Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

witajcie moje kochane dziewczyny przez cały tydzien byłam zajęta, tylko dlatego , ze w sobote niałam zaplanowana imprezę a mianowicie inieniny MM przygotownia były juz poczynane od czwatrku , zakupy no i długie gotownie typowego polskiego bigosu przez trzy dni... przygotowanie zakąsek i gorących dań dla 10 osob , to nie lada wyzwanie dla mnie , dawno takiego zlotu nie miałam... ale dzampreza udała sie ... przy muzyce Phila Colllinsa , Queen\'ow, nawet sławy przybylskiej były tance wygibance, ostatnich gosci pożegnałam po 2 h w nocy, ale wszystko posprzatałam na glanc, dzisiaj to tzw LB , czyli lezenie bykiem i raczenie sie żurkiem na białej kiełbasie... jutro niestety do pracy... całuję WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zmiennie jak u ennkii...ale po prostu nie chcę wgłębiać się w ten stan ani nikogo martwić.Piszę momentami różne rzeczy, żeby siebie i Was wprowadzić w lepszy nastrój, bo byłam wesołym człowiekiem zanim dorosłam i tak zostało.Umiem się na chwilkę wyłączać.Wokół mam znajomych, których też doświadcza los, czasem pogadamy to przynosi chwilową ulgę. Ennkoo...ja na swoje strachy mam modlitwę i dorzuciłam też gimnastykę oddechową na leżąco.Wciąga się powietrze nosem...(moment tzw.wciągania życia) w tym czasie liczysz wolno do siedmiu wstrzymując oddech i marszcząc czoło.Następnie wypuszczasz powietrze,tym tazem ustami ale wąską strużką i jak najdłużej(wypuszczanie zepsutego powietrza, czyli wyrzucanie śmierci)Każdy element po 3 razy.Potem to samo robisz ze ściskaniem, zamkniętych gałek ocznych + to wszystko co pisałam z oddychaniem, ścisk szczęki, odchylanie głowy w prawo, w lewo), potem ścisk prawej i lewej pięści,wypychanie na ugiętych łokciach - pod łopatkami, klatki piersiowej spłaszczając brzuch ale nie odrywając pupy od podłoża, potem naprężanie mięśnia nad prawym i lewym kolanem, na końcu zginanie stopy prawej i lewej ku sobie oddechy wyżej opisane w trakcie czynności naprężania.Spróbuj...zobaczysz jak się odprężysz.Te ćwiczenia oczyszczają,dotleniają,dają kondycję umysłową, są antystresowe i wygodne,bo nie trzeba skakać.Pomieszczenie musi być dokładnie wywietrzone.Trwają 15 min a efekt końcowy zdumiewa. To dla Was wszystkich!👄 Zofinko..mendelku...gdzie jesteście?Wszystko w porządku?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wejść na biesiadę...nie udało się z innym nikiem..więc z tego miejsca całuję i pozdrawiam wszystkie drzewka, mając nadzieję,że kiedyś to przeczytają na naszym topiku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z Zakopanego. Było cudnie! Muszę poczytać i dowiedzieć się co się tu działo. Na razie piorę, sprzątam, załatwiam zaległe sprawy.:D Przesyłam pozdrowienia i buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku \"benvenuta\" z powrotem.. Czytam was codziennie ale cos ostatnio nie chce mi sie pisac .. No wlasnie gdzie sie podziewa Zofinka?? Jolu na Biesiadzie jest pelno nickow ktorych ja nie znam i nie wiem kto jest kto.. wiec mnie to nie bawi.. Nie rozumiem po co zmieniac nicki jezeli sie nie musi.. Ja tez mam 3 nicki ale uzywam prawie zawsze tylko tego bo .. pod tym ludzie wiedza kim ja jestemm.. Do tamtych uzywanych rzadko ... zaominam hasel..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nieraz tez tak sie napracuje jak urzadzam imprezy.. i zawsze obie przyrzekam ze juz igdy wiecej ... no i potem znowu nabieram energi.. i goszcze, goszcze , goszcze...:-O To co mnie bawi w tym wszystkim to urzadzanie mieszkania , stolu.. i chrakter przyjecia.. wymyslanie menu... etc..To dodaje mi entuzjazmu.. a potem jakos leci.. Przewaznie odpoczywam prze 2 dni..po takim wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś...ja Cę podziwiam z tymi gośćmi, bo wnioskuję,że to większa ilość osób.Z kolei tłumaczę sobie, że jak się ma wolny czas i stabilne pieniążki, można przyrównać to dekorowanie i krzątanie do hobby....a przy okazji...fajny powód do ugoszczenia kogoś, kogo się lubi.Ja takie przyjęcia robiłam kiedyś...dawno temu.Udzielam się jedynie w największe święta.W średnio zaludnionym mieście, gdzie wszędzie blisko, wychodzi się raczej ze znajomymi do kawiarni czy na koncert....a rzadko zaprasza do domu.Na szybko serwuje się ciasteczka i kawę.Ja mam obiad....też proponuję.Podejrzewam,że gdybym miała dom i kasę...też bym tak szalała...a tak każdy inaczej funkcjonuje. Mendelku...aż kipisz energią....super, cieszę się....opowiadaj detale!Pozdrawiam was...szarooką, eennkę, copertę, mendelka, belvunię, zofinkę(pisała kiedyś, że ma pracę)...i resztę koleżanek!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee Jolu nie lubie olbrzymich przyjec.. Lubie czeste intymne kolacyjki.. z charakterem.. Pieniadze...??? Czas??? Nie wiem co to..:-D :-D :_D No w kazdym razie kolacyjka moze byc niewyimaginowa ale musi miec to cos.. ten twist.. Ladnie nakryc stol .. dobra muzyka.. smaczne danko.. i juz.. Nie wielka filosofia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątałam łazienkę, ćwiczyłam, lepiłam pierogi, myłam gary i prałam...idę spać..papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa....aaa....aaa....aaa....aaa.... Gdy nastanie ciemny mrok Do łóżeczka zrobisz krok A gdy drugi zrobisz kroczek Nie zapomnij zamknąć oczek Teraz pora pospać sobie Więc dobranoc życzę Tobie... :D🖐️:D🖐️:D🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Od poprzedniej srody kuruję się! Umyłam okno i....... mama zap. krtani i zatok!!!! Nie miałam węchu i smaku , katar ciurkiem z nosa , kaszel taki , że przepona mi spuchła i do brzucha dotknąc się nie moge....... Kilogramy leków, litry syropów :) ale dziś jest już lepiej, już mi nie kapie tak z nosa, kaszel też jest mokry i rzadszy, więc idzie ku lepszemu :) Dawno już tak długo nie leżałam w łóżku , nie spałam po 16 godz bez przerwy!!!! Starość nie radość , młodość też nie wieczność..... a tak trudno się z tym pogodzić. Do soboty nie wolno mi wyjść z domu , córka robi zakupy, a mnie boki bolą od leżenia buuuuuuuuuu W święta już muszę wyjść , jechać do moich staruszków na sniadanie świąteczne, a potem wrócę znów do betów :) legwanku podglądałam cię na Krupówkach!!! Ale chyba kanałami chodziłaś? :) Jola :) belvo :) Szarooka :) copertko :) ennkaa :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko współczuję Ci! A ja nie chowałam się po kanałach, tylko jeździłam na nartach i nawet na spacery po sklepach i Krupówkach nie miałam czasu ani ochoty. Odważyłam się i miałam wielką frajdę! Przez cały dzień na stoku szusowałam sobie na nartkach. Z początku ostrożnie a później coraz odważniej. Wieczorami odpoczywałam po zdrowym zmęczeniu i nawet kręgosłup mi nie dokuczał . hihihi:classic_cool: Były też wycieczki: saniami do Doliny Chochołowskiej z bardzo rozmownym i dowcipnym góralem, do Doliny Strążyskiej - to już na piechotkę i kolejką na Kasprowy Wierch. Był śnieg i słońce, i opaliłam się, i napawałam cudnymi widokami, i było ah! Przed wyjazdem dostałam od męża piersiówkę Becherovki i nie nudziłyśmy się wcale, za to miałyśmy dobre sny a rano pełnię sił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero weszłam....braaaaaaavo legwanku buziaki!!!!!!!!!!!👄...idę spać....do jutra!❤️ Zofinko....👄...przykre to...trzymaj się słonko!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Przedwiośnie \" Nim ptaki zanucą, A dzień się rozrośnie, Na tym bożym świecie Panuje przedwiośnie. Jeszcze się nie cieszę Z zielonych gałęzi I już się nie smucę, Bo lód rzeki więzi. Słońce się nie kryje Za mgłami szaremi, Lecz kwiatów daremnie Szukam na tej ziemi. Nim ludzkości serca Zabiją radośnie Wprzód w piersi tysiąca Panuje przedwiośnie. Chociaż wicher mroźny Jeszcze w nas uderzy, Przecież w lepsze jutro Duch narodu wierzy. Nie masz takiej zimy, Ni takiej zawiei, W której by dla szczęścia Zabrakło nadziei. Jeszcze chłód.. i promień Słońca mknie ukośnie, Lecz trwajmy w pokoju, Bo to już przedwiośnie. Konstanty Ćwierk 🌻--🌻--🌻--🌻--🌻--🌻--🌻--🌻--🌻--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legwanku kochany...nie mam słów, które potrafią oddać podziw, uwielbienie dla Ciebie i podziękowanie...za wszystko....za to, że Cię mam, za to jaka wspaniała jesteś i jak mnie ciągle zaskakujesz i mobilizujesz 👄👄👄 Siedzę w ofertach pracy....wydzwaniam...dalej nic. Pójdę zaraz po ziemniaki do mamy i chyba zrobię placki ziemniaczane. Zofinko droga...na krtań inhalacja z wyciągu rumianką nad garnkiem z wrzącą wodą i głowa pod ręcznikiem...tak parę razy w ciągu dnia.Miałam na to chore dziecko....sama wyleczyłam a w domu musi być nie za gorąco i na kaloryferze coś z wodą do parowania w pomieszczeniu.Na zatoki na początek bez recepty dają przeciwbólowe i przeciwzapalne leki.Próbuj!Całuski wielkie!!!!!!👄👄👄👄...wszystki też oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumienię sie pod natłokiem tych słodkości. Dziękuję. A u mnie sypie śnieg!!! Czyżby Wielkanoc miała być \"po lodzie\"? Sprawdzi sie przysłowie, bo na Boże Narodzenie było cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg leży na trawie, kwiatkach, drzewach.... Dzieci na Wielkanoc Dzieci na Wielkanoc są inne niż zazwyczaj, w dzieciach na Wielkanoc jest moc tajemnicza, dzieci na Wielkanoc wstają bardzo rano i pytają: - Dlaczego dzwony tak głośno krzyczą? Dzieci na Wielkanoc mają czerwone usta, czerwonymi ustami plotą różne głupstwa: czy strażak śpi na wieży, czy słońce to jest księżyc i dlaczego hiacynty zaglądają w lustra. Ty dzieciom na Wielkanoc odpuść wszystkie winy: że rozlały atrament, że zbiły słoiki - gdy tak smacznie śpią nocą, nie dziw, że we dnie psocą, że wciąż w ruchu są, jak małe listeczki brzeziny. Ty także byłeś mały. To historia dawna, powiadasz. Ja rozumiem - dzisiaj nosisz krawat, parasol i notesik, ale gdyś jest wśród dzieci, czy nie jesteś znów dzieckiem, powiedz, czy nieprawda? Widzisz, ten świat jest wciąż niedoskonały: jednym ciągle zbyt groźny, innym wciąż zbyt mały - ale wiedz: ciemne drogi, troski, trudy i trwogi - że dzieci, zawsze dzieci w nim opromieniały. I jeszcze jedno cierpkie słówko jegomości podrzucę na odchodnym, z sympatii, z miłości: że gdy dzieciom, mój panie, zechcesz kropnąć kazanie, zaczynaj od kazania do własnych słabości. K.I.Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wielkanocnym stole baba się rozpycha,mówiąc do mazurka: \"Ale jestem pycha\". A mazurek prycha do czekoladowych kurek: \"To jasne jak słońce,że jam lepszy od początku po końce.\" Jajka bardzo się zgniewały,mazurkowi przyganiały: \"Każdy powie,że jajko na zdrowie,mazurek niedobry!\" Odezwał się zza firanek okienny papierowy baranek: \"Przestańcie sobie przyganiać. Bardzo was proszę.Bo kurki zjem po trosze,a jajka całe na twardo. Przysiegam na palmęz kokardą! Palmy się pogniewały... Z okazji Wielkiej Nocy: miłości mocy, jajka smacznego, tyłeczka mokrego, smacznej babeczki, dwa litry wódeczki, słodkiego baranka, imprezy do ranka! WSZYSTKIEGO dobrego i gorące buziaki ślę wszystkim piszącym i tym tylko zaglądajacym :)🌻:D🌻;)🌻 _**_** _**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazji Wielkanocy życzę Wam wiosny, wiosny, wiosny! Pękających pąków, krokusów i przebiśniegów. Topniejących śniegów, ziemi, która zaczyna pachnieć, słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Wiosny w przyrodzie i w życiu rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym i gdzie tam jeszcze komu zimno. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnij kto? zgadnji skąd? Życzy Ci wesołych świąt. Nie myśl sobie ,że to bajka , życzę Ci smacznego jajka . Niech tradycja wode leje , bo zajączek dziś się szaleje. Wszystkiego najlepszego i zdrowia wspaniałego. Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła , :) tego życzy wszystkim Zofinka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na otwarcie stronki świeżo ukrecone jajeczka ze spirytusikiem!! Słodziutkie Ciągutek.... mniam , mniam :) Y Y Y Y Y Y kielonki czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga...drogie koleżanki....wklejam wierszyk, tym razem nie mój, są to życzenia dla Was! Kocham Was!!!!!!![serce[👄👄🌻🌻 Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości.Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Życzy: Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
🖐️ Ja zez kaput ... Gałczyński Konstanty Ildefons Dzieci na Wielkanoc Dzieci na Wielkanoc są inne niż zazwyczaj, w dzieciach na Wielkanoc jest moc tajemnicza, dzieci na Wielkanoc wstają bardzo rano i pytają: - Dlaczego dzwony tak głośno krzyczą? Dzieci na Wielkanoc mają czerwone usta, czerwonymi ustami plotą różne głupstwa: czy strażak śpi na wieży, czy słońce to jest księżyc i dlaczego hiacynty zaglądają w lustra. Ty dzieciom na Wielkanoc odpuść wszystkie winy: że rozlały atrament, że zbiły słoiki - gdy tak smacznie śpią nocą, nie dziw, że we dnie psocą, że wciąż w ruchu są, jak małe listeczki brzeziny. Ty także byłeś mały. To historia dawna, powiadasz. Ja rozumiem - dzisiaj nosisz krawat, parasol i notesik, ale gdyś jest wśród dzieci, czy nie jesteś znów dzieckiem, powiedz, czy nieprawda? Widzisz, ten świat jest wciąż niedoskonały: jednym ciągle zbyt groźny, innym wciąż zbyt mały - ale wiedz: ciemne drogi, troski, trudy i trwogi - że dzieci, zawsze dzieci w nim opromieniały. I jeszcze jedno cierpkie słówko jegomości podrzucę na odchodnym, z sympatii, z miłości: że gdy dzieciom, mój panie, zechcesz kropnąć kazanie, zaczynaj od kazania do własnych słabości. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Przepraszam!:) Ale wiersz przyznacie , ze piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie koleżanki W klubiku... Czuje się znacznie lepiej , ale nie chce teraz o tym mówić... W każdym bądź razie zło zażegnane... Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie i życzę miłych i spokojnych świat WIELKANOCNYCH..... http://www.hotel-lindenhof-luebeck.de/bilder/cms/Image/fotolia_1854343.jpg http://www.alram-hof.de/bil/blumen/blume26.JPG http://hegewald.files.wordpress.com/2007/04/selbstgemalte-ostereier.jpg Życzę Wam wszystkim, aby Wielkanoc ogarnęła Was szczególną tradycją i nowymi szczęśliwymi przeżyciami, Ale przede wszystkim by Wielkanoc umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu i napełniła Wasze serca radością 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt składam wiosenne życzenia aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia. ..........@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\(\....@...../)/)........@ ..........@.....(=':')........(':'=).......@ ............@...(..(")(")..(")(")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄...dla Was...moje kofane dziewczyny! Tamaro...dziękuję za piękne doznania w tym wierszu i za chęć wpisu👄 Różyczko...skarbie...dziękuję!Powyższe życzenia dotyczą również Ciebie i Ewci Sofki!❤️❤️❤️👄👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia Wesołych Świąt,mokrego dyngusa i Zajączka,żeby przyniósł jakieś prezenty :D - życzę Wam ja - Aleks. Ps.Pamiętacie może ,że takie babsko kołacze się gdzieś po świecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składam życzenia samej radości, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności a Zmartwych wstały niech ma Was w swojej opiece życzy Sofka ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×