Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Stefek Bawidamek
Zapraszam do tanga, bo...... do tanga trzeba dwojga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek Bawidamek
coperto____ zatanczysz? Zapraszam i caluje raczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cpoerta zrobiła juz papa. Ja chyba też tak zrobię.Poczekamy do jutra na to tango.Moze bedzie lepsze branie Stefku Bwidamku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie są to pierwsi lepsi przechodnie z ulicy, ale cały układ jest tak dobrze wystylizowany, że chciałoby sie zaraz lecieć do tej Argentyny, żeby spotkać takich gorących tancerzy i tancerki. Porywające! Ta pasja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jeszcze pojade? :-) :-) Moze z ktoras z Was? W miedzyczasie ( jak spadnie mi te kilka kilogramow) wznawiam moje lekcje z przystojnym Argentyjczykiem.... Na razie nie moge sie zmiescic w moje tangowe spodnice ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA CHWILA Trwaj jeszcze moja chwilo We wszechświecie Niech gwiazdy mnie okadzą Solą i kosmicznym pieprzem Niech chichocze nad ranem Niebo pełne od księżyca Niech zważy się Niepomyśny wiatr W gwiazdozbiorze Wagi A potem do lamusa Niech daje szusa Trwaj moja chwilo Bo jesteś tak krótka Że głupieję ze szczęścia Adam Ziemianin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle .. :-) Czestuje Cie Pinot Griggio! Ja czesto kupuje ciuchy troche za male dla mnie bo zawsze jestem niepoprawna optymistka.. Nie wazne ile sie wazy ale: - wazne na ile sie czujesz - wazne ile masz centymmetrow - nie przegladaj sie w lustrze ale w oczach ludzi To sa moje trzy motta ktore pozwalaja mi zyc i nie wpadac w kompleksy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję się..Y.. A pamiętasz taką piosenkę? Spódniczka Gdy powiedziałaś, mam tego dość To serce me drżało, jak nigdy dotąd jeszcze. Choć tak błagałem, choć tak prosiłem Zostań tu ze mną choć tylko chwilę. Lecz ty odeszłaś jak ten cudowny sen. Dziś zapomniałaś tu do mnie przyjść Choć tak czekałem z wielką nadzieją w sercu. I spoglądałem w pustą uliczkę Może zobaczę twoją spódniczkę. Lecz ty nie przyszłaś, pozostał nocy cień. Już dziś zapłonął gwiazd biały sznur Wiatr ucichł i skonał w objęciach sennej nocy. Proszę cię, błagam, przyjdź tu nazajutrz Ja będę czekał z białą konwalią. Dobranoc, miła, miej najpiękniejsze sny... Ja tam w oczach innych wolę się nie przeglądać i patrzeć jak pukają się w czoło! Zaglądam sobie do lustereczka i pytam je: Lustereczko, powiedz przecie....❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tango to tango... ~ Autor/ka: Pablo z puebla Klimat wiersza: Romantyczny Na stary gramofon babuni zniszczoną kładę płytę. Melodia starego tanga spokojnie rozprasza ciszę. Trzymam Ciebie w ramionach, niech świece rozproszą mrok, Przez okna noc się wlewa, postawmy więc pierwszy krok. Ostrożnie lecz jednak razem - mimozy nieśmiałość wstydliwa. Chcesz swoją dłoń z mej wysunąć. Lecz ją trzymam, o miła. Podnosisz lekko głowę, w twych oczach widzę obawę Lecz tanga moc ukryta uwolni od niej niebawem. Dotykam talię cudowną. Gładką, kształtną, wspaniałą. Muzyka pieszcząca ciszę otacza też Ciebie całą. Spoglądasz mi teraz w oczy, żar i dzikość z nich bije. Wiem, kochać będziesz tango, bo ta muzyka w nas żyje. Woń perfum delikatna cudownie dotyka me zmysły, Niema już nocy ni dnia, a troski jak czar prysły. Namiętność wypełnia pokój, muzyka w tło odchodzi Wino rubinem się wstydzi... Wino jest jak widzę..:) A gdzież te talie cudowne,gładkie ,kształtne ,wspaniałe ? A były,były....jak u osy,ściśnięte pasem gumowym z olbrzymią klamrą.. Dobranoc rozrabiaki.Nad Ameryką pewnie słońce,ale u nas mrok..i polepszacze snu chyba działają...jak to wino. Jutro przeczytam o cudownym Argentyńczyku.Co tam.Pomarzyć przecież to nie grzech,szczególnie o młodości,która gdzieś sobie poszła i nie chce cholera wrócić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest do tego muzyka? Posłuchałabym....aaa aaa aaa Dzisiaj już muszę już pójść w objęcia Morfeusza. taa ram, taa ram , ta ra ra ram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idzcie jeszce spac !! Twych przenajsłodszych pieszczot nigdy, przenigdy nie zapomnę Ani twych ust gorących, ni słów miłością tchnących Pamiętam twoje oczy dzikie z rozkoszy nieprzytomne Rozwarte i ogromne Tak jakby to było dziś Minęło wiele już lat, lecz został wspomnień tych ślad A choć przez długie te chwile Kobiet już tyle Do mnie szło Dziś nie znam żadnej z nich Nie wracam myślą do kochanek mych Bo choć miałbym ich sto Lecz to wszystko nie to Twych przenajsłodszych pieszczot nigdy, przenigdy nie zapomnę Ani twych ust gorących, ni słów miłością tchnących Pamiętam twoje oczy dzikie z rozkoszy nieprzytomne Rozwarte i ogromne Tak jakby to było dziś Daruj mi dziś jeszcze raz resztki twych wdzięków i kras Pozwól mi znowu uwierzyć Raz jeszcze przeżyć Dawny szał Choć byłaś tak jak łza A dziś niestety spadłaś aż do dna Choć-żem z łez twych się śmiał Choć-żem gwałtem cię brał :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle ja w lustereczku nie znajduje zbyt duzej pociechy...ale w ludzkich oczach chyba tak... Po prostu chyba jestem w niemoim guscie... Pamietam kiedy mialam cudowne wakacje... Szalalam , tanczylam, bylam rozrywana prze roznych \"cazzabubolow\" jak to okreslil moj niesamowicie zazdrosny ukochany.... A caly sekret polegal na braku lustra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziendoberek wszystkim!! Widze ze po moim romantycznym tangu wczoraj ,,,ludzie zaniemowili.. Iwa witaj... 🌻 Ide wypuscic psy bo juz piszcza.. Zostawiam jeszce troche kawy dla was ( tnz mojego lekerstwa na wszystko) Dzisiaj idziemy na przyjecie do przyjaciol.... Musze sie cala odrestaurowac... a tak mi sie nie chce...W dodatku mam niedomalowane wlosy.. i nie wiem co zrobic z glowa bo fryzjer nie wezmie mnie w ostatniej chwili.. :-O Ja zawsze czekam na ostatni moment a potem musze go blagac aby mnie gdzies wcinal pomiedzy inne baby.. On zawsze to robi ale jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby poprosic go w ten sam dzien.. Na to wszystko ma przyjsc za godzine czlowiek do naprawy parkanu.. Zwalilo sie ogromne drzewo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa to ty tez....????? Umiesz latac??? Myslalam ze ja jedna.. :-O a tu widze wiecej nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo? Jestescie? To ja , jak juz mówiłam byłam dzisiaj na pobrzebie ojca mojej byłej przyjaciółki. Jest mi smutno. Spotkałam wiele osób, z którymi kontakt urwał mi się ponad 20 lat temu. To było miłe spotkanie, szkoda że musiało sie odbyć na taka smutna okoliczność. Kilka moich rówieśniczek zwierzyło mi się ze swoich chorób i to tych najcięższego kalibru. Biedactwa tyle przeszły. A pamietam je jeszcze jako śliczne, szalone nastolatki... Dzielne dziewczyny, po takiej traumie potrafią się uśmiechać, i z optymizmem patrza na kolejny dzień. Potem z czterema zaprzyjaźnionymi kiedyś koleżankami poszłyśmy na kawę i powspominałyśmy panieńskie czasy.... Wymiana telefonów i każda wrociła do swojego życia. Zaplanowałyśmy wspólne grillowanie jak się trochę ociepli. Zobaczymy? .... Belvuś życzę Ci milego party.:D Iwo 🖐️ cztery mendle🖐️ dziękuję za wiersze coperto 🖐️ aleks 🖐️ szarooka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobota więc na otwarcie stronki szampan dla wszystkich Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y z a p r a s z a m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo!! :-) :-) :-) Iskiereczko! :-) Fajnie ze jestes.... Chyba dalam rade przekonac mojego ukochanego aby poszedl sam na to party.. To chyba pierwszy raz w zyciu mi sie go udalo przekonac He he he Uzylam bardzo trafnego fortelu ktory jak widac funkcjonuje zawsze na meska mentalnosc.. Zgadnijcie jakiego??? Kto zgadnie stawiam .... no na razie nic nie stawiam bo u nas jeszcze rano... a i tak do wieczora nikt nie zgadnie he he he :-D Wieczorem stawiam lapke Amarone .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj belvus :D Cos Ty mu nagadala , może to że będzie duzo jego kumpli i spędza taki bardziej męski wieczór? Nie żal Ci? dobre jedzonko, trunki może i miłe klimaty towarzyskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×