email. Najlepiej poszukajcie bezpłatne konto email na stronach zagranicznych, takie konta robią na nich uwagę. np. KatarzynaKo walska@international.d e 3. Nigdy niepiszcie w listach, że macie poniżej 30stki! Firmy kosmetyczne, mają opracowaną technologie marketingową, wiedzą, że najwięcej mogą zarobić z osób po 30-sce - takie osoby mają pracę, są w pełnych związkach (czyli wchodzi dochód małżonka/żony) i myślą poważniej nad zakupem drogiego kosmetyku i mają za co. Firmy kosmetyczne szukają kupców i wiedzą, że znajdą ich u kandydatów po 30sce! Wiadomo środki przeciwzmarszczkowe i antycelulitowe są bardzo drogie, więc na nich najwiecej zarabiają, stąd są chętni wysyłac próbki osoba starszym. Osoby, które piszą, że mają po 19, 25 lat są niebrane pod uwage, myślą, ze to zwykli próbomaniacy (no i tak jest) i myslą że takie osoby nie są pełni satysfakcjonująco przekonujacy o swój stan kieszeni by zakupic coś. np. ...jestem już po 30-sce, martwię się, że tracę na atrakcyjności proszę pomóżcie mi z doborem... 4. Nieproście nigdy o próbki... same do was przyjdą! Firmy kosmetyczne są uczulone na słowo "próbki" niektóre z firm mają już nawet skrzynki email, które generują automatycznie takie emaile do kosza gdzie w treści jest słowo "próbka, próbki, próbke". Inne zaś firmy (Zjaja często używa) włańczają automatyczną odpowiedz, która jest wysyłana tylk owtedy gdy uzywamy w emailach słowa "próbki". Pewnie się zastanawiacie więc, jak prosić o próbki niepisząc o nich?? To proste, wystarczy pisać emaile z prośbą o ulotki, to na nich owiele łagodniej działa. Po za tym jak czytając, że klient jest zupełnie poważny i nieprosi bezpośrednio o próbki chętnie robia mu paczkę. Ty niepiszesz o próbkach tylko o zwykłych ulotkach, informatorach, broszukrach, kart zamówień to oni czują, że klient jest czymś więcej zainteresowany niż tylko zwykłą próbką. Uwierzcie, że niepoprosicie o próbki a i tak je wam do listu wsadzą. np. ...niemam bezpośredniego dostępu do komputera by zapoznać się dokładnie z Państwa ofertą. Byłabym wdzięczna o przysłanie mi informatora wraz z kartą zamówienia na mój adres ..... wtedy byłoby mi łatwiej i szybciej dokonać zakupu... lepiej to brzmi niż tysięczny sms, który czytają np. ...jestem chętna zakupu proszę o próbki to przetestowania" to ich odstrasza 5. Emaile muszą być dłuuuuuugie. Im dłuższy email tym większe szanse, że coś Ci wyślą... nic za darmo siądź przed komputer i napisz 30linikowy list. Dlaczego?? Im więcej powodów piszesz o otrzymanie czegos tym bardziej biorą Cie na serio, widząc ile wysiłku i czasu poświęciłaś tym bardziej serio do tego podchodzą. Niepodaje przykładu za duzo pisania 6. Piszcie jak najwięcej chorób skóry. Im wiecej piszecie o swoim problemie tym bardziej jestescie wiarygodni. np. ... mam bardzo suchą skóre, żadne kremi mi niepomagają... mało tego nierazę sobie z sińcami pod oczami... także trądzik utrudnia mi bycie kobietą. Prosze doradzcie mi... 7. Unikajcie słowa "darmowych" "bezpłatnych" odpycha to firmy. Jeśli ktoś prosi o cos darmowego to znaczy ze taką osobe niestac na zakup ich kosmetyków. Jesli ktos cos chce kupic to niezaleznie czy cos jest za darmo czy tez nie. Dlatego unikajcie stych dwóch słów. A co dalej?? Jesli któras z firm wysle cos odpłatnie to poprostu nieodbierajcie, mówiąc że tego niezamawialiscie, ze ktos sobie jaja przez internet na twoj koszt zrobil i gotowe. Zalozylas nowy email, ktory słózył ci tylko do próbomaniactwa wiec nikt niedojdzie kto jaja zrobil i sprawa ucichnie a wlasciwie paczka wroci na swoje miejsce i niewogole niebedzie problemu. 8. Zawsze sie podpisujacie z elegancją. np. "Z poszanowaniem" "Z uszanowaniem" " Do usłyszenia" lepiej brzmi np. "z góry dziękuje" "dowiedzenia czekam na próbki" "pozdrawiam" 9. Piszcie zawsze od razu adres! Wiadomo w firmie czas płynie szybko, firmy niemaja czasu odpisywac "tak wyslemy pani próbki tylko musi Pani adres wyslac", polowa firm wogole nieodpisuje bo niema czasu. Dlatego piszcie swoje adresy w emailach by od razu mogli wyslac paczke a nie powodowac iz oni niechca tracic czasu. 10. Niezapomnicie o tresci koncowej emaila "wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych i wszelkich innych ujętych w moim emailu" itp. iż teraz doszedł jeden kodeks wiecej i wiekszosc firm tego wymaga, niemając tego zakonczenia niemaja wg. prawa wogole do was odpisac. Stąd firma kosmetyczna Yvers Rocher zawsze prosi o dodatkową tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Prosze podajcie mi link mabellate:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
A u mnie wczoraj ....długopis z powiatu limanowskiegon trzeba pisać e-maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi zawadzka powtarzasz to co pisałam ja a ja mam dobrą pamięć i pamiętam że napisałaś że czytałaś moje porady a więc nie masz się jak wykręcić pragnę podkreślić że czuję się tym urażona iż ktoś kopiuje moje treści a z resztą po co się powtarzać jeśli wystarczy zajrzeć kilka stron w stecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
napisałam taką treść do royal-canin: Dzień Dobry! Wczoraj miałam urodziny i dostałam od przyjaciela kota który ma cztery miesiące. Bardzo się ucieszyłam, kotek nie jest rasowy, ale jest podobny do angora. Chciałabym wiedzieć jakie karmy lubi więc chciałabym otrzymać bezpłatną próbkę karmy dla kota, jakieś informatory o życiu kota i jeśli to możliwe chciałabym otrzymać miseczkę dla kotka z napisem "royal-canin" lub jakąś zabawkę dla pupila, albo inne gadżety jakie Państwo wysyłają. Wiem że może Państwo otrzymują codziennie dużo takich wiadomości, ale to dla mnie pilne. Byłabym bardzo wdzięczna za przesyłkę dla mojego kotka. mój adres: Anna Kowalska ul. Kwiatowa 19/19 78-370 Warszawa Z poważaniem, Anna Kowalska (dane są wymyślone) A o ni mi odpisali: Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie marką Royal Canin. Spełniając Pani prośbę wysyłam próbki i materiały informacyjne na temat programu Zdrowe Żywienie Royal Canin. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. I jestem Ciekawa czy przyślą mi tą miseczkę o którą ich prosiłam :) Czy jakąś kocią zabawkę :) mają mi dwa razy przysłać z royal bo w pn napisałam dostałam odpowiedź pozytywną, i wczoraj napisałam i też pozytyw więc przyślą dwa razy, a co tam jeśli na koszt firmy :D ale kurcze jestem strasznie ciekawa czy przyślą tą miseczkę, doczekać się nie mogę :D o by w piątek to przyszło bo nie wytrzymam z ciekawości!!!!!!!!!!!!! :D dobrze że przyślą priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśliłam jedno nie jest doskonałe ale dla mnie może być =) : Dzień Dobry. Jestem kolekcjonerem pocztówek i widokówek, zbieram już 2 lata i uzbierałam już ich ponad dwieście. Chciałabym otrzymać widokówki z miasta (~miasto~), i jeśli to możliwe informatory. Będę wdzięczna za przesyłkę na podany niżej adres: Marta Jakubowska ul. Kwiatowa 19/19 87-460 Warszawa Z poważaniem, Marta Jakubowska (dane zostały wymyślone) możecie to kopiować ale pozmieniać trochę (wyciąć/wkleić) czy coś =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hej mam dobrą wiadomość :D Wrocław wysyła gadżety :) napisali tak na swojej stronie cytuję " UWAGA - w sprawie wysyłki gadżetów i materiałów promocyjnych urzędu miejskiego prosimy kontaktować się z Biurem Promocji Miasta - bpm@um.wroc.pl " napisałam zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy za te wszystkie przesyłki nie trzeba płacić? Chcę wysłać do kilku, np. Zeptera, ale boję się, że będę musiała zapłacić... Dołączam do was:) Juz powysyłałam do kilku firm emaile. Dziś dostałam 6 próbek z Yves Rocher, obiecali mi także próbki AA Oceanic i Dr Irena Eris. Zarejestrowałam się do Iwostinu:) Na razie negatyw dostalam od Kolastyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka101 nic nie trzeba placic, bo za przesylke placi nadawca ;) a jezeli kazaliby ci zaplacic, to nie odbieraj, powiedz, ze ty nic takiego nie zamawialas, ze ktos sobie zrobil zart i po klopocie :D jezeli zrobisz sobie osobnego maila specjalnie przeznaczonego do probkomaniactwa, to nikt ci nie udowodni, ze to ty pisalas :P mi sie w kazdym razie jeszcze cos takiego nie przystrafilo :) nie ma sie czego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maggie
Maggie ,czy z tej lampki otrzymalas maila by klikną zamowienie czy nie? bo mi przeslali i nie wiem czy klikac czy aby na pewno ta lampa za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Piszcie do ZOO we Wrocławiu (wpiszcie w google: zoo wrocław i w kontakt o ulotki i plan zoo: dostałam grę, linijkę i makulaturę) i piszcie do Konina metalowy breloczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Kto z was jest na nasza-klasa.pl???....Pisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
tylko nie wiem czy za przesyłkę się płaci :+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
link z innego forum, " -www.gatta.pl-przysłali gruby notes,długopis i ładny breloczek ładnie zapakowany w pudelku. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisalam po ta lampke, bo mi sie wydaje, ze to troche naciagane jest, ze wysylaja darmowe lampki.. :P wiec nie wiem czy przysylaja za darmo :P Emi po co ci wiedziec kto jest na nasza-klasa? ;) :P Całkiem nie mam pomyslu do kogo by dzisiaj napisac :( od 2 dni nie napisalam zadnego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Meggi na pewno masz w domku mapę =) spisz nazwy większych miast na kartce i potem wpisuj w google te nazwy ... i w kontakt =) ja takim sposobem wysłałam 24 e-maile :D a z Miast, gadżety wydają mi się bardziej pewne, niż z firm :) ja pisze do miast o widokówki, informatory i co najważniejsze gadżety :D ciekawe co wyjdzie z tych 24 e-maili :) mam nadzieje że jutro na skrzynce pocztowej same pozytywy :) i w realnej skrzynce próbki i gadżety :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl bynajmniej nie glupi :D a ze mapke ostatnio dostalam z K2 to wykorzystam :D ale nie dzisiaj, bo jakos juz mi czasu brakuje :P od 3 dni w skrzynce pusto a na maila same negatywy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Magge to jest taki suuupcio portal internetowy...:-)))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Do Maggie 93: magazyn Bike Board jest darmowy, ale katalog jest lepszy......dla fanów roweru. Dzisiaj Postmen przyniósł: - 4 smycze, 7 zawieszek na komórkę i solidną czapkę z daszkiem z pisma............ Super Volley. - 2 magazyny, 2 naklejki o ratownictwie medycznym i 2 długopisy z www.elmed.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a dziś będę wysyłała do sklepów o gadżety np. biedronka, groszek, carrefour, lidl, ... itd. itp. może przyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie próbki kosmetyków maybelline new york? Jeśli tak to podaj mi swój adres mailowy ja Cię zaproszę do udziału, Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewcząt i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline ! W skład kosmetyków wchodzi maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml - wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) za darmo oczywiście. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam;] Mojej kolezance przysłali już te próbki,wiec to sprawdzone;] _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×