Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość myslęże
Nie jest mi łatwo. wiesz Nojko ,ja nie znam nikogo po ASP,kto pracował by w szkole.To byłyby zbyt małe pieniądze.No ale ja nie znam wszystkich.Tam nie ma nawet przygotowania pedagogicznego.teraz jest chyba inaczej ale nie tak znowu ,bo ile jest tych Liceów Plastycznych w kraju.W szkołach to raczej pracują ,po kierunkach pedagogicznych.Wiesz my stanowimy taki klan,no chyba mafię.Ja jestem nieczynna od 4 lat i co ,i pracuje projektując na komputerze.Klan postarał się o to aby mnie nauczyć i dać zlecenia.Jestem za to ogromnie wdzięczna..Nojko ,gdzie można znaleźć twoje prace w necie?.Ciekawa jestem bardzo i zapewniam cię ,że choroba nauczyła mnie pokory.Dziękuję za możliwość wypisania się ale dla mnie to już za dużo.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko sama widzisz , ze wszyscy okerslaja sie .. \"elitą\", \"mafią\", \"klanem\" -wnioski sama wyciągnij..... wyższośc formy nad treścia ... szkoda \"prądu\" Dobranoc {czesc] 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślęże...cierpisz kochana...bardzo mi Ciebie żal...ale i siebie również.Kto wie czy to co nas tak najbardziej łamie to nie podłoże psychiczne...na co artyści niestety przedwcześnie schodzili.Proszę rozciągaj ciało na leżąco w różne kierunki, jakbyś przeciągała się po udanym dniu...to dużo daje...wiem bo byłam już rośliną i doszłam do siebie na tyle, że mogę normalnie chodzić bez jęków ale wiem,że licho nie śpi...i mając to na uwadze co parę miesięcy ćwiczę przez miesiąc po godzinie. Dziewczynki ja już muszę do łóżka...dziś wyjątkowo...zmęczenie daje znać od niewygodnej pozycji przy komputerze.Całuję Was wszystkie ❤️❤️❤️.Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślęże...miałam w tym roku mieć stronę internetową ale dziennikarz który się do tego zobligował, kazał mi zrobić projekt.Jak pomyślę,że muszę szukać fotek głównie z plenerów między setkami zdjęć i notatkami w pękatych teczkach...to opadam z sił i ta sprawa się odwleka.Wolałabym zapłacić i niech to sam porządkuje...czas...jego brak.Ja nie mieszkam z córcią i dużo chodzę po lekarzach a jeszcze wyjazdy,sprawy urzędowe, spotkania,prowadzenie domu,zakupy,malowanie w pracowni...to mnie przerasta.Mogłabym owszem parę pokazać muszę poszperać a znów mam plener za dwa tygodnie...tak więc bądź cierpliwa do jesieni.Może już będzie stronka?ok?Pozdrawiam...jak lepiej się poczujesz...popisz z nami.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłyscie zapewne spac a ja po przeczytaniu Was tak bardzo nabrałam ochoty zobaczyc Was nie tu ale nawet w realu cztery mendle i iskiereczke i nojke ale narazie niewybiore sie i kurs 10-05 niestety nie pojade do wrocka pozdrawiam was wszystkie serdecznie i piszące i czytajace jest tak miło fajnie spokojnie i poprostu normalnie bardzo bardzo sie ciesze ze jesteście :) dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie juz wtorek i pierwsza Wam dobrego wtorku zycze, Belva, wyslalam Cicos prywatnie przed chwila, chyba do firmy. Zerknij w swoja poczte. Za oknem u mnie jesienna mgla, mleko wprost. Wbilam sie dzisiaj w moje bardzo dawne dzinsy, ale schudlam znacznie. Polecam Wam to co mi pomoglo. Zadnych mlecznych produktow, miesa ani troszke, chleb bez drozdzy (ale to dlatego ze mialam zakwaszony organizm), duzo jarzyn, owocow pod kazda postacia. Nie pijam kawy, herbaty tylko rozne ziolowe herbatki (lubie je bardzo). Mowy nie bylo o zadnym winie i piwie. Naprawde jestem 5 kg lzejsza i szczuplejsza skoro dzinsy przeznaczone do wyniesienia z domu weszly na mnie bez trudu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy usłyszę dobre słowo Kiedy mi rzucasz dobre słowo Kiedy usłyszę słowo dobre To dach wyrasta mi nad głową I nawet strach ma oczy modre. Wokół spadają z drzew miesiące Lecz ja je sprzątam bez żalu I mocno zwiążę koniec z końcem I będzie piękniej niż w wersalu. Ty jednak milczysz niby zegar W którym kuranty są zaklęte. Pewnie się nawet nie spodziewasz Że we mnie coś za chwilę pęknie. Czy winna jestem czy bez winy W tych sprawach łatwo się pomylić. Ale uważaj by ktoś inny Nie mówił do mnie w takiej chwili. Bo gdy usłyszę dobre słowo Którego bardzo mi potrzeba. To dach urośnie mi nad głową A oczy wzlecą aż do nieba. z repertuaru \"Pod Budą\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie grupe Pod Buda, gdzies w swoich \"zbiorach\" mam chyba ich strone, zaraz zerkne do ulubionych i jak znajde to link podam. Narazie podaje strone do zdjec z australijskimi ptakami, obszerna strona, zdjecia ladne, autorzy rozni. Niech Wam bedzie milo, kolorowo i dobrze :) http://photogallery.canberrabirds.org.au/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslęże
Nojka49 u mnie to nie będzie już dobrze.jestem po paskudnym wypadku w którym tir potraktował mnie i mój samochód nie najlepiej.Namawiam do strony internetowej,to dobra reklama ,no i można zarobić nie najgorzej.Ja nie mam własnej ,bo mam 1 grupę ,więc sama rozumiesz,muszę korzystać z cudzego.To naprawdę warto ,bo chyba z kaską u ciebie nie najlepiej.ja ostro pracuję i wszystko dzięki internetowi i z kaską mam problemów.Pozdrawiam Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm rano wszystkie panie.U mnie tk się narobilo,że już nie ma dla mnie znacenia czy idę spać po poLudniu,w nocy czy rano.Po prostu kiedy czuję się dobrze,to nie śpię i na odwrót.Zawsze byłam nocnym markiem,a rano wstawać - tragedia.kiedyś też z m.założylismy wlasną firmę,udalo się \"ciągnąć\"przez 12lat.Jednak w ramach likwidacji małych i pomyslowych - liczne kontrole,podwyżsane dzierżawy,konkurencja firm tzw.dla niepełnosprawnych - wykitowaliśmy.Dobrze,że został nam dach nad głową.Emerytury - wiadomo,grosze,ale to nie jest takie ważne - nasze pokolenie nauczylo się żyć w biedzie i sobie radzić.Najważniejsze żeby było zdrowie.Dzisiaj w nocy ladnie popadalo.Miezkamy troche na uboczu Gorzowa,są tu jeszcze pola(chociaż coraz więcej domów),mam podwórko z krzewami - bez pięknie pachnie,chocaz tyle radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....myślęże...to bardzo smutne co piszesz...jednak ocalałaś...było Ci dane dalej żyć.Współczuję, podziwiam i trzymam kciuki...życząc jednocześnie by życie przyniosło Ci siłę i radość. Widzisz...jesteś bardzo silna ....ja nawet nie umiem sprzedać własnych obrazów...i szkoda nawet słów ...boję się rozkleić. Gdybyś zechciała do mnie napisać na maila...czuję, że chcę z Tobą porozmawiać.Życzę Tobie i innym koleżankom wszystkiego dobrego. libro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mendelku❤️...jakie piękne i pokrzepiające słowa piosenki, które napisałaś...nie znałam tego. Od rana coś piszę z kimś rozmawiam, popijam moją herbatkę na odchudzanie a z ćwiczeń znowu nici.Dzień za krótki czy co...? Dziś na obiadek...młode ziemniaczki obieram z jajem sadzonym, koperkiem i sałatą...takie proste i wiosenne danie...mniam mniam. Na jakiś czas muszę odejść od komputera choć będzie włączony..z tego względu, że wyrobił mi się czujnik włączania i trzeba długo odpalać, żeby komputer zaskoczył. Mam mocne postanowienie...nie jeść lodów, ciastek i wieprzowiny.Z chlebem gorzej...bo ten ciemny, razowy, który lubię jest wypiekany daleko ode mnie.Wracając z kursu...jadę po niego raz w tygodniu i wówczas pakuję cztery sztuki i do zamrażalnika. Może dziś jakoś zmobilizuję się do gimnastyki...może. Tak sobie głośno myślę przy przeglądaniu zawartości listów mailowych, że coś mi nie gra.Czyżby niektóre osoby miały podwójne nicki?Nie wiem już do kogo piszę.Jeśli tak się porobiło to proszę jedynie o poinformowanie mnie na maila, że ja...to ta i tamta.A może podpisać się pod każdym mailem z imienia i skrótowo...nazwiska...żebym nie popadała w paranoję...bo to dziwne uczucie jak osoby którym ufam nagle się rozdwajają ...a ja obiecuję, że się nie obrażę.Również zaręczam, że treści w nich zawartych nikomu nie przekazuję w żadnej formie i również liczę na dyskrecję. Teraz to, co napiszę nie dotyczy dziewcząt z tego topiku Bardzo mi zależy, żeby odezwały się osoby z którymi pisałam na początku na dawnym topiku...choćby wysłać emotikona...będę wiedziała, że duchowo są ze mną a po prostu z jakichś powodów nie odzywają się...nie będę wnikała...ale wiecie...ta cisza mnie rozwala...czuję się jakbym wisiała w próżni i myślała o zjawach a nie o ludziach.Ja naprawdę ani nie jestem mściwa ani nieszczera...ani też nie mam odwagi się narzucać.Nie napiszę oczywiście o kogo mi chodzi, bo wiem, że wiecie.Napiszcie po prostu...wybrałam innych przyjaciół...i wystarczy.Ja wtedy wiem na czym stoję i moją energię będę starała się przenieść tylko i wyłącznie na nowych przyjaciół.Przecież ja Wam nie wyrządziłam żadnej krzywdy.To naprawdę ostatni raz jak zdobyłam się na odwagę, żeby Was przywołać...prosić o przyjaźń...to nie w moim stylu.Pamiętajcie, że odrzucenie to nic ciekawego zwłaszcza nagle i bez słów a i Wam coś takiego może się przydarzyć...choć nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie panie,przesyłając promienie jurajskiego słoneczka....Aleks.. ps.Dodatkową wiązkę promyków przesylam tą drogą Nojce 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witaj Aleks❤️...dziękuję, bo właśnie mi tych promyków jakoś za mało. Ja Tobie i miłym koleżankom, które odzywająsię do mnie...również bezustannie życzę wiele dobra ❤️:D.Patrzę ...a w skrzynce mailowej zniknęły (?!) wszystkie maile od pewnej osoby, którą uważałam za koleżankę.Nie wiem...jak...kto...i dlaczego...ale to chyba..nie jest normalne.Nie wnikam...mogę zapomnieć o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, Cztery mendle 😍 skradłaś mi serce tym wierszem, cudny. Własnie tego tu brakowało, tej nuty romantyzmu. Bądź z nami zawsze! Nojeczko 😍 e-maile same nie znikają, ani nikt nie jest chyba w stanie Ci ich skasować. Może ktoś powinien obejrzeć Twój komputer? Albo... ktoś nie powinien go oglądać.... Pogoda u mnie pod psem, boję się tylko zeby 12-tego była ładna, bo zwariuję. Wierzę, że nasze spotkanie Noju 😘 jest aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !! Pozdrawiam Was wszystkie naprawde wszysciutkie bez zadnych wyjatkow bo czuje, ze mi tez dobrze zyczycie... Nojka powiem brzydko... Olewaj, olewaj to wszystko dziewczyno, Ty od nikogo chleba nie prosisz, a nas jest tutaj dosc sporo i wszystkie Ciebie bardzo lubimy... Lubimy jak nam opowiadasz, jak przesylasz piosenki czy fotki ! Dla nas tylko Ty sie liczysz nie zadne tam anonimowe czy ublizajace wpisy.. czytalam w wolnych chwilach wszystkie zalegle wpisy a Twoje zdjecia i fotki sa wspaniale... Album z papuzkami tez piekny.!!!!!.. Ja jak zwykle w biegu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie wiersz cudowny jak zwykle zapomialam.:( Iskiereczko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kochane dziewczyny mój M twierdzi, że to był włam do komputera.Nie będę komentowała....choć nie ukrywam oburzenia i żalu.Na pewno przed plenerem miałam pewne dane i komputer była włączony a ja tylko przy nim z doskoku...głównie sprawdzałam czy przyszło coś do mnie na pocztę.Często jest włączony a mnie przy nim nie ma.Niektórzy ludzie nie znają granic w krzywdzie jaką drugim wyrządzają...ale jest coś ponad tym światem... na pewno zostanie to zsumowane i odpowiednio potraktowane.Mówi się...\"nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe\" ...iskiereczko...w dalszym ciągu mam zamiar jechać...gdyby coś wypladło...a mam nadzieję, że nie...dam znać❤️ ennkko...❤️...i całus dla pozostałych👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie!! Wczoraj zalamalam sie i wrabalam na kolacje: kawalek chleba i troche kalafiora....kurcze.. Dzisiaj rano oczywiscie waga stoi murem w tym samym miiejscu ...nawet nie po lewej stronie kreski :-O To i tak dobrze ze nie po prawej stronie kreski. Tak milo jest was zastac na topiku jak sie obudze... Ja zawsze jestem pierwsza wszedzie.. Przychodze pierwsza do domu i dopiero zapalam swiatla i zaczynam produkowac domowe ognisko.. Jak juz jest ladnie cieplo i pachnaco jakims jedzonkiem to moj pan i wladca zjawia sie na gotowe... Nawet psy juz sa w dobrym humorku i jego witaja weselej niz mnie.. :-O A to przeciez ja jestem ta ktora je wpuscila do domu.. Nojko, wiem co czujesz ❤️ nie szarp sie tak .. My, mimo tego ze jestesmy nowe dla ciebie, moze bardziej zasluzymy sobie na twoja przyjazn niz te osoby ktore zniknely... Ja nie podaje publicznie mojego adresu e-maila ale jezeli chcesz do mnie napisac to ma ten adres Cztery Mendle i Aleks albo Coperta tak ze mozesz go od nich wziasc.. Chce ci tylko powiedziec ze w milosci albo w przyjazni zawsze tak jest ze z dwoga osob jest ta ktora kocha bardziej.. i ta druga.. Ta druga osoba jest bardzo wartosciowa ( dlatego ja kochamy) ale ona moze kocha kogos innego bardziej tez.... I tak tworzymy warkocz ktory ciagnie sie w nieskonczonosc.. az do nieba.. Warkocz milosci nienasyconej.. Ide wypuscic psy i dac im papu.. do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...❤️👄...czy to jest ten email co posiada w spisie dugasek? Ja na niego wysyłałam do Ciebie swoje foto...przed plenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dugasek tez ma noj e-mail ale ..... ja nie dostalam od ciebie nic:-( Moze jakas pomylka??? Szkoda, wyslij jeszcze raz ok? Gotuje dzisiaj jednodaniowa zupe na poteznym rosole z wczoraj .. Jarzyna z ogrodu Mieso - 0 deser - 0 potem pojde posiac salate i ide do pracy dzisiaj musze byc na pokaz bo przychodzi klient...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to w takim razie bardzo proszę miłe dziewczęta z naszego topiku o przysłanie mi maila belvy za jej pozwoleniem na mojego maila i z góry dziękuję!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś...nieśmiało proszę...napisz do mnie i sama mi podaj może...mój znasz ale mogę jeszcze raz podać:ayoa@wp.pl Pozdrawiam Anię V a copertka?...szarooka...mendel...?gdzie są?🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie moje portrety z głębi serca malowane w różnym czasie...dotyczące różnych postaci...choć wiem, że ryzykuję.Technika akryl...więcej na maila jeśli dacie znać http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8572fdd42dd2ecb4.html to był...Papa w górach a teraz indianin...inspiracja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d49f3bee5309dab.html znudzony błazen...(wymyślony z głowy) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f2833a331f5debe.html prace wykonane dość szerokim pędzlem(dwie ostatnie)...akryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie🌻 Wróciłam właśnie z pogrzebu cioci. To juz przedostatnia osoba z pokolenia moich rodziców. Została jeszcze jedna ciocia. Ma na imię Adolfina i mówiła mi:\" to już i na mnie pora...\" Pocieszanie w stylu: Ależ ciociu, nigdy nie wiadomo kiedy i co komu pisane! Troszkę makabrycznie to brzmiało na stypie. A swoją drogą, podobała mi się ta stypa (jeżeli może się w ogóle podobać taka impreza), bo nie było na niej ani kropli alkoholu. To był poczęstunek obiadem dla gości, którzy przyjechali z różnych stron. Jestem troszkę zmarznięta i zmęczona, bo u nas pada co chwilę... Do spotkania wieczorem.Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy uważam autoportret...własność w tej chwili pewnego posła...nie miałam na plenerze aparatu a ktoś kogo poprosiłam o zrobienie mi fotki na pamiątkę...do dziś nie wysłał mi jej.Wiele fajnych prac poszło w świat w ten sposób, bo nie miałam pieniędzy na aparat albo nie brałam...bo jak już kupiłam to był wtedy za drogi i nie mogłam go cały czas pilnować...więc zostawał w domu.Poza tym nawet mi się nie śniło o nagrodach w tak wyborowym gronie.Byłam szarą myszką...schowaną z obrazami w toalecie, żeby prasa i telewizja mnie nie nękała bo bałam się rozgłosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj mendelku...jak mi przykro...pisałyśmy jednocześnie...ja tu o sobie a Ty bidulo...po takich przejściach...ale ja też nie miałam dzisiaj dobrego dnia...choć jakoś się trzymam❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko !! portrety sa 👄 !!WYSLIJ WIECEJ DO POOGLADANIA!! Jestem na to lasa jak glodny na bulke z maslem... Nie mam nigdy dosc !! Masz ty talent dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×