Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość do mnie tez troche
mam wrazenie,ze to nasze rowiesnice a nie kobiety w wieku naszych mam--zazdroszcze takiej mamy.Kapitalne kobiety.Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tez troche
a jak to leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tez troche
belva spiewasz czy mam odejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejmyslalam ze Belva bedzie
spiewac,a chyba bede musiala sama ciemna nocka nad gorami swieci ksiezyc nad smrekami drzy powietrze nad/tutaj zapomnialam/ goral poznal Halke swa lekko wsparwszy sie na sosnie w oczy patrzyl jej milosnie poplynely w swiat donosnie teskne slowa piosnki tej goralko Halko,jasny letni moj kwiecie tobie jednej na swiecie powiem co to jest zal gdy serce kocha,jakas dziwna tesknota.... dalej to juz potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do mnie tez troche
spadaj,artystka potrzebuje skupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
brawo! brawo! brawo! aplauz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
to nie ty spiewasz? jest druga? brawo i drugiej,brawa,oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki bylam pewna
ze znasz.Bedzie mi sie lepiej spalo,kiedy poczytalam jak spiewalyscie piosenki goralskie,to ta mi sie przypomniala,dzieki jescze raz i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemna nocka nad górami, Świeci księżyc nad szczytami, Drży powietrze nad smrekami, Góral poznał Halkę swą... Lekko wsparłszy się na sośnie W oczy patrzał jej miłośnie popłynęły w świat donośnie tęskne słowa pieśni tej: Ref: Góralko, Halko, krasny, leśny mój kwiecie Tobie jednej na świecie powiem co to jest żal! Choć serce kocha jakaś dziwna tęsknota Moje serce omota - szczęście prysło gdzieś w dal. Przeszło lato hen, za wody. Inną poznał góral młody, W księżycową noc pogody Góral żegnał Halkę swą: Ref: Góralko, Halko, krasny, leśny mój kwiecie Tobie jednej na świecie powiem co to jest żal! Choć serce szlocha jakaś dziwna tęsknota Moje serce omota - szczęście z nią pryśnie w dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belvo jestes dobry czlowiek
jeszcze raz dzieki,jakos tak lekko na duszy mi sie zrobilo,zrozumialam,ze sa jeszcze ludzie na tym swiecie,dziekuje i...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzieki bylam pewna
ty tez jestes cudownym czlowiekiem.Spij dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowite! Jakie spontaniczne! Nie było mnie przez moment a Gabrysia, Coperta i Sama wyskoczyły do Portugalii, pozwiedzały, pobalowały... Szkoda mi tego erogryfa, ma czlowiek jakiś problem, że takimi inwektywami nas obrzuca, ale ignorowany dał spokój. Belva? Kiedy ty sypiasz? Film \"Babcia\" niezwykle poruszajacy. Miły głos, dobry słuch i jaka szczerośc..! Pomarańczki sie zaktywizowały: poezja piękna. No i widac, że jestesmy pilnie czytane, a Belva ma prawdziwych fanów! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane piecdziesiatki
ja tak na chwile,zeby wyjasnic dlaczego wpisze czasem cos pod wplywem impulsu,Nie mam za wiele czasu,zeby pisac ciagle,wiec nie wybieram zadnego "nick",uwazam,ze "nick" zobowiazuje do czestego pisania.Czasem tylko cos poczytam i jezeli akurat mam taka potrzebe,to sie odezwe,nigdy jednak nie jestem uciazliwa ,nikogo nie obrazam.Zycze milego dnia,zabawiacie sie fajnie.Belva pieknie spiewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nocny klubie! Witam naszych fanow,fanow belvy,Cztery mendle i kochana piecdziesiatke oraz piekna poezje! Cztery mendle,pieknie ujelas nasze marzenia.Wykurujesz sie i wtedy ruszymy na podboj swiata. Daj znac,czy juz wydobrzalas. Belva,\"Goralke\"nioslo dolinami i wzgorzami.Pieknie spiewasz. Film wzruszajacy.Czlowiekowi duzo nie trzeba do radosci --wystarczy drugi czlowiek. Kochane piecdziesiatki- zycze Ci,abys doznawala czesto impulsow,pod wplywem ktorych bedziesz z nami.Dziekuje za Twoje serdeczne slowa.Zapraszam Ciebie do nas na zawsze.Badz z nami. Sama! Gdzie podziewasz sie? Doszlas do siebie po tych tancach? A co z Toba copertka? Zasnelas z tego zmeczenia twardym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo? Belvo! Czy pogniewalas sie nas? Zobacz jaka mam stopke! Przybywaj do nas! Zadalas nam zadanie-opis siebie.Z utesknieniem czekam na Twoj.Wpadnij,bo strasznie tesknimy! Sama,Cztery mendle,Sara.Coperta,munlajf i pozostale zyczliwe panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki!! :-) :-) Ja bylam wciaz podobna w moim zyciu do wielu osob... Jak bylam mloda moja mama mowila ze jestem podobna do Beaty Tyszkiewicz, potem do ilus tam tysiecy innych ludzi miedzy innymi Agnieszki Osieckiej... To moze mi najbardziej schlebialo bo ja bardzo lubilam i lubie... Czy nam jeszcze brakuje kogos do opisania? Zaczynam kreowac dla was toalety do Paryza na ball... :-) A gdzie sie podziala Sara?? Saroooooo!!!!!! Gdzie jestes??? Moze gdzies wyjechala??? Trzeba uwaznie przeczytac jej ostatni wpis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj belvo! Juz balam sie,ze pojdziesz w slady Sary! Nie wiem ,co jest powodem jej nieobecnosci.Moze rzeczywiscie wyjechala? Moze ma problemy z Internetem? Saro! Czekamy na Ciebie! Nooooooo,to ladna z Ciebie niewiasta! Do ktorej z przytoczonych pan jestes bardziej podobna? Pytam,bo ich urody sa rozne.Oczywiscie to moje zdanie.Jedna i druga bardzo lubie. Kiedy wyruszamy do Paryza? Moze dzisiaj? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paliłam i przestrzegam
Paliłam 27 lat. Rzucałam parę razy. Zawsze na hasło. Byle jakie np:"Co mi to palenie da!" i nie sięgałam po papierosy przez rok a później ...jakos tak bez sensu, łamałam sie! Ostatnio nie paliłam przez 14 lat! Byłam przy śmierci ciotki-palaczki i widziałam jak dusiła sie na astmę.. Hasło było w rodzaju : "Nie będe ulegac takiemu kopciuchowi!" Trzymałam się 14 lat. Myślałam, że zwyciężyłam! Jednak ostatnio zaczęlam znowu popalac! Wstydzę się okropnie! Pukam sama siebie w głowę i ...sięgam po "fajkę". Piszę , żeby przestrzec wszystkich. Nałogowcem jest się do końca życia! To, ile wytrzymamy zależy tylko od naszj silnej woli! Nie poddałam się całkiem. Jeszcze będę walczyc, ale tym razem oprócz sprawdzonego "hasła" może sięgnę po pomoc medycyny? Są przecież jakieś plastry, tabletki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Już doszłam po tańcach trochę do siebie. Tylko trochę nogi bolą, trzeba mi było wygodne buty zabrać a nie te szpileczki hihihi. Teraz piekę ciasteczna na naszą nasępną wyprawę. Saro odezwij się, trzymamy dla Ciebie bilet do Paryża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sama! Tez dochodze do siebie! Lo Matko!Troche kustykam...Moze podzielisz sie swoim przepisem na ciasteczka? do pomaranczowej--coz radzic? Zdajesz sobie doskonale sprawe,ze jest to nalog i trzeba ze wszystkich sil na widok papierosa wlaczyc czerwone swiatlo \"stop\",albo wyhamowac.Inaczej sie nie da... Za rada belvy odnalazlam ostatni post Sary.Bylo to 07.01 godz.20:46 Zapraszala nas na koncert \"Byle dobrze bylo nam\" i zadedykowala teledyski,m.in.\"Tango straconych\"-zatanczmy jeszcze raz. Po tym tangu jest tez \"Czasami\".Wsluchalam sie w slowa tej piosenki -nie ma miejsca na slowo \'my\'.Moze jestem przewrazliwiona? Dzisiaj tak cieszylam sie ,ze umiescilam w mojej stopce wlasnie \"MY\". Saro,odezwij sie.Tesknimy za Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telegram! Dziewczyny! Belva szyje nam stroje! Uderzamy na Paryz! Prosze przysylac swoje rysopisy,/sobowtory,podobienstwa/.Pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mysle ze jestem podobna do jednej i drugiej ale najbardziej to jestem podobna do siebie :-o Szkoda jak ktos tak odpada z topiku. ...:-( Moze to tylko internet....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajcie ze mamy byc ubrane na ten bal na bialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaca kobieto, ja przestalam palic 20 lat temu ( oficjalnie ale popalalam od czasu do czasu cudzesy). To mnie denerwowalo bo albo sie pali albo sie nie pali i postanowilam ( kilka lat temu) zupelnie przestac... Wiecie jak mi sie udalo? Tylko sie nie smiejcie OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko! Chcesz rzucic palenie? Pij duzo mleka.Jesli tylko przyjdzie Ci na mysl papieros,tutnij sobie kubek mleka.Ponoc pomaga.W pewnym momencie odechce Ci sie mleka i papierosow.Moze jednak warto pokusic sie na ten sposob.Trzymam kciuki! Silna wola potrzebna! Plastry tez! A moze kup w aptece Commit albo Nicotine/Lozenge/-Stop Smoking Aid./4mg/Pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×