Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Coperto -nie wiesz jak mi poprawiłas ta kołysanka humor!! Była cudowna-Ty moj aniele.Przechowam sobie ja i bede puszczc na poprawienie ponurych dni..szkoda , ze nie umiem jeszcze przsyłać takich cudownych rzeczy, ale na chwile obecną nich to będą dla ciebie fijołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem .... zasłuchałam sie w cudowną kołysanke , ktora dostałam od coperty.Mogłę ją słuchć do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie coperta D
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam od niepomarańczowej kto chce moge przesłąc jest co słuchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka M
Zgłaszam się do Klubu.Czas płynie nieubłaganie.Skończyłam 50 lat bez Echa w 3 miesiące po Smierci mamy. A tuz przed odszedł MM. To już 5 miesiąc mieszkania z Synem Czasami jest bardzo cięzko. Po prostu płaczę i zadaję sobie pytanie Czy nie za dużo wrażeń jak na ostatni rok Dlaczego ...tak wyszło Czy sobie poradzę. Syn jeszcze małoletni. Jest dla mnie dobry . Tylko Ja się obwiniam za to wszystko. A najgorsze przedemno ROZWOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarooka lubie fiołki dziękuej z góry :) jeśli wysyłasz je załącznikiem to podobnie wysyła sie plik muzyczny no a propo zgaduj zgaduli mam pytanko czy ty niezbytbiednapomarańczko bywasz tez u nas w czerni pod znajomyym nam nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Janka nie widziałam Twojego wpisu sory ja narazie wybywam na kolacje ale jak jeszcze znajde czas to wpadne tu zechcesz pogadamy jestem niezłym słuchaczem adres do mnie pod nikiem jest Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Janko M !Siadaj i rozgośc sie . na stole sa tylko fijołki ale zaraz bedzie kawusia .Czujecie jak sie rozchodzi ten cudowny aromat? do tego po kawałku ciasta .. Może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , ze na kobiete to troche za duzo, Faktycznie bardzo dużo przeżyc, Ale to tak jest w zyciu jedno nieszczęsie ciągnie za sobą drugie.Nie przeszłam rozwodu, ale wiem jakie to jest traumatyczne przeżycie.Miałam okazję obserwacji rozwodu mojego brata.Jezeli rozwod ma sprawic , ze skonczą sie twoje udreki i uwolnisz sie od koszmaru to nie rozpaczaj. Nieraz człowiek musi spasć na samo dno, ażeby muc sie od niego odbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Witam wszystkie bywalczynie tego topiku!! Widze, ze tu milutko i przytulnie:) Chcialabym tez tu bywac :) Jesli oczywiscie zechcecie mnie tu.!?.. Czylam was od poczatku.....Sszukam dla siebie odpowiedniego topiku.... Ten wydaje mi sie sympatyczny i taki rodzinny.. Wiec jesli pozwolicie to zmienie moja pomaranczowa sukienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadaj i ty ennkaa do naszego stołu . Kawa jesze ciepła a i ciasta ci u nas dostatek(chyba ,z e sie odchydzasz?) Widze, ze musze objąć role gospodyni wiec czuj sie jak u siebie w domu.Pozostałe dziewczyny jak sie domyslam sa na kolacji i zaraz sie zjawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie juz
Kim jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Dziekuje Szarooka jestes bardzo mila :) A kawka z przyjemnoscia sie poczestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do-wiecie już-____ jak bozie na kozie nie wiem. przyznaj sie! nie narażj nas na dodatkowe stresy i dwie zmarszczki wiecej na twarzy.Zlituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Ja jestem kobieta w srednim wieku tylko 45 lat mi brakuje do 100:)jak oczywiscie do zyje... Lubie podroze, ksiazki, lubie smiac sie i zartowac:) Jestem otwarta na ludzi i doswiadczona zyciowo, zreszta pewnie jak kazda z Was.. Mam na mysli bagaz kobiet po 50 - siatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie juz
nie wiecie, to chyba musze wam powiedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie juz
zapytajcie ___ belve!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Do wiecie juz, zdradz prosze ta tajemnice:) Kto Ty jestes???? Bo juz 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz i nie trzymaj nas w niepewnosci. od intensywnego myślenia mam już dwie zmarszki wiecej heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie juz
no kochana, Ty dopiero tu zawitalas i mnie napewno nie znasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Mam takie przeczucie, ze znam Cie od dawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie juz
belva_______ wam powie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie juz
bawcie sie dobrze, musze juz wychodzic__ MM czeka, idziemy do kina___Pozdrawiam i zycze milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×