Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość samantha 22
ja dzisiaj dostałam, z jakiegos miasta..... ale szczerze mówiac nie był on zbyt ciekawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
mail@wawel.com.pl - wawel słodycze może wysyłają quiz@quiz.com.pl - firma kosmetyczna moża wysyłają próbki info@lierac.com.pl - firma kosmetyczna moze wysylaja próbki gmina@oporow.pl - Urząd Gminy Oporów ug@bedlno.pl - Urząd Gminy Bedlno ugdabrowice@plo.pl - Urząd Gminy Dąbrowice Naszukałam się troszke :) ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz404
a co wpisujecie do googli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mateusz 404
w google wpisujesz poprostu próbki ...............albo darmowe.................albo formularz zgłoszeniowy i pytasz o próbki(przy czym musisz spojrzeć do kogo piszesz , gdyż dużo stron ma taki formularz , ale jeśli to nie będzie firma kosmetyczna proponuję pytac o gadżeciki -jeśli się czymś takim interesujesz ).................albo za darmo................albo free sample itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z KOLASTYNY dostałam takiego maila: Dzień dobry, W tym roku zostaje wznowiona seria Nastolatki - odpowiednia dla osób młodych o cerze: trądzikowej, tłustej i mieszanej. Za parę miesięcy produkt będzie wchodził na rynek i w tym samym czasie powinny być dostępne próbki. Proszę o kontakt za parę miesięcy. Pozdrawiam Trzeba będze poczekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czemu ostatnio tutaj tak pusto??Gdzie stałe bywalczynie??Musimy coś pisać ,żeby forum przetrwało;-);-) A wszystkie \"pomarańczowe\" proszę o zarejestrowanie się;-) Kliknąć na preferencje jeśli problemy są...:]:] A ja ostatnio tak sobie grywam na prizee ,oczywiscie na razie nic nie wygrałam ,ale to co;-)Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha 22
Czesc laseczki, mam takie pytanko, czy któras z was otrzymała już zel z nivea? Jesli tak to ile musiałyscie na niego czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki, mam nadzieje ze niedługo przyjdzie :) a listonosz zostawił ci w skrzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
http://www.animrumru.art.pl/kontakt.php to jest formularzyk, który trzeba wypełnić a w okienku z treścia trzeba napisać że bardzo ich lubisz i chciałabyś dostać autograf. No i oczywiście swój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wysyłałam do ani mru mru,napisali mi ze autografy w drodze, wiec mam nadzieje, ze niedługo dojda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9126
Hey mam prośbę... Wyśle mi ktoś zaproszonko do NIVEA do tego konkursu Good Bay Celulait czy jak to się tam piszę:) ??? CZEKAM!!!! Pliiisss mój email: aga9126@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tak powiem zamiast siedziec przed kompami to troche ruchu i nie trzeba wam bedzie zelow na celulity:P az strach bierze ze wszystkie to posiadacie;/ straszne a nawet przykre zalosne... bo chyba nie po to sie rzucacie na niego ze za drmo jest skoro byscie go nie uzywaly..........pozdro na tych z celulitami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy już się pojawiło, w każdym razie na stronie Ziaji jest konkurs, gdzie można wygrać szampony i maseczki do włosów;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
U mnie dzisiaj nic :( o przepraszam polecony ale to nie na temat. Ze niby kto jest z cellulitem ? Nie trzeba mieć wielkiego cellulitu aby używać żelu żeby sie nie pojawił. I może ty masz cellulit ale nie chcesz się do tego przyznać! ( MOWIE O PysSska )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
Na str http://www.ziaja.com/pl/ jest konkurs. Jakie bęcą odp. Pomóżcie . .. :| patrcie w dól | Jaki zapach mają szampon i odżywka do włosów blond z serii kolor zaprogramowany? *waniliowy *cynamonowy *czekoladowy Jak nazywa się silikonowy czynnik, mający właściwości prostujące włosy? *Mirustyle *Amodimetikon *Heliogenol Szampon do włosów ciemnych i płowiejących zawiera w swoim składzie: *ekstrakt z czarnej herbaty *ekstrakt z bursztynu *ekstrakt z aloesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to rozwiązałam, a tu można tylko raz wziąć udział. Więc zanim weźmiecie się za rozwiązywanie tego testu poczytajcie, bo tam na stronie jest wszystko napisane! A udział można wziąć tylko raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaafankaaaaaaaaaaaa
kiedys nie wiem czy to na tym forum ktos adresy albo emaile do zagranicznych gwiazd np. JEnifer Ainston . Ma ktos jeszcze te liniki . b.prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×