Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

A tu dla was na sniadanko :-) Poziomki Nie widzialam cie juz siedem miesiecy obliczylam, ze to jakby pol wieku. Gasnie lampka pochylona, zgarbiona i mrocznieje w czlowieku. Dobrej wrozce rzuce zloty pieniazek, tylko przyjedz zanim calkiem sie sciemni. Zanim noc schowa je do kieszeni, zanim sie sciemni. Wiem, pamietam ty lubiles poziomki, pelna garscia wybierales z koszyka. W tamtym lesie, gdzie galezie sie placza, gdzie sie drzewo z innym drzewem dotyka. Nic sie nie martw nazbieramy poziomek, tylko przyjedz, zanim calkiem sie sciemni. Zanim noc schowa je do kieszeni, przyjedz, zobacz - zanim sie sciemni. Pamietacie ta piosenke? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, Wstawajcie śpiochy, słoneczko tak pieknie świeci. Zaparzylam dzbanek świeżutkiej kawuni więc proszę się częstować na dzień dobry. Belvuniu Ty chyba wreszcie wylegujesz się w łóżeczku?😍 Cztery mendle wiersz dobry 🌼 Nojeczko spisz? 😍 Wpadne do Was póżniej teraz szykuję się na rowerek. Pijcie kawunię , bo wystygnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...👄👄👄 ...Witam kochane słoneczka! Ja źle się czuję dzisiaj a zaraz mam kurs i muszę kawał drogi przebyć pieszo lub rowerem....a tu zimno dziś choć słonko świeci Wiecie...wczoraj przesiliłam oczy i pokazywały mi się poziome srebrne kreski a w mózgu jakieś dziwne hałasy...będę musiała dać spokój z tymi uciechami. jutro wyjeżdżam więc dzisiaj pakowanie i wogóle wiele spraw.Wrócę w niedzielę to się odezwę.Dbajcie o topik, że bym miała potem co czytać. Miłego dnia Wam życzę!Do zobaczenia wkrótce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva 🌻...dzieki za linki. Otworzę oba,bo w tym temacie nic nie jest mi obce... Tylko trochę wzmocnię sobie psychikę,coś nadwątloną mocno..przez bezradność .Szkoda... BEZRADNOŚĆ co mogę zrobić dla tego dziadka siedzącego na dworcowym koszu na śmieci i czekającego na ostatni pociąg który ma już parę lat spóźnienia, dla tego obolałego łachmana, który słyszy czuje myśli dla którego ten dworzec jest ostatnim domem, z domownikami nie znającymi się nawzajem i śpieszącymi każdy do swojego pociągu.... Jego twarz ożywia się na chwilę kiedy podaję mu do ręki parę złotych litości -kupię sobie za to pastylki na ból głowy i jakoś przeczekam do rana Pozdrawiam wszystkie panie - Aleks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie \"siąteczki\". Jest piekna pogoda , ja niestety 2-gi tydzien mam zapalenie oskrzeli .Myśle, ze jakoś wykaraskam się z tego juz niedługo.tak marzy mi sie wycieczka rowerami do pobliskiego las.siedzę wiec przed komputerkiem i oglądam Wasze przepiekne wrzutki.ta \"na ludowo \" jest super., nie mowiąc już o kandydacie na prezydenta Białegostoku. gość mnie rozbroił do łez. Jak go słucham , to czuje jak mi leje miodzio na serce.Szkoda ze ja nie potrafie takich cudow jak \"wrzutki\" bo jak juz wiecie komputer mam od niedawna .i jestem jeszcze przysłowiową gapą.Myślę, ze jakos nadrobie te braki.Sama chciałam pzresłać Wam cos fajnego, ale moje wysiłki spełzły na niczym.poczekam na siły fachowe.Moge Wam jedynie zaproponować a\'propo roweku fajny filmik. Wystarczy wpisac \"piosenka o mietku zulu\". Moze juz go ogladałyście? Czekam na recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks , Jezu nie otwieraj tego drugiego, bo nie chce miec cie za sumieniu... :-( Czytalam o jakims topiku gdzie przebywasz... smutnym... Gdzie ty jestes... Chcesz wsparcia?? Powiedz gdzie jestes.. Nojko , faktycznie moze lekko przesadzilysmy z tym komputerem... A na jakie ty chodzisz szkolenia? Jedz i wracaj zdrowo nam.. Iskiereczko .. milo ze cie widac z samego rana.. ja teraz wstalam i pije twoja kawe... ale ja troche zwloszcylam .. mam nadzieje ze sie nie obrazisz? Ide wypuscic psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaroka, zderzylysmy sie w drzwiach... Witaj i rozgosc sie.. Ja nie jestem specjalnie dobra gospodynia szczegolnie w serwowaniu smakolykow.. Moze dlatego ze nei jestem lakomczuchem .. ale jak chesz to dam ci ugryzc mojej kanapki z szynka?? :-D Lece bo psiaki juz drapia w drzwi a nie chce znalezc jeziorka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam...ja to dopiero sierotka Marysia...nie wiem skąd biorę siły na harce.Chodzę oczywiście na kurs komputerowy...nie mylić z informatyką. Uzupełniam i utrwalam obsługę komputera.Dziś tworzyliśmy foldery i podfoldery....ćwiczymy szybkie pisanie, prezentacje multi...takie tam przydatne rzeczy...bo mam naprawdę wielki problem z dostaniem pracy, którą mogłabym podjąć ze względu na stan zdrowia.Więc jeśli nie gosposia za granicami kraju to móże skoromna choć posadka w jakimś biurze.Tak mi się marzy, bo obrazy to fajna rzecz ale z doskoku a ja muszę, bo nie mam renty ani stażu do emerytury ani wieku do emerytury. Mam też partnera niezbyt pewnego...więc same rozumiecie...ciągle ćwiczę i ucze się...a strach mnie pogania. szarooka...kasuj w pasku u góry klawiszem bksp treść...wpisz np.youtube haha lub youtube com i klawisz enter.Jakby nie wyszło to najpierw tam wpisz nazwę wyszukiwarki...np.google i w pasku w googlach te rzeczy które podałam.Ja dopiero od czterech miesięcy rozpoczęłam naukę na komputerze, bo w moich czasach komputery wyglądały jak maszyny włókiennicze...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo jesteś kochana - dzieki za kanapki ,sa pyszne a kawusia do tego jest boska.Mam dwie lewe rączki np do pieczenie ciast. Jak zapraszam przyjaciólki to staram sie kupić dobre ciasto w cukierni.Kuchnia nie jest moją dobrą stroną.Kiedy uczyłam sie robić pizze.moj syn stwierdził, ze spód jest jak suchar wojskowy,albo jeszcze gorzej. zawsze kiedy patrze na jakąś w sklepie zawsze przypomina mi sie tekst rzucony przez syna. Ale nic to , za to fllaki i grochowke robie ponoć najeleprze na świecie.To jakoś rekompensuje moje braki w pieczeniu ciast.Zapewne psiaki już buszuja na dworze? Jestem milosniczka i fanatyczka psiakow. Szkoda , ze juz nie mam swojego kochanego boksera Kuby, ale jak pójde na emerytre(daj Boze zebym dozyła) kupie sobie .Dzisiaj , co prawda nie bedzie flakow lub grochowki , ale za to bedzie zaaaliwajka!!1. Jak to dumnie brzmi. co? Zapraszam wszystki dziewczyny, jedzcie bo goraca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha jak już uda Ci się wejść tam gdzie chcesz...poszukaj linka do obrazka czy filmiku i skopiuj...np klawisz crtl+c.przenieś się na topik do miejsca wpisu i wklej linka crtl+v.Jest kilka sposobów kopiowania i wklejania ale ten jest prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko ! Kochana jesteś . Dzieki za podpowiedz. .... a zalewajka? .. no jak smakuje Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zalewajke to sie robi z soku po ogorkach? Moja mama ja robila czesto .. MNiam :-) A moja salatka z avocado ??? Nie otrzymalam zadnych komplementow :-( A moze ja jej wcale nie wymyslilam.. tylko juz ja ktos wczesniej wymyslil? Ja czesto niestety otwieram otwarte drzwi... Szarooka ja tez mialam pieknego boxerka... Nazywal sie Burt.. Byl prazkowany z bialym podwoziem i z bialo rozowym pyskiem..Ludzie ogladali sie za nim na ulicy.. Nojka tez ma chyba boxerka? Nojko dobrze ze sie doksztalcasz,\\.. Nie jedz za granice wycierac czyjesz kurze.. zanjdz sobie prace w Polsce.. Jeszce kilka lat i w Polsce bedzie lepiej niz W Anglii wierz mi.. Jak dostaniesz prace to i mala emerytura bedzie.. Masz jeszcze czas.. A co sie stalo Z Cztery Mendle??? Pituje czy co? Ja mam do Ciebie kochana pytanko z tym pitowanie.... Wiec: Pobudka wstaaaaaaaac Pobudka wstaaaaaaac Ja tu trabie od godziny A wy sipcie mamisyny Pobudka wstaaaaaaac Pobudka wstaaaaaac. Tak na budzil moj tatus ukochany tatus jak byl w dobrym humorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalewajka pycha...ja bardzo lubię zupy...i tak podjadam cały dzień aż zobaczę dno.Jak ta świnka w chlewiku...zresztą świnki bardzo lubię zwłaszcza te meksykańskie z którymi śpi się w łóżku. Witam belvę i Aleks...nie smutaj się kochana...mało kto ma gorzej niż ja, więc trzeba życie potraktować z lekkim dystansem i śmiać się ...to czyni cuda. Iskiereczko...twoja waga to 50 kg?...jak ty tego dokonałaś? belvo...ciągle sobie ciebie wizualizuję.Jesteś jak szeryf? Czy może jak ranczer w kowbojskim kapeluszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...ty niepoprawna jesteś....jakąś malizną tu jedzie a w dodatku magią...czy ja może oślepłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarooka...bajka o kononowiczu a te przekleństwa były prawdziwe...szalony klient wkurzony na pewną firmę nawrzucał przez telefon tej firmie i wykorzystano to do wizerunku i wypowiedzi k.kononowicza.Lepiej ściszyć komputer jak jesteście w pracy. http://www.youtube.com/watch?v=x4wbPFH5bSc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko !!!Chyba w kowbojskim kapeluszu raczej....bo ja lubie konie.. Na szeryfa sie nie nadaje bo nie lubie strzelac ani zadawac sie z \"elementem\" A dlaczego magia zalatuje??? Co ja takiego zrobilam?? Dlaczego mowisz z e malo kto ma gorzej od Ciebie? Co ci jest? Ide na moj marsz Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo słodziutka...ja Cię tak pod szpic ładuję...bo na Twój przepis nie natknęłam się...dlatego magia a co do mnie...to na topik nie nadaje się wszystko co przeżywam i co mnie spotyka...ale jak widać daję radę...muszę lecieć...moc spraw.Bawcie się grzecznie to może wieczorkiem wpadnę!Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo -zalewajke robi sie na zakwasie z żytniej mąki, ewentualnie kupuje w sklepie w proszku. Ja najcześciej kupuje \"białay barszcz\"- to ta wersja w proszku.NIe ma mocnych - zawsze sie musi udac, a boska jest ugotowana na białej kiełbasie.Mozna podawac z jajkami, tak jak na wszechobecnej reklamie \"winiar\" w tv. Własnie ide wstawić jajka, do zalewajki, zaraz zjawi sie moja paszcza szerokomłotna i wszystkożerna czyli głodny mąż,......no to do zobaczyska za jakąś godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaroka to moja mama w takim razie wymyslila ta zalewajke z soku ogorkow kiszonych. Za biednych czasow byl to nasz bardzo czesty objad.. :-) Nojka zobacz kto otworzyl 97 strone He??? :-D Ten sie smieje kto sie smieje ostatni :-D :-D :-D A co to sie tak pusto zrobilo ??? Cztery Mendle zrob strajk i do nas !!!!!! Cip cip cip cip Ptaszku!!! Ops ... przepraszam pit pit pit pit .... Zieloooooono mi i spokojnie ....... Zieloooooooonomi Bo rece mam jak konwalie tratamtam taaaaaaaaammmm Pamietacie ta piosenke? A ja mam juz w ogrodzie konwalie ;-) No ide troche popracowac bo nie chce schudnac tylko dlatego ze nie bedzie co wlozyc do garnka :-O Aleks!!!! Odezwij sie. Cos czuje ze jest nie tak.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka.. przepraszam za skrocenie Twojego nicka 🌻 A wiecie ze taki bialy barszcz mozna tez zrobic z chrzanem? Zamiast kisic czy kupowac gotowy zurek to dodaje sie chrzanu!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kobietki....gdzie jesteście.Ja latam pomiędzy kuchnią a komputerem.Gotuję teraz zupę ogórkową. szarooka....mężowi smakowała zalewajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po podwieczorku, Pojedzone, wyspane no to do roboty gdzie sie wszystkie pochowałyście. Rozumiem obiadek, potem pół godzinki dla słoniki, no a co jeszcze pominełam? Cztery mendle jak poszla rano do Urzedu Skarbowego to dotychczas nie powróciła. Coś Ty tam kochana nawypisowałas? :D belvusia dzielnie stoi na strazy 🖐️ co do barszczyku to ja kiszę go sama, zawsze robię go na bazie rosołu dodaje grzybki ( tylko nie marynowane ha, ha) kiełbaskę drobno pokrojona i jajka tez pokrojone, no i oczywiście ziemniaki, i smietana. Pychotka um, palce lizać. Nojka skąd Ci przyszło do głowy, że ja waże 50 kg? waże znacznie więcej, ale nie powiem. Moge Ci powiedziec ile mam lat, ale nie ile waże. Gdybym w moim wieku odchudziła się do tych 50 kg to wygladałabym jak stara pietruszka. Ja nie ważę 5 kg ponad 50 więc taka waga jest dla mnie nierealna. Szarooka 🖐️ skąd u Ciebie taki nastrój, zostań z nami porzuć ten Twój smutny topik :) Coperto pracujesz? gdzie się podziewasz Ty nam miłościwie panująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...belvo...zobaczę kto to otworzył 97 stronę. Dziewczęta...mam nadzieję, że to nie moje ostre dowcipy was wypłoszyły...czasem tak mam...uciekam od powagi różnych spraw ale bywam poważna choć takiej się nie lubię. Belvo...mój tato to dopiero był dowcipniś...wyczuwam w twoim kogoś jakby z mojej rodziny.Jak wrócę to może zrobimy wieczór wspomnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iskiereczko...Ciebie też odchudziłam dla żartu....chłe chłe...z tą pietruszką było zabawne określenie hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki stawiam piwko z sokiem, które właśnie spozywam U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U Proszę się częstować dziewczynki, proszę komu? komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A O KTORY TOPIK CHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×