Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

prosze o zaproszenie do Nivea albo niech ktos mi powei jak mozna tam pie zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
Hmm... Do: do nataalkaaa. Wiem, że sama mogę się zarejestrować, ale skoro mogę komuś pomóc, to dlaczego mam nie pomóc. Każdy chce wygrać. Dlatego ja teraz proszę o pomoc xD Kto chce zaproszenie niech napisze na: nataalkaaa@buziaczek.pl --------------------------- A swoją drogą przyszło do mnie 5 zaproszeń. Żeby było sprawiedliwie kliknęłam w pierwsze zaproszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilaa ten długopis i notesy to od firmy velux - info.v-pl@velux.com a te naklejki to ze strony www.totalpolska.pl firma total

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy może się zarejestrować a jesli ktoś chce moze odpowiedziec na zaproszenie innych osób, ja odpowiedzialam na zaproszenie kolezanki z tego forum i wyslalam do innych osob ktore o to poprosily nikt tu nikogo nie kiwa ani nie nabija konta innym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatena
Hej dziewczynki! Jestem nowa na tej stronie i zainteresowana wiec chetnie przyjme od was wszelkie zaproszenia do zabawy Na kazde pierwsze zaproszenie odpowiem !Moj adres anatena74_74@tlen.pl BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
ktoś jeszcze jest zainteresowany?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam zaproszenia do nivea i sieciaków kto chce niech pisze na adres klaudia_28.09.92@interia.pl jeżeli ktoś bedzie zapraszał chetnie się odwdziecze :) a tak pozatym to nie wiem czy coś mi listonosz przyniósl bo siedze na infie w szkole papatkiii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśś
Ktos jeszcze chce zaproszenie nivea ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczkunia D
hejka.. u mnie niedawno z o.b. :D.. 6 tamponow... mala ksiazeczka i kalendarzyk :D jak cos to napisze..:D..a zaraz wam podam adres emiel na ktory napisalam prosbe o probki.. i dostalam pozytyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulenkaaaa
kto chce zaproszenie do nivei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczkunia D
jutro wam ten adres napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) własnie weszłam na stronke always i mozna tam sobie zamówic próbki pachnących podpasek, oraz zapachową kartke :) nie wiem czy już ktos o tym napisał, ale jak znalazlam to pisze :) a tak ogólnie to wczoraj wkoncu dostałam tamponiki z ob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeśli ktoś chce zaproszenie do nowego konkursu(niemam na mysli nivea) to ja chętnie wysle mu zaproszenie;-)prosze pisac do mnie na mejla aneczka155@onet.eu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filkaa
a ja mam pytanie, jak sa te adresy pod ktore sie wysyla emaile to co ja mam tam napisac? ze chce darmowe probki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJABONGO baja
kto cche zaproszenie do NIVEA gdzie mozna otrzymac zel antycellulit NIVEA za darmo?? podawac mejle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJABONGO baja
nikt juz nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki Aneczka155 za zaproszenie, kliknęłam w podany link i zarejestrowałam się (teraz czekam tylko na potwierdzenie ze strony by dokończyć proces rejestracji). Skorzystałam też z zaproszenia awawrzyniak15@onet.eu Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bajabongo Baja: Ja chce dormowy zel antycellilit Nivea :D oto moj adres palulka87@o2.pl Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przeslali mi podpaski z always. W kopercie jest 4 pachnace podpaski. POLECAM :) Oto link: http://alwaysfresh.pl/sample.php P.S byc moze byl link podany w wczesniejszych postach, ale niestety dopiero dzis sie zalogowalam i nie zdazylam przepatrzec wszystkich postów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×