Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość DiamondBarbie
piszcie coś do mnie :):):):) jutro będę około 17 wiec szukajcie jakis stronek z darmowymi próbkami ja tez poszukam a więc papa :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divi
KONKURS ASTOR wejdzcie na www.swiatastor.pl :-) przy okazji proszę o głosik na Dawini :-)moge się odwdzięczyć w podobny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
kto chce zaproszenie do klubu Knorr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shija*
Ma ktoś jakieś nowe maile lub stronki z próbkami lub gadżetami? Bo u mnie ostatnio pustki, a przez kilka najbliższych stron same spamy znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyncia
piisać na emila tyna121@tlen.pl to powysłąm wam zaporszenia 10 pierwszych osob co sie zarejestruje dostanie kosmetyki :) czekamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ELO xD Ja już 2 miesiące nie wysyłałam maili, a dziś dostałam lakier do paznokci, flamaster do oczu i błyszczyk z maybelline. ale się zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Jeśli kupujecie produkty Knorra to możecie za to dostawać nagrody. Wystarczy się zarejestrować i zbierać punkty za zakupione produkty. Punkty dostajecie również za osobę poleconą. Jeśli ktoś chce dostać ode mnie zaproszenie to prosze pisać: lenalena3@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDzInIa *
Do klotka: jaka strona tego knorra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molok
wysylam zaproszenie do Nieva, ja juz dostalam zestaw pelnowartosciowych prodkuktow, ty tez mozesz, wyslij e-mail basik21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia4786
Witam jeśli ktoś chce dostać darmowe próbki pisać na joasia4786@wp.pl wyślę linka do stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutka
Hmm. Moja przyjaciółka również wypełniła ankietę z pentene prvi i dostała cały szampon i odżywkę. Tylko ja Kompletnie nie mam pojęcia gdzie są te "ankiety na stronach".Proszę o pomoc. Próbki fajna rzecz. A i jeszcze chciałam zapytać , piszecie ze wysyłacie 20-40 e-maili dziennie, ale skąd bierzecie Tyle adresów, co cały czas.. np raz w miesiącu wysyłacie do tych samych firm?:) z góry BARDZZOOO DZIĘKUJE za ODPOWIEDZ:) i pozdrawiam Cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia2203
www.rozdaj.pl/9856 na tej stronce wybieracie sobie prezent i klik klik i teraz tylko czekacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie 93
O_o nie wierzę, co się stało z tym forum :/ same spamy :( Kiedyś tu było kulturalnie, zero off topów, a teraz już zniknęli stąd wszyscy porządni forumowicze :/ A szkoda.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmyrcia6
ej mam do was prośbę czy możecie mi wysłać na pocztę pare linków do darmowych próbek i gadżetow na zamówienia prosze wysyłajcie cytrusek666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie tu nie było... przybyło całkiem sporo stron... u mnie ostatnio Smart na styczeń koszulka z jednej ze szkół wyższych i katalog biura podróży zapraszam do słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voltan2
Witajcie! Od pewnego czasu obserwuję Wasze forum, ale nigdy jeszcze tu nie pisałem. Chciałbym się zapytać jakie macie pomysły na maile do miast. Nie pytam o treść bo wiem że nie podajecie i szanuję to. Ja wymyśliłem sobie że będę pisał że chcę zmienić miejsce zamieszkania i jestem zainteresowany miastem do którego pisze... Jak myślicie, sprzeda się to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinacagara
Dziewczyny! Chcecie darmowe perfumy Cacharel Rendez-Vous które kosztują ok 160 zł ?? Wystarczy napisac na ten mail: paulinacagara@vp.pl w tytule wpisać Perfumy Cacharel Rendez-Vous. A ja wyśle wam zaproszenie! Pamiętajcie dostajecie oryginalne perfumy wraz z flakonami ( 50 ml)a nie jakieś tandetne próbki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinacagara
Jeśli chcecie darmowe perfumy firmy Cacharel Rendez Vous piszcie na adres e-mail : paulinacagara@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia0308
U mnie super ,dostałam 7 próbek zeli do twarzy , peeling do ciała , zel pod prysznic , balsam do ciała oraz podkład !! POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless_ya
klaudusia0308 U mnie super ,dostałam 7 próbek zeli do twarzy , peeling do ciała , zel pod prysznic , balsam do ciała oraz podkład !! POLECAM !! KLAUDUSIA ale podziel się gdzie to zgarnelaś :):):):):):) ja ostatnio dostalam tylko probki karm dla psow, nie mam zadnych nowych linkow niestety a wy tu tez nic nie wnosicie, wszyscy sie tylko reklamuja i to wszystko.. :) i litosci---dajdzie spokoj już tymi darmowymi słodyczami, reklamujecie jak się da, tylko jest kilkanaście stron z tym samym linkiem... ;( wiem że zgarniacie za to punkty ale to już jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy nie rozumiecie ze to jest forum o darmowych próbkach a nie zeby na was głosowac!!!!!!!!!!!! wezcie juz dajcie spokuj... a te spamy...żol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flambee
darmowa płyta DVD-R (pusta!) dostępna "worldwide" ;-)) http://www.buydvds.me.uk/ etykietki do prezentów do ściągnięcia i wydrukowania, przy dobrym papierze i drukarce laserowej, wyglądają jak sklepowe. tylko, że po angielsku są ;-( http://www.seussville.com/titles/grinch/tags.html torba w kolorach zielonym lub czerwonym - do wybroru, wysyłka "worldwide" ;-)) http://www.mantraenergy.com/tools-and-utilities/free-bag.html Jak komuś znudziło się klikać w Bazarii lub innych serwisach konkursowych, to polecam: http://web-ads.pl/pages/index.php?refid=spike Przynajmniej masz pewność, że coś z tego klikania będzie. Nie gromadzisz tu punktów tylko pieniądze, wprawdzie zbiera się grosik do grosika, ale szybko przybywa, bo i reklam w porównaniu do Bazarii więcej. a jak osiągniesz minimum do wypłaty (15zł), pojawia się przycisk "wypłać" i można wypłacić to, co się wyklikało do każdego polskiego banku. Lub zbierać dalej i wypłacić sumę trochę dorodniejszą ;-D W serwisach konkursowych albo ma się łut szczęścia albo się go nie ma, a jak się go nie ma, to i przez rok można nic nie wygrać, więc to tak jakby się klikało za darmo, więc ja już wolę klikać w reklamy w webadsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa8
witam chciałabym dołączyć do was ponieważ tez zapisuje się do różnych portali i dostaje próbki mam nadzieje ze mnnie przyjmiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoolkoska
hej dziewczyny mam pytanie czy jesli prosicie firmy o jakies probki i nie odesla wam meilem odpowiedzi to dostajecie te probki? (jestem nowa w tym temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×