Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Malwa...
Pozdrawiam wszystkich milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki był....
Dziękuję! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Prawie cały weekend miałam gości, ale już wszyscy się do domów rozjechali i została tylko pustka i bałagan :( wiec chcąc nie chcic , musiałam ostro zabrać się do roboty, bo jak wiadomo prania i sprzątania mi przybyło... Lengwanku , za pasem święta:) wiec życzę ci rychłego powrotu do zdrówka👄 Jolu, ciebie tez milo pozdrawiam . Malwino, Belvo❤️ Jaki był ! Niestety nie mogę sobie przypomnieć tytułu tego filmu... ale obejrzyj ten ten urywek , który w necie znalazłam :) http://www.youtube.com/watch?v=IDxDljcNozo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WBW...witam!🌻 Dzięki za przypomnienie tytułu i reżysera legwankowi i Halince :))) To był świetny film jak zresztą wiele innych.Pewnego roku, całkiem niedawno miałam fazę na filmy.Pościągaliśmy na \"emule\" kilkaset sztuk, same hity, które leciały w kinach świata albo miały lecieć u nas a ja byłam pierwsza, przed repertuarem kina naszego miasta...he he.Przy takiej ilości obejrzanych filmów , po kilka jednej nocy, może się człowiekowi zakręcić w głowie. Nie polecam takiego szaleństwa, bo czułam się po każdym z nich, zbyt podminowana, osłabiona, zmęczona, wzruszona i często nie mogłam spać, jeszcze w nocy a raczej nad ranem analizowałam treść filmu jakbym nie mogła się z nim rozstać.To już zakrawało na uzależnienie.Tłumaczę to sobie, że była to ucieczka w świat fikcji, żeby nie być w nieudanym, realnym życiu, nieudanym związku((dotyczy ostatniego). A....właśnie....legwanku, to o dyskryminacji niby zabawnie skojarzono ale celnie ujęte, aż przeraża jak bardzo sprawdza się to do szeregowania kobiet w niższej kategorii świata co już dawno zauważyłam.:( tak w ogóle buźka dla WAS :))) :) 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwo...👄 Czemu tak na chwilę i czemu na pomarańczowo?:)))Zdejmij tą kapotkę....i rozgość się proszę:) A gdzie globus?:) A gdzie AnnaKrystyna i reszta miłych koleżanek, które tu zobaczyłam i chciałam poznać...one poznikały?:)))...hej.....hej belvuniu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo ja ...
"kto ma słońce w sercu, ten ma w ramionach cały świat..." Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo ja ...
*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** ***DOBRANOC ******** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜ >," < .. .. ........._/|_ ..... . ......>,"< ........ . .............._/|_ . .................... . >,"< ......._/|_ . .....>,"< ……,--,\'´´`,….-`-,..,-,\'..`,..`-, …..,´o´´(……(………………) ….(__,-´…..,´o´´(……………)> ……..(…...(__,-…………….) ………`-\',_,--,_(…………...) …………|||….|||`-\',_,--,_,-\';; ……………..……|||….|||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła pomarańczko ale się napracowałaś...ślę Ci 👄👄👄 👄..dla wszystkich koleżanek i dla tych, które przestały pisać - również.Wróćcie proszę! belvuniu...tęsknię za Tobą👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jolu! Byłam w Naszej Klasie i pooglądałam sobie ostatnie zdjęcia, które zamieściłaś na swoim profilu. Widać, że plener w Grodźcu był udany. Cieszę się, że jesteś piękna (jak zwykle) i zadowolona. Ja chyba w końcu wykaraskałam się z ostatniego choróbska i teraz zaczynam już myśleć o Świętach; o porządkach w chałupie, o prezentach, o menu. Kiedyś mieliśmy taki fajny zwyczaj, że każdy (duży i mały) pisał list do Mikołaja i do Gwiazdki, więc łatwiej było. Teraz trzeba samemu się pogłowić co by tu i komu. Menu świąteczne też niby takie samo, tradycyjne, ale ponieważ bywa u mnie bardzo dużo osób, to i dań sporo.Zresztą często wprowadzam coś postnego, ale nowego. Wszyscy już tak się do tego przyzwyczaili, że czekają na te innowacje niemal tak samo, jak na paczki:classic_cool: A może naszym topikowym prezentem będzie wizyta starych znajomych? Kobietki, stęskniłyśmy się za Wami!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko i pozdrawiam cieplutko . Moje wirtualne koleżanki muszę wam napisać o moim ostatnio bardzo dokuczliwym problemie... Od tygodnia budzę się nad ranem i rozcieram prawa dłoń , mam straszne mrowienie w palcach a właściwie to już w całej ręce i to rozcieranie trwa bardzo długo nawet do 30 minut... Dzisiaj nawet przy obieraniu ziemniaków musiałam zrobić przerwę ... Myślę , ze będę musiała pójść z tym do ortopedy... A to znalazłam w necie myślę, ze to dotyczy właśnie mnie... http://www.sfd.pl/Ci%C4%85g%C5%82e_mrowienie_w_palcach_prawej_r%C4%99ki-t323573.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legwanku:) ciesze się ze wracasz do formy :) Jolu,Belvo i wszystkie pozostałe przytulam mocno... Zycze kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blake William Ludzki Abstrakt Litości wcale by nie było, Gdybyśmy Biedy mniej czynili; I Miłosierdzie by zniknęło, Gdyby szczęśliwi wszyscy byli; A strach wzajemny - spokój niesie, Póki nie wzrośnie w nas egoizm. Potem Nienawiść w ciemnym lesie Chwyta nas do pułapek swoich. Zasiada pośród świętych strachów Łzami wielkimi rosząc ziemię, Aby Pokora spod jej gmachu Mogła wywodzić swe korzenie. Wkrótce nad głową jej ponura Rozkwita cieniem Tajemnica, Karmi się Motyl nią, a także Na niej żeruje Gąsienica; I Fałszu rodzą się owoce Rumiane, dobre do jedzenia, A pośród jej konarów mrocznych Kruk się sadowi w głębi cienia; Zaś Bogom lądu oraz morza Nigdy się nawet sen nie przyśni, Gdzie taki Owoc znaleźć można - On rośnie tylko w Ludzkiej Myśli. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko, nie ma żartów z takimi dolegliwościami! Może to być ta nowomodna dolegliwość komputerowa ale też np ucisk na jakiś nerw w kręgosłupie, albo takie drętwienie kończyn, a szczególnie uczucia znieczulenia całej połowy ciała może też być objawem udaru mózgu. Daj Boże, żeby NIE! Myślę, że nastraszyłam Cię już bardzo mocno, a teraz biegnij szybciutko do lekarza. Ja będę trzymać kciuki, żeby to był jakiś drobiazg, który da się usunąć gimnastyką relaksacyjną, masażami, albo zmianą ułożenia ręki na myszce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ ja niepoprawna dziś jestem, bo powinnam najpierw odnieść się do waszej sytuacji a tymczasem powiem tak rozbrajająco szczerze, że skułam się dziś a amen.tzn.troszkę drineczków popiłam w towarzystwie ferajny męskiej(bo z takimi mam na co dzień do czynienia)w knajpie \"Belgia\".Właśnie wróciłam, byłam tam sama jak rodzynek w cieście, bo sami pracownicy płci męskiej w tym mój nadrzędy zwierzchnik w \"robocie\"ale dobrze chyba się stało.DAWNO NIE MIAłAM TAKIEJ.FAZY...jakie to przyjemne....:)Jutro odpiszę, bo mi się literki krzyżują...słabowita jestem jakaś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja jestem pierwszy!! -------_,=.=,_ ------,\'=.-o---`\\___ -----/---o\\--(0-----D ----/-o----\\---- ___/ ----|----O--|-----\\) ---\',o---_/--o .--\' -----`\"`;-O--( ----------_..,_ DZIEN DOBRY :) --------/--.--\"\"``\\\\ ------.\'-O------.\\,,|| (---.\'------\"\"`|-`\"\"` |\\-/--O--o---__| -\\|-o--.-\'----`\\ --\\-_-o---O----| ---(---o---.-\'--) ----`\"\"\"\"\"\"\"\"`--- BUZIACZKI I UŚMIECH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tak ponuro a tu pusto, że tylko krakać :( Wierszyk o wronach W powietrzu roziskrzonym siedzą na drzewie wrony, trzyma je gałąź gruba; śnieg właśnie zaczął padać, wronom się nie chce latać, śnieżek wrony zasnuwa. Tuż pole z krętą rzeczką, w dali widać miasteczko uprzemysłowione - a wrony, jak to wrony, patrzą okiem szalonym, wrona na wronę. Gdyby je zmienić w nuty, dźwięczałyby dopóty, dopóki strun choć czworo - a tak, na wronią chwałę, siedzą czarne, zdrętwiałe in saecula saeculorum. Nocne niebo już kwitnie, Wszystko świeci błękitnie: Noc, wiatr, wronie ogony; Zaśnij, strumieniu wąski - dobrej nocy gałązki, dobranoc, wrony. K.I.Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajjj
Jola juz czas, czwekamy na ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola zabalowała i teraz musi ciężko pracować, to jest usprawiedliwiona. Halinko! Jak się czujesz? Daj znać chociaż małym paluszkiem. Byłaś u lekarza? Mam nadzieję, że kurujesz się i zaraz będzie OK. Belva wszystkie natręty już sobie poszły, więc przybywaj i do roboty :D Sama nie dam rady posprzątać i później przystroić klubiku na święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.! Lengwanku , aleś mnie nastraszyła :):):) Oczywiście wczoraj byłam u doktorów, ale się naczekałam, rano byłam u internisty po skierowanie a po południu dwie bite godziny u ortopedy , bo nie miałam terminu... Dostałam tabletki na bóle i taka wkładkę jak rękawicę na przylepce, będę musiała w tym badziewiu spać przez miesiąc Mam jakieś zapalenie żył ... I muszę wam napisać , ze ta rękawica pomaga . Dzięki Bogu ręka mi już tak nie drętwiała w nocy ... Z tym , ze przebudził mnie ostry ból w łokciu i brałam jeszcze jedna tabletkę na bóle... Lekarz poradził mi bym przez jakiś okres spróbowała jak najmniej dosiadać komputera:) :(:( Jak widzicie urządziłam się przed samymi świętami, i jestem świecie przekonana, ze to tylko włącznie moja wina , bo troszkę przy długo nieraz grałam w ulubione gry. I nieraz musiałam przerywać grę bo mi paluchy martwiały a ja na to nie zwracałam uwagi... h hi hi hi , wyobraźcie sobie ,ze teraz boje się kompa.):) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie👄 i życzę miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko, cieszę się, że byłam skuteczna. Skończył się strach przed niewiadomą... Uzyskałaś konkretną pomoc i przestało Cię boleć. Dobrze, że mieszkasz w kraju, gdzie lekarze są skuteczni i solidni! A swoją drogą, to ciekawa jestem w co tak namiętnie grałaś? Nie ma co bać się komputera, tylko trzeba go kochać miłością rozsądną;) Pozdrawiam Cię , przesyłam serdeczności i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje Belvy
Poszukuje Belvy Slowikowej. Zginela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam piękne storczyki w doniczce, ale nie wiedziałam jak się nimi zajmować. Znalazłam takie rady. Podaję, bo może jeszcze komuś się przydadzą. To teraz takie \"modne\" kwiatki.🌻🌻🌻 Storczyki to moja pasja! Nie podlewam ich wcale,ale raz w tygodniu moczę! Wygląda to tak: stawiam miskę, napełniam ją deszczówką, albo wodą destylowaną, wstawiam doniczki ze storczykami. Tak stoją godzinę! Po czym wyciągam je i ustawiam na parapecie. Co dwa tygodnie dolewam do wody nawozu. Co dwa dni zraszam liście destylowana wodą. Trzeba uważać aby kwiaty nie stały w przeciągu. To cała filozofia uprawy......jeśli będziesz tego przestrzegała będą rosły i kwitły cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEGWANKU❤️👄....ciekawe to z tymi storczykami.Nie słyszałam nigdy o takiej uprawie.Ja zaganiana jestem.Byłam parę razy na zakupach po części świątecznych, bo dali wypłatę z nadwyżką gotówkową, raz na basenie, w kościółku i z wizytą u siostry, która mi coś choruje.Zrobiłam parę posiłków, kilka tur prania, trochę porządków i tak zleciało kilka dni. Halinko🌻...gdzie mieszkasz?Ciekawi mnie metoda leczenia Twoich dolegliwości, bo miałam podobne objawy kilka razy ale nie słyszałam o jakiejś rękawiczce.Kiedyś, parę lat temu za to narywał mnie kciuk lewej ręki i palec wskazujący.Okazało się, że to od kręgów szyjnych, które były mocno zdezelowane i są nadal.Na to jednak nasi lekarze mają różne ćwiczenia troszkę skuteczne, gdyż za jakiś czas bóle wracają.Znam tylko jedno skuteczne ćwiczenie na tą przypadłość ale opisać go trudno....może spróbuję innym razem.Jest rewelacyjne, bo usuwa ból na wiele miesięcy. muszę kończyć....sen mnie dopada.Macham łapką i pozdrawiam wszystkie panie bez wyjątku WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek w zupie
Jedna z Seniora nadaje: a przy stole razem z wami jakbym siedziala na golasa i cycek wpadlby mi w zupe... a zupa rozpryslaby sie po obrusie ... i po gosciach??? To co?? Tez ok?? Autor: zgadywanka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna znajoma
Dziewczyny pozdrawiam was bardzo słodko. Jestescie cudowne, ale Jola jak ja cie slucham, to nie moge uwierzyc, ze ty masz jakies choroby. Patrzac na ciebie na zdjeciach, to jestes piekny okaz zdrowia, sliczna, zgrabna, nio nio miodzik. Prossze cie nie pisz o swoich dolegliwosciach, bo i tak nie uwierze w to.Tak sie ciesze, ze tak pieknie wygladasz, ze zyjesz ciekawiej, ze masz nowa milosc, ktora daje ci tak wiele. Zycze wam wszystkim zdrowych i wesolych swiat Bozego Narodzenia.Dawna znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lengwanku ja grałam w rożne gry , wnusia mi je przyniosła na CD-... Miedzy innymi SONICZEK :):):) Z erka dużo lepiej i w nocy mogę spać , ale jak na złość :) gdy zasiadam do kompa to małpą jedna martwieje:(:( Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie i tycze miłych przygotowań do świąt:) ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA/humor/ Pewnego Bożego Narodzenia, bardzo dawno temu, Święty Mikołaj przygotowywał się do swojej corocznej podroży. Jednak wszędzie piętrzyły się problemy... Czterech z jego elfów zachorowało, a zastępcy nie produkowali zabawek tak szybko jak elfy, więc Mikołaj zaczął podejrzewać, że może nie zdążyć... Następnie pani Mikołajowa oświadczyła mu, że jej Mama ma zamiar wkrótce ich odwiedzić, co bardzo zdenerwowało Mikołaja. Na domiar złego, kiedy poszedł zaprzęgać renifery, okazało się, że trzy z nich są w zaawansowanej ciąży, a dwa inne przeskoczyły przez płot i zwiały - Bóg jeden wie dokąd. Mikołaj zdenerwował się jeszcze bardziej ... Kiedy zaczął pakować sanie, jedna z płóz złamała się. Worek runął na ziemię, a zabawki rozsypały się dookoła. Wkurzony Mikołaj postanowił wrócić do domu na kawę i szklaneczkę whisky. Kiedy jednak otworzył barek, okazało się, że elfy ukryły cały alkohol i nic nie było do wypicia... Roztrzęsiony Mikołaj upuścił dzbanek do kawy, który roztrzaskał się na kawałeczki na podłodze w kuchni. Poszedł więc po szczotkę, ale okazało się, że myszy zjadły włosie, z którego była zrobiona... I właśnie wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi... Mikołaj poszedł otworzyć. Za drzwiami stal mały aniołek z piękną , wielką choinką. Aniołek radośnie zawołał: - Wesołych Świąt, Mikołaju! Czyż nie piękny mamy dziś dzień? Przyniosłem dla Ciebie choinkę. Prawda, że jest wspaniała? Gdzie chciałbyś, żebym ją wsadził?... Stąd wzięła się tradycja aniołka na czubku choinki.... -- Leszek Kaszubowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękną (dowcipną) nam opowieść przytoczyłaś Halinko! Rozesłałam już do znajomych koleżanek. Ja mam sposób taki na zmęczoną rękę. Układam rękę z myszką NISKO !! np. na taborecie (czasem książkę trzeba podłożyć - to zależy od wysokości krzesła). Wtedy nie jest taka napięta i nie boli ! Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×