Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dziękujemy za życzenia! Pamiętamy o Was wszystkich i miło nam niezwykle, kiedy do nas zaglądacie! Przesyłam całuski!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane klubowiczki! Zycze wam Wesolych Swiat Wielkiej Nocy.. badzcie szczesliwe przez te kilka dni.. Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć Aleks...i Sofcię....hi....uśmiecha mi się pysio.zawsze cieszę się jak wpada tu któraś fajna kobitka z dawnej gwardii...zachęcam do pisania z nami. Legwanku...tak wczoraj mieszałam na GG, żeby wysłać Ci fajne gify aż przedobrzyłam i całkiem się skasowało a jak próbowałam ponownie znaleźć w programie to pojawia się komunikat, żeby od nowa wgrać hasło itd.Chwilowo mam nadzieję jestem w tym dyskomforcie, bo ma przyjechać ktoś kto mi to wgrywał....może zainstaluje na stary adres GG? Siedzę sama..byłam poświęcić jajka a wczoraj na mszy, która trwała 2,5 godziny...i z bólu lędźwi i szczypania w karku nie mogłam wyrobić.Cały kręgosłup dawał mi do wiwatu.Był moment, że musiałam przecisnąć się z tego tłumu ludzi na powietrze, bo robiło mi się słabo.Plecy mam w fatalnym stanie skoro nie mogłam wystać 2 godzin bez podpierania , w końcu znalazłam kawałek ściany za drzwiami wejściowymi....byłam bliska płaczu.Prawdziwa droga krzyżowa. Tak więc siedzę sobie skromniutko, samotnie, cicho gra radio...i dziwnie mi jakoś.Może to stan refleksji i wyciszenia??? Dzielę się z Wami wirtualną święconką!❤️❤️❤️ 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo wszystkie śpią? No tak , rozumiem......zamiast wiosny to zima w kalendarzu!! Sen zimowy trzyma mocno :) U mnie za oknem sniegu po pachy (oj....chyba troszkę przesadziłam :) ) i znów sypie..... :( Gdzie ta wiosna się schowała? buziole dla wszystkich 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie klubowiczki i życzę miłego dnia... Juz po świętach i wraca wszystko do normy... Tylko jak już zauważyła ZOFINKA nie można doczekać się wiosny... I ja na nią wyglądam z utęsknieniem:( Ale już bliżej jak dalej zobaczycie wpadnie do nas nieoczekiwanie:-D I zaśpiewamy razem głośno wszyscy tak...:) **** Wszystko kwitnie w koło🌼 Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna - wiosna w koło, rozkwitły bzy Śpiewa - skowronek nad nami Drzewa - strzeliły pąkami Wszystko - kwitnie w koło i ja i ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dzidzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosną w głowie mieć ... Albo tak:-D Ref: Gdy byliśmy młodzi wszystko było proste, Chciałbym tak znów przeżywać tamtą wiosnę. I wiem, że też tęsknisz i nie jesteś w tym sam Jeśli znasz lepsze czasy proszę, zabierz mnie tam! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny przez całe świeta miałam szpital w domu ,wszyscy zasmarkani , zakasłani... ja robiłam za siostre milosierdzia... no niestety teraz mnie dopadło, może nie kaszle i nie jestem zasmarkana , ale kosmicznie bolą mnie stawy: barki łokcie i nadgarstki.... typowy objaw braku ciepła, słonca i wszystkiego tego aby normalnie egzystować ... mam dość juz tego sniegu, przymrozków i ciężkich,deszczowych chmur..... ja chcę juz słoneczka!!!!!!!! Ennkaa- śpiewaj cały czas ta piosenke , jest mi lżej na duszy jak słysze te słowa całuje WBW 👄-ennkaa 👄-belvuś 👄-Jolus 👄-legwanek 👄-Zofinka 👄- i dziewczynom , ktore wpadaja tutaj od czasu do czasu ... ale wpadają miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..myślę o Was ale i o swoich nie załatwionych sprawach....nie jest dobrze dlatego się nie odzywam...przepraszam! Całuję...szarooką, ennkkę, copertkę, legwanka, belvunię, zofinkę, sofcię, różyczkę...oraz dziewczęta, które tu czasem wpadają👄 Miałam nagraną fuchę, była pewna...a facet sobie umarł, mogłabym tu wymieniać jeszcze inne rzeczy, które się dzieją...jakby chciały mnie zabić....trochę się załamałam tym wszystkim....zaczyna siadać zdrowie ale nie chcę nikogo martwić...działam resztkami sił.Pozdrawiam!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Panie kochane.!! na swieta byla corka z mezem i dzidzia.. Dzidzia cud miod.. coreczka kochana i sliczna a ten ziec.. no tez jest ok ale nie wiem dlaczego mi tak gra na nerwach.. Nieraz jak o nim mysle to tak sie denerwuje ze az nie moge spac.. Staram sie jak moge aby mu nie okazywac tego .. alechyba iskry leca.. Nie wiem co zrobic.. Bo wlasciwie nie moge mu nic zarzucic . Jest porzadnym chlopakiem kocha rodzine.. jest naprawde cholernie przystojny.. No wiec co?? Joal trzymaj sie nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo... Mojemu tacie jak robil doktorat to umarl profesor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 JOLUSIU pogody ducha , zdrówka życze a szczęście łap każdego dnia Szczęście mam szczęście! krzyczą dzieci chwytając piłkę z nurtów wody a ono - na niebie świeci roześmaine złotem - młode wyciagnij rękę - zamknij płonacy krążek w pięści i głośno - głośno krzyknij - mam szczęście - Halina Poświatowska ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana JOLU!👄 Z całego serca życzę CI zdrowia , szczęścia i wszystkiego najlepszego👄 http://www.samre.info/kartki/74/kartka74.html 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 http://olcia19191.wrzuta.pl/audio/y8C7z2cFRd/ryszard_rynkowski_-_dzis_sa_twoje_urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was całym sercem WBW👄 U mnie wszystko Ok!!! życzę miłego weekendu... Joli, Lengwankowi, Belvuni, Szarookiej Oleńce ,Zofince , Sofci, Liszce i wszystkim pozostałym , które tu wpadają...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 😘 😘 😘 wpadam , czytam , nie zawsze piszę.... wciąż z choroby nie mogę się wygrzebać..... :( ale idzie wiosna , już dziś jest 15 st i słońce!! Bedzie dobrze!!! Buziolki dla wszystkich 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki....bardzo dziękuję za pamięć i pozdrowienia! U mnie siada system operacyjny komputera...nic nie działało,wzywałam kolegę z innego miasta, przyjechał chłopina z klawiaturą, bo mysza nie działała ani w kompie ani dokupiona...coś tu porobił i na razie działa, jednak nie cieszę się zbytnio, bo rano też działało a potem klapa.NA NOWY KOMP...brak szans. w razie czego mam nadzieję, że macie do mnie nr telefonu(zapiszcie gdzieś do notesu,żeby nie urwał się kontakt)Taka to zadyma u mnie...nie dość bezrobocia, na które nie mam wpływu, bo na każde miejsce pracy jest stos podań i podejrzewam, ze wybierają młodsze rocznik.Ciągle jeszcze żyję ale już mam \"tyły\" w rachunkach za dom a tu jeszcze ta awaria a ja codziennie siedzę w portalu z ogłoszeniami z pracą więc załamałam się. Mocno Was ściskam ....miło widzieć z nami sofcię i liszkę....buziaki!Mój numer komórki pamiętacie?Jak coś to podam!Całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane Joluś - kochana moja , zasmuciłas mnie tymi wiadomościami .. nie dośc , ze komputer ci sie pieprzy , to z praca krucho,no i te zaległe rachunki... to zmora , ktora mnie przesladowała jeszcze 3 lata temu , znam ten bol Wiem, ze w takim duzym mieście jest zdecydowanie lzej znaleść pracę , moja przyjaciółka zapisła sie w biurze posrednictwa pracy na tzw. listę interwencyjna ... , nie wiem tak dokładnie na czym to polega , ale dostała po jakims czasie etat w urzedzie M Łodzi przy rejstracji i wydawaniu dowodow osobistych (1200 zł na rękę).... przejdz sie do swojego urzedu i spytaj się czy cos takiego istnieje, a nóż coś sie znajdzie? , nie załamuj się , bądż dobrej mysli, trzymam za Ciebie Joleńko kciuki i życze powodzenia , buziaki 👄👄👄 pozdrawiam wszystkie dziewczyny rownież 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki....
nóż???? a nuż....kobitko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pani \'\'sprzataczki -ortograficzki\'\' to jest: \'\' a nóz- widelec\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO .............
szarooka jesteś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie koleżanki....na razie klawiatura działa ale koleżanka informatyczka powiedziała, że muszę koniecznie wgrać nowy system...bo w ogóle mi siada i tu zaczynają się schody.Muszę mieć hasło umowy z dialogu , które ma ex w komputerze u siebie (pochwalił się) a nie ma zamiaru mi go dać.Sam je zakładał. nie reaguje na moje prośby o wysłanie na komórkę ani podyktowanie przez telefon.Myślę, że on jednak ma coś z głową ale nie chcę pisać co mi nasunęło takie stwierdzenie.Wysnułam je na bazie faktów. Dziś idę w pewne miejsce, gdzie dano mi nadzieję na pracę ale już wiem, że kobieta coś kombinuje, bo mówiła, że nie płaci podatków a poza tym spodziewała się innej kobiety, która się nie zjawiła.KUMPEL, który z kolei załatwiał mi pracę, wracając po świętach z POLSKI , miał stłuczkę i auto z przodu całe zgniecione....ma więc inne sprawy i nie może mi teraz przypilnować mojej sprawy.OLU....oczywiście spytam o taką listę ale dlaczego oni nie mówią, że coś takiego mają?Mówili jedynie o jakiejś pracy u nich za 400 zł / 8 godzin dziennie i odmówiłam wtedy, bo miałabym na część rachunków, owszem ale już na resztę i na jedzenie - nie...mam jeszcze kotka na wykarmienie i dług.Dziękuję za każdą podpowiedź.Byłam w Mops w kadrach pytać o pracę, bo słyszałam , że mają tak na umowę zlecenie do opieki nad chorymi na alzhaimera...ale pani zrobiła wielkie oczy skąd ja wiem?Oczywiście w nic mnie nie wtajemniczyła. Sama nie wiem jak do tej pory zniosłam to wszystko...ale obserwuję nawrót nerwicy lękowej w środkach lokomocji i w kościele...tak jak kiedyś...a to źle wróży.To jakiś absurd, że w Polsce nie daje się ludziom rent a zmusza ich do pracy, której nie ma w wieku 50 lat dla kobiet. Pozdrawiam Was serdecznie....mój nr 669 058 785

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu napisz co zdołałaś załatwić , ciekawa jestem czy coś odpowiedzieli Ci na temat tej \'\'listy interwencyjnej\'\' .... pozdrawiam wszystkie dziewczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie koleżanki w klubiku , życzę miłego slonecznego dnia :) i dużo zdrowia , szczególnie Zofince i Joli... spadam do pracy....pa ! dziś na popołudnie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ + + + + + + + + ❤️ + + + + + + + + + Pan w białej szacie ruszył już w drogę. W sobotni wieczór pożegnał tłum. Szedł w stronę źródła, czując na twarzy Powiew halnego i jego szum. Po drodze mijał cichych klęczących. W oknach rozniecał płomienie świec. Kirem ozdabiał sztandary płaczące. Młodych jednoczył w rytm bicia serc. I szedł powoli w niemałym trudzie. Dłonią zaś kreślił zbawienia znak. Jedni mówili o jakimś cudzie. Inni, że już nadziei brak. Szedł szlakiem w góry, wsparty na krzyżu. W ostatniej drodze był całkiem sam. Na szczycie kluczem Piotrowym w dłoniach. Witał Go uśmiechnięty, Niebieski Pan. Jak ojciec syna wziął Go w ramiona. I razem przeszli przez niebios próg. Jestem zmęczony, ale już w domu. Tak Synu - szepnął Mu Ojciec Bóg. Gdy Go miniemy na ścieżce życia. Bo nie po drodze będzie z Nim iść. To spójrzmy wtedy w okienko małe. Przy Franciszkańskiej w Krakowie, trzy. Poczujesz ulgę, żeś nie jest sam. Będzie tam czekał, dłoń Ci podając. W białej sutannie, z jasnym obliczem. Ojciec, Dobry Starszy Pan. Nie wiem, kto jest autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny kochane.. Legwanku ten wiersz jest PIEKNY!! Jola a czy ty zapisalas sie do agencji pracy?? W koncu powiinas cos znalezc. Nie zalamuj sie.. A moze moglabys cos sprzedawac? Np wziasc jakas linie ciuchow i robic zebrania towarzyskie na ktorych bedziesz ja sprzedawac?? Tak robi wiele kobiet tu.. Czy w Polsce jest firma \"STANHOME\"? To jest bardzo dobra firma amerykanskich produktow domowych. Urzadzasz takie spotkanie , sprzedajesz cos tam dostarczasz i zbieraz kase.. Nie trzeba harowac caly dzien i jestes wlasnym bosem.. Pieniadze sa takie na jakie zaslugujesz...bo im wiecej sprzedasz tym wiecej zarobisz.. Mozesz to robic z wspolnikiem np.. Ty robisz \"teatr\" i sprzedajesz a wspolnik dowozi towar.. Ola.. jestes dowcipna dziewczyna..:-D Wysylam wam obrazek z mojego ogrodu... [url=http://img246.imageshack.us/my.php?image=march2008162kf7.jpg][img=http://img246.imageshack.us/img246/3491/march2008162kf7.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!! żyję ale ledwie zipię.Jestem zarejestrowana i szukam pracy przez RUP od kilku lat.Jak ją dostaję to i tak na miejscu pracodawca mnie odrzuca bez słów.Myślę, że chodzi o wiek a całego CV nawet nie czytają....zauważyłam, że jest to wszędzie praktykowane jak nie ma się znajomości.Trzy dni teraz zapieprzałam przy barze z piwem,gdzie nikogo do pomocy i robisz sama wszystko, co mój kręgosłup odczuł już w pierwszy dzień, po 10 h przyuczenia a w tym nabijałam na kasę,myłam wszystkie pomieszczenia,dźwigałam,sprzątałam kible i nawet nie wiem czy kobieta zapłaci mi za to,że nie mogę ustać ani udżwignąć własnej ręki....a to wszystko trzeba było robić na biegająco....wszystko mnie szczypie,boli a całe stopy mam spuchnięte.Nic nie pomogło ani kąpiel ani okład ani leżenie ani leki. To co napisałaś belvuś...na to trzeba mieć działalność a przynajmniej jakieś oszczędności a ja jestem wyzerowana! Ciekawostką jest że w tym barze od rana siedzą całe rzesze facetów i piją od rana przed pracą...o zgrozo,pomyślałam sobie, że gro kobiet nie wie, że w domu ma mężów alkoholików.Same znajome twarze tam sedzą dzień w dzień przewijają się znajome twarze o różnych porach.Mają nawet własne, ponumerowane kieliszki i kufle.Codziennie puszczają z moczem około 30 zł średnio.Wielu znałam i nigdy bym nie powiedziała, że tak z nimi żle a nawet z dwoma byłam kiedyś. Zgroza!!!!!Kobiety,sprawdzjcie ile kasy przepuszcza w barze wasz mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×