Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

po tym jak ten jeden z cornymi ocami zalatwil go ciupaga chybo nie.... hi hi hi Zostawim go tu... niech se postoi... na wiosne sie okoze cy cusik mu jesca zostolo z psodu... hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejjjj copertko słysys nas zara bendziem u ciebie winko gotowe? a dziouski ze śpiewem i zapalta chłopoki te pochodnie niech ludziska widzom co kulig jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno bedzie nasemu jeroglifowi tak do wiosny samemu stać, moze by mu jakiego stracha przywieźli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospałyśta sie dziouchy to ja sie pójde przespać, za dużo chyba powietrza świezego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ci zaspiwom na dobranoc: Idzie dysc, idzie dysc idzie sikawica Uleje usiece, uleje usiece Janickowe lica Nie lij descu nie lij bo cie tu nie trzeba Obejdź góry lasy, obejdź góry lasy zawróć się do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erogryf
POCALUJTA MNIE W DUPE DZIOLCHY Z WIOCHY>>>> A ZOBACYTA PIKNE JOJCA ZA DARMO>>>>>Hej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pseca byl w sniegu opatulony i piorkiem w d...e i co? roskopol sie..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi wilcki go rozkopali i ze stachu uciekli, oj dolo nasa dolo, znowu go z górki sturlać trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erogryfa
zol ci d''e scisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ..
EROGRYFIE POCALUJ NAS W D..E. WIDZIS JOJCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziwczyny jak piosenki posłuchałam od razu z doła wyjeciałam brawo nawet żółykom jakmś nie dałyście sie, a niezauważyłyście jak cztery mendle w zaspe wpadła i chyba do dzis tam wygrzebuje sie hehehe Gabrysiu Tobie należą sie teraz słowa które do mnie kierowałyście wiem jak to jest kiedy ktoś niewiadomo z jakiego powodu czepia sie czy wygadanie sie do kogoś cos daje ? próbowałam - może częściowo tak ale napewno duzo dał mi wczorajszy kulig ,który co prawda przeczytałam dopiero dzisiaj wczoraj byłam tez troche przepracowana a swoją drodą depresja albo stan depresyjny 2w1 i dopadło, ale dzis juz lepiej i głowa do góry miłego dnia i na spacerek koniecznie to tez pomaga Sama50 dzieki za poczte to chyba od Ciebie kwiatki dostałam:) 🌼👄❤️Gabrysiu to dla Ciebie nie przejmuj sie jesteśmy z Tobą masz nas:) i tych których kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj copertko! Cztery mendle w zaspie?To ja wypadlam z san... Kulig super.Na koncu balanga...spiew i tance.Piekne kawalki.Dziekuje za dedykacje.Nie przejmuje sie...z buciorami nie wchodze do ludzi,jestem u siebie.Znasz powiedzenie:\"uderz w stol..\"? Pamietasz, jak na samym poczatku dziewczyny pisaly o zgorzknialych i niezadowolonych osobach? Nie bede tego rozwijac,bo wiemy o co i o kogo chodzi.Nam jest dobrze ze soba i to nam wystarczy.Ale go sponiewieralyscie! Marchewki tu i tam! he he Najwazniejsze,ze depresja odpuscila...Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu nie bardzo pamietam a i wracać nie będe do przeszłości tym bardziej w takim celu aby sobie przypomiec o nieeee!!! wole spokoj i miłe otoczenie i obiecuje ,że tego nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! :-) Jat tam po kuligu?? Gabi, szkoda ze wpadlas w zaspe... Ja tu sobie siedze przy kawce z piernikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj belvo! Milo.ze jestes.Juz jestem dawno po kawce,ale moge wypic przeciez druga? No widzisz,wypadllam.Mowilam,ze konie narwiste,szarpnely i po mnie.Widze,ze zdrowie dopisuje i humory tez.To najwazniejsze. Copertko,na pocztku naszego dzialanie w klubie /moze i Was jeszcze nie bylo/ Cztery mendle sugerowala,aby nie reagowac na dziwne wpisy.Dzisiaj potwierdzam jej propozycje. Nie chce znizac sie do poziomu elogryfa,ale widocznie trzeba przemowic jej jezykiem.Wczoraj nie chcialam psuc Wam zabawy. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi kochana, ale nie powinien jakis chlystek tobie tez dobrego humoru psuc i nam ciebie wykradac z sanek.. Mnie nawet takie wpisy bawia.. hi hi. Przynajmniej mozna sobie pozartowac.. Ja tak bardzo lubie sie wyglupiac i jak jakis pomaranczowy sie napatoczy to jest powod aby go troche podskubac hi hi hi. Przeciez same sobie nie bedziemy dokuczac prawda? ...:-o Czy ja jestem zbyt narwana dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz raz zostalam pouczona przez bardzo powazne kobiety zebym tak nie latala bo to nie jest odpowiednie miejsce na latanie ...:-( A ja tylko chcialam tam porozmawiac z jedna osoba do ktorej poczulam ogromna sympatie.... Czy ktos tu z was tez dostal po nosie na kaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo,lubie ludzi z poczuciem humoru.Nie lubie chamskich \"wycieczek\".Niejednokrotnie czytalam inne topiki i zawsze znajdzie sie wesz,ktora \"lazi\" albo na jednej forumowiczce albo tez po topiku.Nie jestem nowicjuszka na kafeterii i bezblednie rozszyfrowuje te osobe.Mnie nie interesuje pod iloma nickami ona wystepuje,albo czy rozmawia sama ze soba...dopoki nie stanie mi na odcisk.Tutaj tez weszy od dawna...Ale jest karnawal...przebierance na balu! Nastepnym razem wyruszamy w nieznane! Czy juz ustalony cel? Gdzie podziewa sie Sama? Cztery mendle? Sara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo,sympatie moze i poczulas.Tylko czy ze wzajemnoscia.Naprawde wiem,o kim mowisz.Pewnie nie jedna osoba dostala od niej \"komplement\".Mysle,ze powinnysmy powymieniac sie mailami i wtedy rozmawiac szczerze.Tutaj nie otwieraj sie zbyt szczerze.Nasze poufne informacje ,niech beda naszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooch dziewczyny,ale byla wczoraj zabawa! Gdzie tyle śniegu na kulig znalazłyście? Żałuję bardzo ,że mnie nie bylo! Też znam parę góralskich piosenek i uwielbiam spiewac \"białym\" głosem!! Hej! Ja czekałam na wnuka. U niego w domu wszyscy chorują i nie moga wyjśc z przeziębień, kaszelków, katarków.... W końcu jednak nie przyjechał. A ja cały dom przewróciłam do gory nogami, żeby go troszke przystosowac dla malucha. Nic to! Jutro wybieram się do córki, która ma 4-ro miesięcznego syneczka. Dostałam własnie jego zdjęcia z zajęc na basenie. Poczyna sobie całkiem nieźle. Co prawda nie wiem komu to pływanie sprawia większą frajdę; jemu, czy rodzicom, bo wszyscy ogromnie rozradowani! Coperto, jak się cieszę, że juz poradziłaś sobie z najgorszymi, czarnymi nastrojami. Muszę Ci powiedziec, że to głównie Twój optymizm (we wpisach) kazał mi wstąpic do klubu!! Całuje Was wszystkie i dziękuję za dobre slowa i za przednią zabawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny mialbyc chyba Paryz.. ??? Albo moze karnawal w Wenecji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle!!! Czesc!!! Ja tez mam wnuczke 3i pol miesieczna ktora u nas gosci jeszcze przez tydzien .. a potem jedzie moje biedne malenstwo za ocean... Moja corka tez chce z nia plywac w basenie... He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×