Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość do Nokji
juz wiem Profesor Zinn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypocznij i relaksuj sie Nojeczko zainsatolawałam nowego skype lece na spacerek z piesiem do miłego narazki paaa👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko nie wiem czego zyczy sie malarce, połamania pędzla????? Pogody, pogody ducha, miłego towarzystwa, ciekawych inwencji twórczych.... i wszystkiego co jest Ci potrzebne do udanego pleneru. Coperto 😘 jesteś dla nas baaaardzo ważna.Dogladaj swego gospodarstwa częściej. Pozdrawiam i moc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopertko, Iiskiereczko , Nojeczko i cala reszta macham do Was !!🖐️ 🖐️🖐️ hallo!- tu jestem:-D🖐️🖐️ Mam troche kaszel i z noska mi leci, pewnie zlapalam grypsko:) Zmykam do wyrka by Was nie zarazic:-D Nojka baw sie dobrze i uzywaj !!- ma sie rozumiec zycia Nojeczko:) I wracaj szczesliwa i zdrowa bedziemy czekac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śmiem prosic nawet o ten dom ze służbą :( czy cóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennka🖐️👄 i wielkie wielkie dzieki za dotychczasowe towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim od A do Z wymienic chyba juz niepotrafie na A napewno Anna a na Znapewno Zofinka cała reszta a sporo WAS jest moje drogie w srodeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOCNO I SERDECZNIE UśCISKAć WAS CHCE tak mocno jak potrafie i tak bardzo chce wam podziekowac za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY JESTEśCIE KOCHANE I WIELKIE JA WYPADAM MOZE KIEDYS WRóCE BO NIE MOżNA MóWIC NIGDY SłOWA NIGDY PAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, dzisiaj boli mnie ucho..cala noc nie spalam. bo mi szumi i co nie poloze sie na ta strone to zatyka mi sie.. Za duzo chyba przy telefonie.. Dzisiaj nie byl naljlepszy dzien dla mnie bo zobaczcie co ja za besteie znalazlam w ogrodzie... Psy zaczely ujadac i ja tknieta przeczuciem poszlam zobaczyc... Nierazz wiecie ptaszek- dzidzius albo co... ? Cala sie az trzeslam jak zobaczylam tego bydlaka.. Na szczescie po sprawdzeniu w internecie okazal sie nie grozny.. Potem tez mi sie go zal zrobilo ... Wyobrazacie sobie trzy psy i on jeden i to w dodatku maly... Dobrze ze juz sobie uciekl.. http://www.britannica.com/eb/article-9045522/king-snake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COPERTKO...wejdź na pocztę.Jak będzie bam i zapytania....kliknij\"nie\" Wszystkim baaaardzo dziękuję za życzenia plenerowe❤️ iskiereczko...odebrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko...ani się waż nas opuszczać!👄 belvuś odebrałaś maila ode mnie?👄 ennkoo...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko...prześlesz mi swojego skypa?👄 iskiereczko odebrałaś maila ode mnie?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nojeczko? od wczoraj czytam o jakimś domu..... posyłasz wszystkim a ja????????? Czuję się taka niedowartosciowana....... 😭 Chyba cię ugryzę , jak cie dorwę :) też proszę o domek, plissssss.... Coperto !!! ani się waż!!! bądż tu z nami , mile widziane są wszystkie babuski , które chcą z nami gawędzić , nie odchodż , proszę 😘 belvo, iskiereczko i wszystkie , których nie wymieniłam.... ale jak bedziecie miały tyle lat co ja , to zobaczycie jak to jest z pamiecią hihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich kolezanek topiku!!!!!!!!! Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko? masz może gg? Nojka prosi o skype....a mogę i ja prosić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennkaa :) taką rolę własnie spełniają kolezanki na topiku :) to chyba miałaś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofinko...nie ma w nicku twojego maila...wyślę jak napiszesz do mnie na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całusy dla wszystkich👄 szarooka a ty gdzie zginęłaś? a libra? a mendelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka, tak odebralam Dziekuje!! :-) Nie moge teraz sluchac muzyki bo jestem w pracy wiec odslucham ja w domu dzisiaj wieczorem OK? Boli mnie caly czas to ucho wiec nie jetem w najlepszym humorze dzisiaj..Wole czytac niz pisac.. dzisiaj.. Widzialyscie ta bestie?? Pozdrawiam wszystkie babki.. Coperto!!!! Co ty sie wyglupiasz??? Badz grzeczna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie od A do Z... .. jestem juz po połuniowej wahciei i moge co nie co pogadulcować z wami ... to dla mnie bardzo duzo nawet jak tylko przeczytam wpisy i wyloguje sie bo juz nawet nie mam siły na jakiś sensowny wpis , ale wiem , ze jestescie .. i to jest najwazniejsze. Lałyscie mi miód na serce tymi starymi przebojami ma ktorych chyba sie wychowałyśmy.. uwielbiam je ...takie rzeczy przenosza nas w nasze młodziencze lata ... to była muzyka z KLASA... dzisiaj tego juz nie ma i nie usłuszymy ....a pamietacie ten hicior!!! http://www.youtube.com/watch?v=CGt-rTDkMcM&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj witajcie!Pysio mi się uśmiechnął, że i ty szarooka...no i utworek pamiętam!❤️ belvuś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×