Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Witam \"Wraz z początkiem października rusza ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna Dove „Prawdziwe Piękno”. Polska jest kolejnym krajem, w którym marka Dove rozpoczyna ogólnospołeczną debatę na temat kobiecego piękna. Celem kampanii jest przede wszystkim przełamanie istniejących w tej dziedzinie stereotypów oraz wsparcie kobiet w budowaniu przez nie poczucia samoakceptacji.\" W magazynie \"Ty i Twój Dom\" był właśnie taki \"manifest piękna\" - należało się pod nim podpisać i go odesłać, by dostać taką bransoletkę. Ja też na nią czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo u mnie dzisiaj nic a co tam u was MALWINA to ty wysyłałaś mi zaproszenie do Klubu Normaderm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=39516 kliknijcie plis jak ktoś bedzie chciał to też klikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki jak chcecie zagłosować to skopiujcie ten adres i wklejcie w pasek adresu dzienx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
zapraszam do konkursu bardzo fajnego gdzie mozna wygrac koszulke przez siebie "stworzona" podajecie swoje malile to wysle wam zaproszenie do wygrania jest 2 tys koszulek ! jak nie chcecie tutuaj to na mojego naila piszcie kitka_86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja@bukowinatatrzanska.pl ; - mapa i dwa informatory o Tatrzańskim Parku Narodowym (ciekawe, jeśli ktoś lubi góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYGRALAM ZEL NIVEA GOODBYE CELLULITE dziekuję wszystkim tym osobom, które odpowiedziały na moje zaproszenie, właśnie Wam zawdzieczam tę nagrodę. jeśli któraś z Was bedzie zainteresowana przystapieniem do klubu nivea z chęcia wyślę zaproszenie- każda ma okazje wygrać. podaję mail mrufciaz1@wp.pl lub dotta84@gazeta.pl odpowiem na każda wiadomość Jeszcze raz bardzo dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tyle zabawa była 2 lata temu z próbkami jak nie było tylu sępów. Pisałam miłe e-maile do firm i praktycznie od wszystkich dostawałam próbki. Mam mase próbek kosmetyków, gadżety (długopisy, smycze, czapki, koszulki, świeczki, przypinki, pocztówki, mapy, naklejki, teczke ze skóry, notesiki) było tego dużo. Podłapały to sępiary i sępią teraz wszystko od wszystkich. Więc nie dziwcie sie ,że nie wysyłają już próbek bo poprostu im sie to nie opłaca. Kosmetyki jakie chciałam takie dostawałam teraz z tego co wiem wysylają same odpadkowe : dla nastolatek kremy przeciwzmarszczkowe:/ Ostrzegam też przed wysyłaniem za granice próśb o próbki... kiedyś wysłałam pare razy i od 2 lat jakieś angielskie sekty nie dają mi spokoju i ciągle do mnie wysyłają listy. Nie potępiam was bo większość z was jest uczciwa ale jest też masa sępów które czychają na adresy a nie dadzą żadnego nowego albo skopiują z innego forum. Pozdrawiam dziewczyny. Chętnie służe pomocą i radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabuśka21
Dziewczyny jeśli któraś chce otrzymać zaproszenie do portalu dla nastolatek to piszcie to Wam wysle czasem opłaca sie być na takich portalach sa ciekawe konkursy i można sobie na forach pogadac Piszcie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaa
po3tyg oczekiwania dostalam od look4win, a konkretnie rzeczypospoiltej ksiazke, tytulu juz nawet nie pamietam-na okladce byla naklejona cena9.50 mniejsza niz zeszyt cala brudna i chyba z lat 70tych wstyd w ogole cos takiego wysylac za nagrode chyba nie mieli co z tym zrobic to wyslali WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki ariska za ostrzeżenie odnośnie tych zagranicznych sekt. Jeśli potrafią się tak uczepić i aż przez 2 lata wysyłają do Ciebie listy pomimo Twojego milczenia, to musi być to faktycznie denerwujące. Jeśli ktoś nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać miejsca zamieszkania, to lepiej uważać gdzie się pisze e-maile. Ariska, podaj kiedy na forum z jakich sekt te natręty do Ciebie wysyłają, może podają tam jakieś adresy internetowe albo jakieś inne namiary, które pozwoliłyby nam ich uniknąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ostatnio dostałam bransoletke katolicką i próbkę herbaty z Klubu w samowarze ,a i próbkę olay;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczka *
hejka :D.. u mnie tez pusto... MALWINA podaj swoje gg bo chcialabym sie ciebie poradzic..:D.. prosze!.. u mnie w ostatnich dniach z beko przyszlo plyta i odswiezacz powietrza papaps jesli bedziecie mialy jakies nowe stronki to podajcie papa:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo znalazłam nową stronkę trzeba sie zalogować ,klikać na jakies ikonki kazda ikonka to ileś punktów(bajtów) i zamienia się te punkty na nagrody: gazetki, smycze, płyty, tapety na komórkę, kursory, podkładki pod mysz. Jak ktoś chce mogę wysłać zaproszenie mój adres: klaudia_28.09.92@interia.pl na pewno odpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
Dziewczyny kto chce się zarejestrować do nivei? moge wysłać zaproszenie- kto zaprosi 10 osob dostanie ZEL GOODBYE CELLULITE- wyśle zaproszenie tylko padajcie maile. Czekam na maile - duża wygrana na nivei tylko trzeba zprosic 1- osob. Ja moge wam wyslac zaproszenie a wy zarejestrujcie sie. I potem zbierzcie 10 osob. Czekam na maile dziewczyny ( i chłopcy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, zaproszenia do nivea to nie zadna sciema- naprawde wygrywa sie ten zel, na moje zaproszenie odpowiedzailo 10 osob i wygralam ten specyfil, jesli ktoras z Was chce go otrzymac, niech pisze na moj mail. Wyśle zaproszenie do kazdej osoby. Ps. Zycze milego uzytkowania wygranego zelu Moja mama wciagnela swoje kolezanki- tez chca go zdobyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do klaudia mozesz wyslac mi zaproszenie, mail znasz. ps. dzieki za przystapienie do Klubu Nivea. Daj znac kiedy otrzymasz zel. Ja w czwartek dowiedzialam sie ze wygralam, po niecalym tygodniu od rejestracji. Czekam teraz kiedy go dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana maria
Jeśli ktoś chce zaproszenie do NIVEA to ja mam jeszcze 7. Fajne to wasze forum trafiłam na nie dzisiaj przez przypadek ,jak mam sie zarejestrować i o co chodzi z tymi próbkami i gadżetami bo nie mam pojecia .pozdro dla wszystkich forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dostaliscie papierosy od CRISTAL Slimline bo ja jak dobrze sobie przypominam to nic nie wysylalam a dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kto ma pieska lub kotka i chce dla niego probke karmy (nie whiskas) to pisac do mnie na gg 7057834 . narazie nie podam na forum bo si eskapna i przestana wysylac . Rozumiecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
A czy można dwa razy poprosic o próbkę czy jakos kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie przesyłka z Urzędu Gminy Ogrodzieniec: - teczka na dokumenty, -3 pocztówki -ładna książka o Ogrodzieńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj materiały informacyjne z ambasady Brukseli. Poza tym pustki no nie licząc choroby która mnie dopadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×