Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

kasia ja za pierwszym razem tez dostalam negatywa, ale za drugim razem to juz sie porzadnie opisalam, to w koncu przyszedl pozytyw :D ;) Dzisiaj dostalam bardzo uprzejmego negatywa z Faberlic, ale napisali, ze przysla mi katalog (chociaz tyle ;) ) wiec nie jest zle :P W skrzynce tymczasem pusciutko :( no ale moze jutro mi cos pan listonosz przyniesie :D :) mam nadzieje, ze bedzie sie uginal pod ogromna iloscia wspanialych probek najrozniejszych kosmetykow dla mnie :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha po "gadzety" w tym adresie jest spacja, wiec jak bedziecie kopiowac ten adres, to pamietajcie, ze trzeba ja usunac ;) [dla tych mniej kumatych :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót Znajomego
Wczoraj : -próbki z Daxa - naklejki i notes z firmy Ballograf - naklejki i płyta CD z Fundacji Hołowczyca- Kierowca Bezpieczny Dzisiaj; - próbki z Yves Rocher - sporo naklejek z www.obywatel.org.pl - smycz, długopisy, pendrive z Komitetu Integracji Europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a co u mnie? Przesyłeczka od Canon chyba. Przysłali mi moje zdjęcie:) Ja tez czekam na te probki Elseve już ponad dwa tygodnie chyba... Czekam tez na próbki z Daxa i AA Oceanic. A nie wiecie może które firmy przysyłają więcej niż raz? Czyli np. przyślą wam te próbki, napiszecie ponownie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka101 ja dostalam probke fluidu z Ives-Rocher ;) ale pozatym to nie wiem, ale ogolnie to chyba firmy kosmetyczne zadko cos przysylaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Cytuję forumowiczkę meggi: "...negatywa z Faberlic, ale napisali, ze przysla mi katalog..." meggi ja dostałam od nich ten katalog :) malutki :/ ale DUŻY katalog przysyła firma peggy sage :) pisałam do nich TYLKO o katalog :):) chyba 500 stron ma :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót Znajomego
Z Daxa przysłali mi; - 2 szt krem zwężający pory Vulcanic Mat - 1 szt krem-Lift Laser Effect - 1 szt krem supernawilżający Aqua Magnez - 1 szt Serum pod oczy Glamour Eye - 2 szt krem odżywczy Perfecta- na noc - 1 szt krem matujący Perfecta - na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do "Powrót znajomego" hehe...ja też dostałam z daxa :):) a jedna saszetka była bez kremu! chyba im coś się w tedy maszyna do produkcji próbek zacięła :D ale inne próbki były ok :):) dostała od nich w tedy 5 saszetek po 10 ml np. żel pod prysznic, balsam do ciała..i byłe jeszcze oczywiście po 2 ml lub po 1,5ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaaa
hej dziewczyny, dostałyście już puder Astor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza mala hihi
Astor wysyla jakis puder? komu? za co?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaaa
była taka promocja na wakacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziwczyny czy to pozytyw?! sądzę że tak lecz na dole pisze coś o próbkach...to przyślą mi czy nie?! "...Dziękujemy za zainteresowanie produktami naszej firmy. Cieszy nas, że zostały one przez Panią zauważone. Zgodnie z polityką naszej firmy, osoby prywatne mogą otrzymać próbki naszych produktów oraz zakupić kosmetyki detaliczne w salonach pracujących na preparatach BANDI, do których serdecznie zapraszamy. Lista adresów salonów współpracujących z nami zamieszczona jest na naszej stronie internetowej /www.bandi.pl ./ Kosmetyczka dobierze próbkę odpowiednią do potrzeb i rodzaju Pani skóry, oraz podpowie z jakimi problemami boryka się Pani skóra i jak ją właściwie pielęgnować z pomocą preparatów BANDI. Wraz z otwarciem sklepu internetowego na naszej stronie /www.bandi.pl ;, /klienci detaliczni mogą również nabyć kosmetyki BANDI drogą elektroniczną i wówczas bezpłatne próbki produktów dodawane są do każdego zamówienia. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na dużą liczbę zapytań o wysłanie samych próbek, nie prowadzimy sprzedaży, ani nie wysyłamy próbek jako samodzielnych zamówień." wydaje mi się że to pozytyw...co o tym sądzicie?! jeśli tak to wspomnę że pisałam do nich rano o siódmej...a raz pisałam wieczorem i nie odpisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Hej dziewczyny...u mnie pustki...!!!:(Podacie jakieś sprawdzone linki...???:)PROSZE!!!...Mam jeden Darmowe próbki yoyo...klikajcie tylko na te stronki z tym..niebieskim ptaszkem..!!!:):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasSia wedlug mnie to niestety negatyw :( bo napisali, ze daja probki w sklepach w ktorych sprzedaja ich kosmetyki i ze dodaja tez te probki do zamowien internetowych (tak jak wiekszosc firm) ale powiedzieli, ze tak po prostu probek nie przesylaja... Dzisiaj w skrzynce pusto, nawet ulotki z tesco nie przyniesli a na maila przyslali mi tylko negatywa z neutrogeny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zolza mala ten konkurs co byl na wakacjach, co niby astor rozdawal pudry, to sie skonczyl po paru dniach, bo te pudry strasznie szybko im zeszly wiec to juz dawno nie aktualne :P niestety sie nie zalapalam, bo za pozno sie o tym dowiedzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocztówki to wysyłają prawie wszystkie urzędy miast i gmin :) Sprawdziłam, niektóre tylko pocztówki, bo nie mają nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót Znajomego
Dzisiaj dobry dzień: - 10 smyczy i 30 naklejek firmy Tribord z Florydy - ulotki z Parku Kampinowskiego - 1 smycz i 2 długopisy z firmy Obołoń - fotki z autografami aktorów z USA - Studio Fan Mail - 1 smycz z Hitachi, ale to nagroda z konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót Znajomego
Dajcie jakieś ciekawe adresy z gadżetami, jak dotychczas lecą stare w większości nieaktualne adresy kosmetyczne, raz dostałem próbki kosmetyków z Marco Bodescu w USA, po nich było sporo spamu z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wysłałam ok. 70 maili :D oby jutro pozytywy :):) i listonoszka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka19940818
Chcałabym otrzymac jakies próbki kosmetyków i gadzetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
http://www.nextmag.pl/index.php-podkładke dostałam od nich i jestem po prostu --------------------------------HAPPY----------------------------------------- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):);):):):))::):):):);):):):)):):):)::):):):):):):);):):):))::);):):):)):);):):):))::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbkomaniaczka
do kaSsia_x3: Ten meil od Bandi to negatyw. Ja dostałam takiego samego w odpowiedzi. Napisali tam wyraźnie,że dostaniesz próbki, jeśli coś u nich zamówisz. Przeczytaj uważnie ostatni akapit meila: "Jednocześnie informujemy, że z uwagi na dużą liczbę zapytań o wysłanie samych próbek, nie prowadzimy sprzedaży, ani nie wysyłamy próbek jako samodzielnych zamówień." Czytanie ze zrozumieniem sie kłania; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju! 70 maili wysłałaś? Ja wysłałam ze dwadziescia i juz nie bede chyba wysylac, bo nie mam gdzie... A wysylam tylko do firm polskich. :o Dziś paczka od Royal Cane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam dzisiaj breloczek \"I love Konin\" i plan miasta oczywiście z Konina :D i jeszcze sierpniowy numer bikeBoardu ;) ciesze sie strasznie (zawsze sie ciesze jak cos przysylaja :P ) musze powysylac mnostwo maili i czekam jutro na paczuszki :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zaczyna mnie wkurzac Bon Prix bo dostaje od nich sporo newsletterow (srednio co 2-3 dni), no ale katalogi przysylaja fajne :D Nie mam pomyslu do kogo pisac :( moze wybiore sie do Empiku i pospisuje nazwy roznych czasopism i popisze sobie do nich w sprawie darmowego egzemplarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Śmieszka101 Cytuję: "...Ojeju! 70 maili wysłałaś? Ja wysłałam ze dwadziescia..." hehe jakoś wyszło że 70 :) a zawsze tak jak ty po 20 dziennie :):) tylko miałam w tedy dobry przypływ energii i wysyłałam :P ee.. a dziś właśnie same negatywy ... buu!!! tylko jeden pozytyw z yves rocher :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×