Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej! Czy ktoś z was może jest w klubie knorra??Bo ja okolo 2 tygodnie temu trafilam na klub knorra w necie ale teraz chcialabym sie zapisac,a nie moge znalezc strony.Teraz sama juz niewiem czy mi sie cos nie pomylilo i to nie byl klub knorra.niewiem .ale jesli ktoras z was cos o tym slyszala to bardzo prosze napiszcie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Ludu Dulog! ...hah.. Ostatnio dużo się u mnie tego uzbierało...u lala Dostałam - 12 próbek kosmetyków z Laboratorium kosmetycznego FLOSLEK i duużo katalogów - 12 próbek z DAX COSMETICS - wygrałam z www.mydziewczyny.pl 3 paczki wkładek :D Nie dostałam jeszcze podpasek z always fresh..dziwne? I nie dostałam żadnej wiadomości z LOT-u ..ile czekaliście na ich przesyłke? A z takimi tekstami w stylu: "nie powiem bla bla lub nie podam adresu tej firmy która mi dała to i to bo wszyscy będę zaraz chcieć"..to wcale mi sie to niepodoba..tamte forum było fajniejsze..bo nikt nie był taki sąpy i dawał adresy jakie miał a tu....bez komentarza....trudno ty dostałaś i adres podałaś..ok ktoś dostanie a ktoś nie dostanie i już ale adres mozna podać..a na tym forum tylko ..dostałam to i to bla bla bla ..ale adresów nie podajecie..lub podac nie macie zamiaru ludzie co to za forum? to jakies skąpstwo nie forum..tamte było o wiele lepsze.no cóż..jestem tylko szczera.. Powiem tak: Co wam szkodzi podac adres? Wy dotaliście próbki a ktoś może nie dostac ..trudno.. wy byliście w porządku..niestety takich osób jest bardzo mało..reszta to..wybaczcie ale zwyczajne SKOMPIRADŁA P.S adresy firm od których dostałam próbki nie stety już nie mam ale postaram się poszuakć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to mnie także wydaje się dziwne, że nie pisze się konkretnych nazw firm bądź adresów, bo chyba taki jest cel tego forum? Kumpela z pokoju, co do LOTu, to ja dostałam po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeśli chcecie żeby forum przetrwało to podawajmy adresy,ktore przysyłają coś darmowego.Skoro już dostałyscie zalozmy jakis gadzet no to mozesz chyba podac nazwe tej firmy ktora przyslali ci to,no nie? Dla mnie to jest logiczne. Rozumiem jesli dopiero co wyslalas mejla o gadzet badz probke,a niewiesz napewno czy ci przyslą czy nie,bo jesli podasz to sie rzucą ludzie i nie przysle a ni tobioe ani innym. Ale co innego skoro juz dostalas cos darmowego to chyba mozna tu podac,nie? Przecie to nie twoj interes czy ktos inny dostanie jakies probki czy nie.Jesli nie dostanie jego strata badz problem. Pamietajcie ze ja nie potepiam tych ktorzy nie piszą tutaj zadnych adresow,a piszą je na priv.POTEPIAM tylko tych ,ktorzy nic nie piszą na forum a korzystają z adresow. Pozdrawiam i miłego wieczoru;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od LOTu dostałam cudowny długopis, taki metalowy^^, breloczek, bardzo porządny w ślicznym cudełeczku i firmową czapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta :) Ja od LOTu rowniez dostalam samolocik, chyba jako pierwsza...no dobra, nie chwale sie juz, ze to ja podalam ten adres :) Musze dodac, ze ten moj maly model byl nieco zdezelowany, jeszcze corus oderwala silniczki... No, ale zakupilam ' supergluta ' i posklejalam. I juz sie nim corcia nie bawi :) Chwilaa, no szczerze mowiac - to wolalabym Twoja przesylke niz ten moj samoLOT :) Aniunitka, ta pasta - to chyba nie od LOTu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Najbardziej to szkoda mi tego tematu, ktory mial grubo ponad 500 stron i zostal wykasowany...chyba tylko dlatego, ze sie rozwijal, rosl w sile...eh... Co za podle czasy, co za plytkie pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Przed chwilka byl pan kurier mily i przywiozl mi drugi zestaw czaposzalikowy z loterii Zywiec Zdroj :) A na pania \'pocztowke\' to musze poczekac jeszcze ok. 2och godzin. No i kilka odmownych maili... Czy oni nie wiedza, ze takie poranne stresowanie istot ludzkich jest niewskazane ?? ;) To pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aneczka155 Nie chciałabym mówić na pewno, ale klubu KNORR-a chyba nie ma. Jest mi wiadomo o klubie koncernu UNILEVER, który również obejmuje markę KNORR, jest to: \"TY I TWÓJ DOM\": http://tyitwojdom.wp.pl/?ticaid=12e14 Wejdź na tą stronę i sobie poczytaj, można tam się też zapisać i otrzymywać bezpłatny magazyn pod takim właśnie tytułem: \"TY I TWÓJ DOM\", oraz brać udział w konkursach - które nie polegają na niczym innym, jak tylko na lojalności do marek UNILEVER, czyli głównie zbieranie kodów z ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.hipp.pl/ - u dołu strony jest zakładka kontakt z adresem e-mail. Ja otrzymałam od nich jak już wyżej wspomniałam próbki herbatek dla dzieci i poradniki żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elanette, a to byla Twoja pierwsza przesylka od HIPPa ?? U mnie dzisiaj tylko DOM NA HORYZONCIE...ale chyba wszyscy to juz maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Zapomnialam podac kto mi odmowil...hehe...:) To firma ABACOSUN SP.J. ( jezeli macie gabinety kosmetyczne prowadzace sprzedaz ich kosmetyki - otrzymacie przesylke ). Odmowa rowniez od SHISEIDO. Napisala do mnie pani Miho Miyazawa z Shiseido Consumer Center, Tokyo :) Podala odnosnik chyba do konsultantek...sprawdze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie moze kiedys przyda ten katalog o domach... Niedawno zakonczylam edukacje na Wydziale Budownictwa I Inzynierii Srodowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_28
hejka wszystkim jestem nowa ale prożby o próbki wysyłam już dawno fajne próbki wysyłają z mincera i to jest pewniak można dostawać próbki z ty i twój dom (kosmetyki dove kostki rosołowe ogólnie przyprawy i kosmetyki) trzeba wypełnić formularz przyślą wtedy jeszcze jeden taki formularz i gazete formularz trzeba wypełnić i odesłać (wysyłka darmowa) póżniej przyslą ci gazetę z próbkami i ulotkami jest tylko jeden problem-szkoda że to przychodzi tylko 3 razy w roku :( ale chociaż coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka, no dziekuje, ale za bardzo mi sie to studiowanie podobalo...haha...trwalo kilka dluuugich lat :) Odmowa od Colgate - Palmolive, ale to chyba norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_28
tu adres ty i twój dom:(trzeba wypełnić ankiete) https://www.mh-uni-ssl.pl/ankietacrm/ mincer(100%): mincer-mona-liza@kosmetyka.com na większości forum jest podany inny adres ale tamten wypróbowałam i nic mi nie przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj dostałam juz drugi raz 6 mini pilniczków od zagranicznej firmy MAVALA. Oto adres: info@mavala.com lub ich strona i tam za pomocą formularza mozna wyslac prosbe http://www.mavala.com/ (trzeba kliknac na koperte) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_28
a tu jakieś inne adresy biuro@floslek.com.pl dax@dax.com.pl bielenda@bielenda.com.pl biuro@bandi.com.pl thalgo@thalgo.com.pl serwis@eris.pl eveline@eveline.com.pl fitomed@fitomed.pl pollena@pollenaewa.com.pl biuro@bandi.com.pl office@hean.pl norel@norel.pl soraya@soraya.com.pl evera@evera.pl marketing@oceanic.com.pl info@jabushe.pl bielenda@bielenda.com.pl info@annalotan.pl dax@dax.com.pl dmk@i-f.com.pl dermika@dermika.com.pl biuro@floslek.com.pl bella.marketing@tzmo.com.pl serwis@eris.pl mydla@mydla.pl if@i-f.com.pl ziaja@ziaja.com.pl pulanna@pulanna.com.pl efektima@efektima.pl smooth@smooth.pl jadwiga-jk@wp.pl marketing@miraculum.com.pl amichon@loccitane.com.pl bionatura@poczta.wp.pl thalgo@thalgo.com.pl office@farouk.pl celia@it.com.pl idea25@idea25.com.pl biuro@pierrerene.pl marketing@svr.pl biuro@farmona.com.pl kolastyna@kolastyna.com.pl marketing@barwa.com.pl info@janssen-beauty.pl mcr@kosmetyka.pl biuro@lakshmi.pl kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl mincer-mona-liza@kosmetyka.com kontakt@emolienty.pl http://cleanandclear.com/contact/index.jsp kontakt@torf.pl Jeśli coś się powtarza to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_28
A i jeszcze jedno te stronki nie wszystkie są sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj jakies 2 koperty ale klucza nie mam do skrzynki ;/. dopiero o 22 :D hmm. u mnie nic szczególnego ostatnio. kilka katalowów. żadnych próbek:( może w tych kopertach cos będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×