Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej! U mnie dzis od gminy ogrodzieniec: teczka,pocztówki,długopis,mapa i foldery. Od gminy Żnin:długopis,przypinka,foldery. Od Dębicy:breloczek,naklejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczka *
hej :).U mnie dzis 4 podpaski :D z alweys..:D..lol.. to juz druga poaczka od nich:D.. a niedawno dostalam od nich kartke zapachowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisaliscie tu o dlugopisy mm@mm.net.pl p.s jeszcze nie wiem czy wysylaja jak co to dam znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia22
Kto chce jeszcze zaproszenie do Nivea podobno teraz jak sie zaprosi 10 osob to dostanie sie żel nie trzeba dostać zaproszenia od Nivea to napiszcie swojego @ lub jesli nie checie podawać na forum to piszcie na adres biedroneczka22@autograf.pl Chetnei Wam wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jps: nio pewnie ze można kilka razy pisać te prośby np do mincera, bielendy itp, itd... ja tam wysyłam i mi przysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczka *
DO MALWINY : MALWINO WYSLIJ MI SWOJ NR GG PROSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
Ja dopiero wczoraj dowiedziałam się o czymś takim jak "próbkomania" dlatego mam kilka pytan do doświadczonych: 1. czy sformuowanie maila ma wpływ na to czy przyslą ci jakieś próbki czy nie i jak wy piszecie maile 2.czy firmy zawsze odpisują czy jak nie odpisza to nie ma się co martwić bo i tak przyslą próbkę 3. czy jak sie poprosi o jakaś konkretna próbka to przyslą. 4. a zdarza się czasami ze przysyłają całe produkty Bardzo was proszę o odpowiedzi na moje pytania i pozdrawiam:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
no i jeszcze co to jest negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
jeju jeszcze jedno: jak tak czytam wasze posty to co jakis czas przewija się przez nie hasło konkurs, jest jakiś konkurs , o co w nim chodzi? gdzieś czytałąm że firmy chętnie przesyłają próbki a ja dostałam juz dwa maile odmowne i to jeden od ziaji. Jak się dostanie takiego maila to mozna pisać jeszcze raz? Sorki że was tak męcze...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkusia
hejka....jest tu ktoo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkusia
jak ktos ma ochote wygrac fajne nagrody to wejdzcie na www.4girls.pl i sie zarejesrrujcie a w osobie polecajacej wpiszcie pinkusia..bede wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jps
1 nie wiem czy to co napiszesz w mailu ma jakies znaczenie czy ci wysla czy nie - 2 mi tylko raz odpisały ze mi przysla a juz troche ich dostałam 3 jak beda mieli to przynajmniej powinni bo widzą że interesujesz sie konkretnym kosmetykiem 4 mi jeszcze całego nikt nic nie przysłał same próbeczki, ale czytałam , ze nie którzy mają szczeście 5 negatyw to jest odmowa ( wtedy piszą ze nie wysyłaja badz nie mają) 6 konkurs to konkurs- czasem sa fajne nagrody, moga byc gwarantowane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketing_marketing
witam wszystkich, tak czytam czasami Wasze wypowiedzi i muszę się w końcu odezwać... pracuję w firmie kosmetycznej w dziale marketingu w pionie obsługi klienta i wysyłam właśnie różnego rodzaju próbki; oczywiście, że ma znaczenie co napiszecie w mailu, ponieważ jeśli któś tak po prostu prosi o próbkę to raczej nie wysyłamy; natomiast jeśli ktoś ineresuje się firmą lub prosi o konkretny produkt ( i np. poprawnie napisze jego nazwę) chętnie przygotowuję wysyłkę... a poza piszcie wielokrotnie, co prawda staramy się mieć większość osób w bazie danych, ale to że w danym momencie nie wysyłamy próbki nie zanczy że następnym razem jej nie otrzymacie... tak naprawdę wszystko zależy od polityki firmy w danym momencie, czy wchodzi na rynek nowy produkt (wtedy wysyłamy najwięcej probek).... radzę śledzić nowości i nie zniechęcać się... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana maria przeslesz mi zaproszeniee peti710@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jeszcze nie ma zaproszenia do NIVEA to ja chetnie wyślę piszcie swoje adresy, mój adres : bernadetka2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz nie trzeba zaproszen
mozna sie samemu zarejestrowac, sprawdzcie! i tez sie dostanie zel za 10 osob zaproszonych. Nie dajcie sie naciagnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom w sumie racja. Ale jeśli ktoś chciałby pomóc byłabym wdzięczna:)) A pozatym u mnie w skrzynce dzis tylko próbki z YVES ROCHER:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane: ) u mnie wczotaj ty i twój dom, musiałam się upomnieć i dziś nic. ehh.. ostatnio pustki!; / buziaki; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
Hej! Właśnie odkryłam świetny portal. Dopiero co ruszyła jego pierwsza odsłona. To dopiero początek, a już zapowiada się bardzo ciekawie. Artykuły o zdrowiu i urodzie, blogi, czaty z ekspertami i cała masa babskich tematów, a wkrótce konkursy z supernagrodami. Ja już się zarejestrowałam i myślę, że Ty też powinnaś. podaje swoje maile to wam wysle zaproszenia piszcie na moj mail kitka_86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkusia
hej dziecwzyny..a ja mam prosbe...wpiszecie rejestrujac sie na www.4girls.pl moj nick jako osoba polecajaca...czyli pinkusia??....prosze was bardzo...:) a ja dzis dostalam dla dzieciaczkow od Humany 4 herbatki dla dzieci:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziś od jakiejs firmy naklejki(pelno) i od jakiejs jeszcze innej 2 notesy,dlugopis i liscik;-);-) a i dzisiaj wygrałam zel antycellulitowy!!jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
Wyśle mi ktoś zaproszenie Nivea? Z góry thanX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
na e-mail: nataalkaaa@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ten stary numer, na święta:) Dziś odesłałam ten manifest \'dove\' oraz do ty i twoj dom ankietę:P Aneczka, a skąd przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nataalkaa
przecież już nie trzeba zaproszeń, sama mozesz sie zarejestrować!!!!!!!!jak i wszyscy inni chętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×