Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość chazyrodzynka
wlasnie przegladam oferte mincera, i tak sie zastanawiam, czy przypadkiem czegos sobie nie zamówic... Ja na mapke czykałam chyba ok 3 tygodni. mam nadzieje ze dzisiaj lisonosz przyniesie kilka ładnych, grubych i duuuuzych kopercioch:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dzisiaj przesylka z Francji!!W duzej tekturowej kopercie.Dostalam 6 mini pilniczkow od firmy MAVALA.W kopercie byla tez gruba ksiazka po angiesku o paznokciach,makijazu i ten tego.A i jeszcze mily liscik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Jeśli ktoś chce może podać mnie jako osobę polecającą nic : elanette Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema;* u mnie dzisiaj nic;( aneczka ile czekałas na ta przesyłke z pilniczkami.? bo ja wysłałam we wrzesniu tzn. na początku, a dziwczyny mówiły ze ok. 3miesięcy się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Mavali pilniczki dostałam szybko, niecały miesiąc czekałam. Dziś super przesyłka priorytetowa z LOTu, piękny długopis, breloczek - porządky i czapka. jestem zachwycona:P I jeszcze gadżety z Beko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazyrodzynka
:):):):):) u mnie dzis dwie kopercioche wielkie: jedna z Bielendy i 8 próbeczek i jedna wielka wypakowana....Z TV4......prosiłam o jakies gadzety dotyczące programu VIP, a dostałam....płytke kompaktowa z muzyka z filmu"Kto nigdy nie żył", i koszulke z logo TV4:))) najbardzoiej jestem z tego zadowolona,ale i tak nie doczekam sie jutra i mam nadzieje ze listonosz cos przyniesie:))))) Chwilaa co pisałas do LOT-u?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pilniczki z mavali czekalam okolo 2 i pol miesiąca,bo w polowie wrzesnia wyslalam mejla nio i sie doczekalam wreszcie:D A jaki jest adres do LOT-u? Jesli mozecie to napiszccie a jak nie to sobie znajde:D:D Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chazyrodzynka do LOTu pisałam o gadżety, że zbieram, jak zawsze. Bardzo mi się pdooba to co dostałam:) A na jaki adres nie pamiętam, ale tu na forum był już podawany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, Dziewczeta :) \'Pocztowcy\' chyba zaprzestali strajku, skoro Was tak obsypalo przesylkami...a u mnie, oczywiscie, pustki... Cala nadzieja ma w dniu jutrzejszym, no :) Aneczka155, to adres do LOTu: media@lot.pl Ja dostalam od nich ladny model samolotu - Boeing 737 - posklejalam te \'defekty\' i jest luks ;) Chociaz szkoda, ze dlugopisu czy innego breloczka do kopertki nie dorzucili ( a byla spora - to mogli :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O najwazniejszym zapomnialam ! Wiecie, ze udalo mi sie wygrac szalik i czape w tej nowej promocji wody mineralnej ZywiecZdroj ? Ciesze sie ogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panie :) U mnie dzisiaj trzy przesylki, ale takie...nizezbyt ciekawe. A mianowicie: - magazyn \'TY I TWOJ DOM\' ( bez absolutnie zadnego testerka nawet ); - od UM Katowice: dwie ladne naklejki oraz broszurka info o miescie; - broszurka z paskami testujacymi pH chusteczek dla malych dzieci ze strony o pampersach ( ale nie pamietam dokladnie ktorej ). Aaa, pani od bodajze czeskiego Pilsner Urquell proponuje, ale tylko etyketki czy naklejki ( label and coasters ). Czekam, w takim razie, na dzien jutrzejszy i pozdrowionka 4 All.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj ta sama przesyłka ty i twój dom;p ale ja wysle tą ankietę i to z dove z tym podpisem. to może mi przeslą ta bransoletke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Ludu Dulog! ...heh... Codziennie sprawadzam i nic. Na www.look4win.pl niewygrałam jeszcze nic a niektórzy po pare razy.. co jest może ja coś nie tak robie? A tak apropo... Czy TVP2 wysyła jakieś gażety? A zacie jakąś firmę co przysyłają jakieś misie? A błyszczyki? Czekam na odpowiedzi moje kochane.. Kocham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti, wystarczy, ze przeslesz ta kartke z Twoim podpisem i bransoletke powinnas dostac na pewno. Kumpela z pokoju*, ja dostalam tylko jednego malego misia. To jest rozowy misio - brelok od firmy Alima-Gerber S.A. ( to firma zajmujaca sie produkcja potrawek, soczkow i deserkow w sloiczkach dla dzieci ), bardzo ladny zreszta :) Co do stacji telewizyjnych...napisalam do kilku, ale do dzisiaj nie otrzymalam ani przesylki ani odpowiedzi...jak milo :/ Blyszczyk rowniez mi sie jeszcze nie trafil. Dawno temu czytalam o firmie Du Wop bodajze, chyba z USA, ale ja do nich nie wysylalam nawet... Dziewczyny wspominaly o jakichs mini - blyszczykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam widokówki z lini lotniczych z san francisko.mozliwe ze w kopercie było coś jescze bo była zaklejona tasmą .pewnie te skur.... na poczcie zarąbali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To irytujace i denerwujace zarazem... Nie dosc, ze strajkuja - to jeszcze ludzi oszukuja...grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Ewrybady :) Ja na Bielende, Ziaje i DAXa chyba sie nie doczekam...haha... U mnie dzisiaj tylko jedna przesylka, z Klubu Tolpy. Zapislam sie kilka dni temu i dostalam ulotki i cennik dotyczacy produktow, karte klubowicza i jedna probke ( serum borowinowe do ciala redukujaco - wzmacniajace )...aaaa, i jeszcze liscik od pani z firmy. Musze o tym napisac po raz kolejny. To wszystko...ta cala obsuwa w dostarczaniu nam przesylek to przez ten strajk...no jestem tego pewna...grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeah;Dwygrałam na look4win bon rabatowy na obuwie ;p. to juz drugi :):) katjen ja dostałam ta sama próbke;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bony to niech sobie, za przeproszeniem, na rolke od toaletowego przykleja...co mi z takiej nagrody... Za bilet wiecej wydam niz ten bon warty...:) Eh...nastroj moj jak ta \'urocza\' pogoda za oknem. Marti, u Ciebie tez zastoj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś wygrałam i pisze ,że przegapiłam nagrodę za 20 zł to chyba ten bon...ja tam jeszcze nic nie wygrałam:P a tak w ogóle ile macie punktów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja wczoraj dostalam tylko gazetke \"TY I TWOJ DOM\" .Odeslalam im podpisany ten manifest o tą bransoletke.A i jeszcze wypelnilam tą ankiete zeby dostawac probki;-) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazyrodzynka
witam dziewczeta!!!ten cholerny strajk to i chyba do mnie dotarl...od wczoraj tylko poradnik"Ty i Twój dom" a tak poza tym nic...skrzynka pusciutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Zaczynam się denerwować, bo wszystkie już dostałyście TiTD , a ja jeszcze nie...zapomnieli o mnie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
UWAGA lal999 to oszustka, ma "brudne zęby" - ciesz się, bo zagłosowałam na ciebie przez moją głupotę, ale nikt już się nie nabierze więcej. Dziewczyny chcę ją zgłosić do moderatora, by usunął ją z gry, pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×