Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Przeciez Libra nie do ciebie sie zwracala chyba ale do pomaranczy Zofinko!!! Ja ciesze sie zes wpadla.. Pozdrow Jole od nas.. A gdzie ty sie na stale udzielasz teraz? U kawowiczek?? Tam strasznie duzo nowych ludzi nikogo nie poznaje.. Wszystkie stare znajomosci gdzies sie podzialy.. U nas upal.. w ramach mojego chudniecia chodze codziennie 5km marszem z psem.. Dzisiaj jakos zaczelo mi sie krecic w glowie i musialam przerwac marsz w 3/4.. W pasie ubylo mi 7 cm a na wadze tylko pol kilo.. Przestalam sie wazyc ale mierze sie w d... i w pasie codziennie.. Plywam tez troche tylko po to zeby pocwiczyc ramiona.. Musze wygladac jak czlowiek we Wrzesniu bo mam wystep.. tzn slub.. No to by bylo tyle..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WITAM WAS MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY No coz gor膮co , ale ja w takie upa艂y jako艣 dobrze si臋 czuje i znosze je bezbole艣nie Belvus , o waszych upa艂ach przeczyta艂am a mailu od brata, w艂asnie gdzie艣 stoi na sto- tucku ok. 130 km od twojego miasta Charlott.Bedzie zmyka艂 na p贸艂noc bo tam ch艂odniej. Belvus , ja schud艂am 11 kg i waze rowno 70kg,przy wzro艣cie 170 cm .... to trwa艂ook 4 miesiecy od marca, czuje sie rewelacyjnie, a tylko zastosowa艂am NZT i wg. wswojej grupy krwi, to bardzo wazne. No tylko nunki mi jako艣 nie chca bardziej schudn膮膰, cho膰 2 cm w obwodzie to dla mnie rewelacja i osi膮g iscie kosmiczny, Czuje, ze sie oczysci艂am z wszelkich toksyn Tylko jak pzryjdzie ta zima , to chyba pozwol臋 sobie na bardziej t艂uste jedzinko!!!! do zobaczyska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chyba
Libra widzi rywalke w osobie Zofinki hahahaha:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pomaranczo prosze cie , nie siej intryg na naszym topiku.. Nik tu tu nie jest zazdrosny o nikogo.. Wystraszylas Zofinke i Libre !!! Plotka jest okropna sprawa.. Mozna nia uczynic straszna krzywde komus. Szarooka 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i dobrze 偶e Zofink臋
szkoda, 偶e LIBR臉馃憚 - wr贸膰馃槶馃槶馃槶馃槶 - jestem smarkul膮 dla Ciebie ale czytam ka偶d膮 Twoj膮 linijk臋!!!!!!! Libra kocha spok贸j a na tym topiku on jest:) a nie jarmark:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, nogi wchodza mi do mozgu ze zmeczenia.. Moja corus ( ta we Wloszech) mowi \" mamusiu czy ty nie kupilabys mi sukienki na slub kolezanki we wrzesniu??? Takk coreczko pewnie.. Ide ci ja dzisiaj z mila checia szukac tej sukienki.. Na dodatek musze je przymierzac bo corus w biuscie ten sam rozmiar... Przymierzylam chyba ze sto.. Albo nie ten kolor albo nie ten wymiar... albo jeszcze cos.. W koncu znalazlam przesliczna sukienke z marynareczka... Lezala jak ulal Az sobie pomyslalam ze sobie ja zostawie w razie czego... Patrze a ona ma malenka dziurke w rekawie.. No kurzcze!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale mamy ulew臋!!! Nareszcie! A my艣la艂am, 偶e znowu pochmurzy si臋, pogrzmi i ....rozejdzie si臋 po ko艣ciach:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Libro chcialam napisac do ciebie maila.. ale na twoim profilu nie ma go.. Jest tylko informacja ze masz psa z nerwica... Napisz do mnie..ok?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej. jaki艣 czas temu znalaz艂am stron臋 z darmowymi s艂odyczami. za wype艂nianie ankiet, granie w r贸偶ne konkurencje, zdobywamy punkty, kt贸re potem wymieniamy na nagrody. nagrodami s膮 s艂odycze. ale 偶eby zdoby膰 nagrod臋, tak naprawd臋 nie musicie NIC robi膰, bo za sam膮 rejestracj臋 dostaje si臋 100 punkt贸w, kt贸re mo偶na wymieni膰 na paczk臋 cukierk贸w. jest bardzo du偶o rodzaj贸w do wyboru. s膮 tak偶e takie firmy, jak kinder, twix, haribo, kitkat, fruit-tella, skittles, campino i podkre艣lam, 偶e s膮 to ORYGINA艁Y, a nie 偶adne podr贸by. ja ju偶 jestem tam do艣膰 d艂ugo i ju偶 kilka razy dosta艂am nagrody, dostaje si臋 je poczt膮. wi臋c je艣li chcecie, drodzy forumowicze, to zarejestrujcie si臋. naprawd臋 warto. oto link do tej strony: http://www.freesweetsite.pl/join.php?ref=2793 podkre艣lam, 偶e strona jest sprawdzona przeze mnie ju偶 wielokrotnie. moi znajomi od niedawna te偶 w to graj膮 i s膮 zadowoleni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie moje kochane dziewczyny widz臋 , ze pomaranczowe zaczynaja dzi艂a膰 , jak tylko zobacz膮 , ze cos sie dzieje na topiku..... wszystkie milkna i zabawa sie od nowa psuje Ciekawe ile one maja w tym radochy???? poprostu @@@@@@@@@@-y, jakies niedowarto艣ciowane. pozdrawiam Libr臋 , Belvu艣, Legwanka ,Zofink臋(->w艂膮czaj cz臋sciej skypa Zofinko to sobie popiszemy ;-) Copertk臋 i przychylne nam pomaranczowe do zobaczyska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Czy mog臋 do Was do艂膮czy膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Mam 62 lata i ch臋tnie nawi膮偶臋 rozmow臋.Czuj臋 si臋 samotna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Globusie!!! Dolaczaj dolaczaj. Napisz cos o sobie... My tu stare wygi wszystko o sobie wiemy. Prawie rodzina:-) Szarooko.. czy u was jest cieplo teraz czy zimno??/ Moaj kuzynka napisala z nadmorza ze marzna.. Nic nie rozumiem , myslala ze w Polsce sa upaly? Wysylam wam moje plony.. [url=http://imageshack.us][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.jpg] [url=http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=july2008056je6.jpg][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.8adc3c59ee.jpg]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Globusie!!! Dolaczaj dolaczaj. Napisz cos o sobie... My tu stare wygi wszystko o sobie wiemy. Prawie rodzina:-) Szarooko.. czy u was jest cieplo teraz czy zimno??/ Moaj kuzynka napisala z nadmorza ze marzna.. Nic nie rozumiem , myslala ze w Polsce sa upaly? Wysylam wam moje plony.. [url=http://imageshack.us][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.jpg] [url=http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=july2008056je6.jpg][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.8adc3c59ee.jpg]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Belvu艣 moze troche........ tak narozrabia艂a艣, bo nic nie wchodzi z Twoich plon贸w a ten adrese-mailowy to tw贸j?? nic z tego nie rozumiem golus - witamy w gronie starszych pa艅 , siadaj i pisz... bardzo ch臋tnie pos艂uchamy Odnosnie pogody ..Belvuniu, ostatni tydzien rzeczywi艣cie by艂 w kratk臋 z upa艂贸w nagle zrobi艂o sie troche ch艂odniej i pada艂o, a nad morzem to by艂o bardziej odczuwalne, w centrum Polski moze troche mniej na chwil臋 obecna jest u mnie s艂onecznie , ale nie upalnie pozdrawiam was wszystkie i dla wszystkich buziaki 馃憚 馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Mi艂o mi,偶e mog臋 porozmawia膰 z Wami cho膰 wirtualnie.Jestem emerytk膮 mam dach nad g艂ow膮 i m臋偶a ,kt贸ry jeszcze pracuje.Zaszy艂am si臋 w domu,sta艂am si臋 kur膮 domow膮 wiem,偶e jest to m贸j b艂膮d.Przep艂acam to stanami depresyjnymi.Jestem s艂abego charakteru.Martwi臋 si臋 o wszystko i o wszystkich, a to nie jest dobre.Licz臋 bardzo na Wasz膮 wyrozumia艂o艣膰 i to,偶e od czasu do czasu co艣 napisz臋 i Wy cho膰 co艣 ma艂ego do mnie napiszecie b臋d臋 bardzo szcz臋艣liwa. BELVA dzi臋ki za odpowied偶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szarooka. to jest moj nowy adres... Nie wiem jakim cudem sie tu znalazl.. Postaram wstawic plony jeszcze raz.. Globusie.. wiesz siedzenie w domu i klikanie jest najlepsza recepta na depresje... Ja w ramach walki z depresja maszeruje codziennie kilka kilometrow szybkim krokiem.. i w tym czasie ..modle sie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NO , NARESZCIE JUZ ZACZELAM PODEJZEWAC ZE NIE UMIEM WKLEJAC..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
BELVA jeste艣 cudowna.Ju偶 wiem,偶e klikanie w komputwrze to naprawd臋 terapia.Zapominam o problemach,przenosz臋 si臋 my艣lami do Was i to jest fajne.Komputer mam od niedawna,dlatego czasami mog膮 pojawi膰 si臋 jakie艣 b艂臋dy,ale b臋d臋 si臋 stara膰 by by艂o ich ma艂o.Mieszkam w woj. kujawsko - pomorskim.Dzi艣 u nas jest ogromnie gor膮co i parno.Ale co tam trzeba wytrzyma膰. BELVA przyznaj臋 si臋,偶e ja za ma艂o wychodz臋 z domu.Za twoj膮 rad膮 musz臋 to zmieni膰.Tak bardzo si臋 ciesz臋,偶e nawi膮za艂am z Wami kontakt i b臋d臋 pisa膰 o wszystkim. Przesy艂am wszystkim dziewczynom pozdrowienia i do nast臋pnego razu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc moje kochane babki... Juz drugi dzien jak u nas pada..Wczoraj obliczylam ze spadlo ok.. $ 20 z nieba... ( licze na bazie tego co zaczelismy placic za wode ostatnio) Niedlugo u nas woda bedzie kosztowala tyle co benzyna... Myslalam ze zaistalowac studnie... Czy ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie?? Globusie ciesze sie ze jestes :-) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Witam bardzo serdecznie. BELVA specjalne pozdrowienia dla Ciebie.U mnie dzisiaj dzien spokojny. Rano nadziej臋 dawa艂o s艂oneczko,ale kr贸tko i pojawi艂y si臋 chmurki,a p贸zniej deszczyk.Bardzo si臋 ciesz臋,偶e zosta艂am przyj臋ta do Waszego grona i od rana ju偶 my艣l臋 aby do Was pisa膰. Do jutra mi艂ego wieczoru. Jestem z tymi wszystkimi ,kt贸rzy prze偶yli gehenn臋 i traum臋 katastrofy w Czechach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Witam i pozdrawiam. Sobota zap艂akana,deszcz.Po skromnym sniadanku siedz臋 przy kawie,mo偶e mnie rozbudzi i doda ch臋ci do 偶ycia. Co prawda Igrzyska Olimpijskie si臋 rozpocz臋艂y,ale bardzo nie b臋de si臋 anga偶owa膰. Jeszcze dzisiaj napewno b臋d臋 do Was pisa膰. Do nast臋pnego razu papa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
BELVA tak smutno bez Ciebie. Specjalne pozdrowienia i du偶o sympatii przesy艂am Tobie i wszystkim paniom.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×