Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Dzisiaj dostałam jakąs bransoletke z usa nawet fajna, autografy ani mru mru i paczuszke z Braniewa, jakies pocztówki, plan miasta i ulotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
a ci dobrze ja nic nie mam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ;). Mam nadzieję, że mogę do was dołączyć. Próbkomaniaczką i gadżetomaniaczką jestem już od dawna, mam wielka kolekcję, ale niestety ostatnio dostaje coraz mniej przesyłek... Może chociaż dzięki temu forum uda mi się zdobyć trochę więcej ;). lucyna1994 odpowiedzi na pytania: Jaki zapach mają szampon i odżywka do włosów blond z serii kolor zaprogramowany? waniliowy Jak nazywa się silikonowy czynnik, mający właściwości prostujące włosy? Amodimetikon Szampon do włosów ciemnych i płowiejących zawiera w swoim składzie: ekstrakt z czarnej herbaty Powodzenia, ja już wzięłam w nim udział :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. Pytania były proste ;D. A powiedźcie mi czy u was zawsze jest tak cichutko? No, bo jak tak to trzeba trochę rozkręcić tu atmosfere :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
kto chce zaproszenie do 3 etapu nivea duzo fajnych nagrod piszcie na kitka_86@o2.pl to powysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbeczkowa
jak piszecie prośbę o próbki i gadżety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc bierzmy się do roboty ;D. próbeczkowa - ja o gadżety piszę mniej więcej tak: Witam! Bardzo cenię Państwa produkty i chciałabym sie dowiedzieć czy wysyłają Państwo bezpłatne firmowe gadżety. Jeżeli tak proszę o przesłanie ich na adres: (tu podajesz adres) Z góry dziękuję i pozdrawiam! A o próbki tak: Witam! Ostatnio słyszałam wiele pochlebnych opinii o Państwa kosmetykach i chciałabym je zakupić. Niestety większość kosmetyków mnie uczula i nie chciałabym, aby pojawiła się kolejna taka sytuacja. Dlatego jeżeli byłaby taka możliwość to prosiłabym o przesłanie na mój adres bezpłatne próbki Waszych kosmetyków. Z góry dziękuję i pozdrawiam! Mój adres: (tu podajesz adres) To takie najprostsze wersje, jak chcesz to możesz je wydłużyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dostałam taką odpowiedź od Sun Action: Witamy! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W załączeniu przesyłamy opis i cennik naszych produktów, które może Pani odpłatnie zamówić w naszej firmie. Z poważaniem INTERSUN Dziwne, bo przecież większość osób od nich dostaje. Chlip... Albo ja mam pecha, albo wszystkie firmy kosmetyczne zaczynają się zmawiać, aby nie wysyłać mi próbek ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj piszcie coś dziewczyny, bo ja zaraz tu zwariuje... :( Aha a jak ktoś by chciał zaproszenie do Nivei to piszcie: lenax1995@gazeta.pl Właśnie tak sobie patrzyłam i stwierdziłam że wezmę w tym udział, bo i tak nie mam co robić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi :D! No nareszcie mam co robić! I oczywiście kliknę Ci na 3d White ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na połowę powysyłałam, teraz tylko wyjdę z psem i wracam do mojej ukochanej pracy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też musze isc z pieskiem na spacerek, a później może cos oglądne :) Moze jutro poszukam jeszcze jakis stronez z próbkami, ale moze tym razem gdzies na polskich stronach, bo nigdy nie wiadomo czy z zagranicznych coś przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie dove jest tez 2 konkurs w ktorym trzeba napisac 6 kodow kreskowyych jesli ktos nie ma wszystkich to piszczie do mnie mam sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz \"pogadac\" to napisz , bo na tym forum jest chyba inny temat , no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×