Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Nie no czy oni zablokowali pocztę? :( a moze moja skrzynka jest niewidzialna, albo pozera moje listy? To jest niesprawiedliwe! Od daaaawna (nawet nie pamietam od jak dawna) nic nie przyszlo :( tylko od kolezanki dostalam dzisiaj 5 probek z avonu, bo jej siostra jest konsultantka, a sporo tego dostala :) chociaz tyle, ale to jest tak cho.ler.nie wciiagajace, ze sie chce wiecej i wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czy oni zablokowali pocztę? :( a moze moja skrzynka jest niewidzialna, albo pozera moje listy? To jest niesprawiedliwe! Od daaaawna (nawet nie pamietam od jak dawna) nic nie przyszlo :( tylko od kolezanki dostalam dzisiaj 5 probek z avonu, bo jej siostra jest konsultantka, a sporo tego dostala :) chociaz tyle, ale to jest tak cho.ler.nie wciiagajace, ze sie chce wiecej i wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca
na temat, ale chcę tylko Was ostrzec, by nie rejestrować się w loteriach Rigest Digest. Bo z wygraniem czegokolwiek to wiatr w polu, ale przyślą Wam przesyłkę, np. encyklopedię z gadżetem darmowym typu kubek i rachunkami do zapłacenia za encyklopedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca
na temat, ale chcę tylko Was ostrzec, by nie rejestrować się w loteriach Rigest Digest. Bo z wygraniem czegokolwiek to wiatr w polu, ale przyślą Wam przesyłkę, np. encyklopedię z gadżetem darmowym typu kubek i rachunkami do zapłacenia za encyklopedię. I tylko są problemy z odesłaniem takiego "prezentu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka03
Wejdzcie na ta strone zarejestrujcie sie i wybierzcie nagrode SPRAWDZONE http://www.xpango.com?ref=91499638 Wejdzcie na ta strone zarejestrujcie sie i wybierzcie nagrode SPRAWDZONE http://www.xpango.com?ref=91499638 Wejdzcie na ta strone zarejestrujcie sie i wybierzcie nagrode SPRAWDZONE http://www.xpango.com?ref=91499638 Wejdzcie na ta strone zarejestrujcie sie i wybierzcie nagrode SPRAWDZONE http://www.xpango.com?ref=91499638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viper134
Co do RD to mi przysłali do książek wybranych ZAkładkę do książki. Ale to też gadget więc jestem wdzięczny Postmenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja napisałam do firmy kosmetycznej od której nikt nie dostał pozytywa bo trzeba było podać tamtej firmie nazwę swojej firmy że ja nie mam firmy to ich pokłamałam :) i od razu pozytyw wyskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santoloco
napisz e-mail do secondstreetman@gmail.com o treści: jestem zainteresowana/zainteresowany a dostaniesz bilet do kina gratis ja dostałem. Mogłem zaprosić też znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
u mnie dzisiaj dwie marne paczki .. czyli ulotki i katalog ... beee! ja chce próbki i gadżety!!! teraz tylko do poniedziałku czekać bo w weekend listonoszka nie chodzi .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Pare miast które coś przysyłają: Kostrzyn Informatory i gadżety Powiat Bełchatowski gadżety Wąbrzeźno przysyłają długopis i brelok Jaworzyna Śląska breloczek i długopis Kozienice 2pocztówki, 2mapy, długopis, płyty UM Koziegłowy Gadżety UM GDYNIA dwie mapy naklejka i kalendarzyk UM Suchowola pocztowka, informator i przypinka Miasto Zgierz smycz albo notatnik Urząd Gminy w Kobierzycach dużo kartek pocztowych, przypinka, notes, długopis Um Sieraków mapa i długopis Nysa ulotka kalejdoskop turystyczny Andrychów Gadżety Powiat Pajęczański Gadżety UM Terespol książka informacyjna o mieście, ulotki, długopis Gmina leśna Gadżety Krzyżanowice Gadżety Goleniów Gadżety Barcin Gadżety Puszcza Borecka Gadżety Koneck Informator i teczka urząd miasta konin Przysyłają breloczek i mapę Gmina Włoszczowa Notes Białe Błota zielony długopis Goleniów Gadżety Barcin Gadżety Nowa Ruda cztery pocztówki, długopis Gmina Barwice mała przypinka z herbem miasta Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Breloczek swiecący Um Lask dwa dlugopisy. dwi zakladki , plan miasta UM Kruszwica Długopis, breloczek ulotki informacyjne, naklejki, pocztówki Sława Nalezy napisac prośbę o gadzety ja dostalem 2 mapki, długopis, naklejke i wszystko w teczce UM Warszawa mapa, długopis i kalendarzyk OSiR Lubin Po napisaniu maila z prośbą otrzymałam: 3 długopisy, 2 reklamówki __________________________________________________________ Skopiowałam z www.free.amciu.com Wysyłajcie maile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ja nie wiem, co ja robie nie tak, ale albo przychodza negatywy, albo calkiem nic :( dzisiaj jeden malutki maszynowy negatyw :( Aha i jeszcze powiadomienie, ze firma jakastam uwaza, ze rozsylam spamy ;) milo mi bardzo po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
"...Aha i jeszcze powiadomienie, ze firma jakastam uwaza, ze rozsylam spamy..." no to ta firma ma problem :P my lubimy dostawać gadżety :P więc jeśli tej firmie coś sie nie podoba to niech nas w dupe pocałuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snipoer
Wczoraj i dzisiaj pustki....... Postmen przyniósł tylko CHRISTIAN DIOR FAHRENHEIT 200 ml :) . To poprawiło mi nastój, tuż przed imprezą u Papy Musioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam przesyłkę z porsche -polska 4 katalogi z ich samochodami. poza tym polecam zagladac na free.amciu tam są adresy z ktorych ludzie dostaja i to sie sprawdza. dostalam materiały o Dortmundzie, orkney, Graz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, wyamgające jesteście. Z tego co tu czytam dostałyście już mnóstwo przesyłek a wam ciągle mało... :PTo już chyba uzależnienie... Jesteście bardzo młode, wiec mozna wam to wybaczyc:D Wysylal ktos maile do firm tj. Frolic, W... (nie pamietam dokladnie), chodzi o karmy dla psow. Te firmy produkują... Zastanawiam się, czy cos by przyslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wysłałam 70 maili do urzędów! e sobotę najlepiej się wysyła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was zdzieraczki! Wszystko chcialybyscie za darmo! A firmy są po prostu głupie, że wam to dają! Do lekcji smarkule! I jeszcze śmią pisać załamane, ze nic im nie przychodzi... Bezczelność z waszej strony! W tym wieku powinnyście mieć już więcej rozumu! Te forum uczy żebrania. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was zdzieraczki! Wszystko chcialybyscie za darmo! A firmy są po prostu głupie, że wam to dają! Do lekcji smarkule! I jeszcze śmią pisać załamane, ze nic im nie przychodzi... Bezczelność z waszej strony! W tym wieku powinnyście mieć już więcej rozumu! Te forum uczy żebrania. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Wyshnia .. skoro stać nas na neta to tym bardziej na zakupy .. po prostu kolekcjonujemy gadżety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
cóż za zniewaga napisałam prośbę do gwiazd pustyni i podałam wiek a oni mi napisali aby mogli wysłać próbki trzeba podać wiek! a ja przecież im podałam! uhh! napisze im jeszcze raz i tym razem napisze: " MAM -- LAT " Drukowanymi literami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Jeah! wysłałam 147 maili !! mój rekord! teraz tylko cierpliwie czekać na elektroniczne pozytywy i na realne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jak i w każdym kraju utworzyło się pełno firm. Teraz wiele z nich walczy o klientów, pomagają nam w wyborze kosmetyków, chcą się zareklamować ciekawymi gadżetami, wysyłają bezpłatne próbki kosmetyków i bezpłatne gadżety (np. długopisy, smycze, kubki, koszulki, notesiki), a także katalogi, żeby każdy zobaczył ich ofertę i dokonał zakupu. Żeby otrzymać próbki lub gadżety trzeba zapisać się do klubu, wypełnić ankietę, albo po prostu wejść na ich stronę, znaleźć zakładkę kontakt i napisać e-mail z prośbą o darmowe gadżety lub próbki, które po niedługim czasie przychodzą pocztą bez żadnych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie te probki to jest po prostu chwyt marketingowy, z ktorego my zwyczajnie korzystamy :P a pozatym nie uwazam tego za zebractwo, bo sama wiele razy kupowalam kosmetyki z nadeslanych katalogow, czy jak mi sie spodobaly jakies probki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Hey dziewczyny.. mam straszny problem... powybieralam sobie czesci z waszych listow.. ale nadal nie umiem zlozyc tego z logiczna calos pomozcie mi blagam was ! :) :( (chodzi o e-maile) bardzo was prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×