Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość upupupupp
no własnie tez mam taki pomysł i w sumie jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, z niecheci do myszy latwo jest sie wyleczyc. Dam ci kilka pomyslow ale nie teraz bo musze isc gotowac obiad ( mam goscia) Mnie mozna na urodziny zawsze kupic wode kolonska ktora lubie... \"24Faubourg\" z Hermes na przyklad..:-) Pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupupup,a moze kup jej cos dla zdrowotnosci? W duzych markietach dostaniesz cos do inhalacji-kosmetyki twarzy,moze cos dla relaksu-zbiornik na wode -podlaczony do pradu wytwarza fale i relaksuje stopy,moze elektryczny masaz? Sa rozne przyrzady dla relaksu.Osobiscie bardzo ucieszylabym sie z takiego prezentu.Powodzenia. Pamietaj,ze ma to byc tylko dla niej,a nie dla domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo,jestem juz chyba za stara na to wyleczenie.We mnie to tkwi od dziecka.Popatrz,ile lat uciekam na widok myszy.Jest to ciezki przypadek do wyleczenia.Jest niemozliwy,to wiem.Ale poslucham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Gabrysia ,z paskiem na grzbiecie to są niebezpieczne,ale żmije... W żadnym wypadku - myszki. A co do wyleczenia z fobii ? Wszystko można.Ja dopiero od kilku lat wyleczyłam się,z paraliżującego mnie strachu przed pająkami.Po prostu,wytłumaczyłam sobie,że on się boi mnie jeszcze bardziej. Teraz wezmę w rękę każdego-czarnego,krzyżaka,zegarowca - aby wynieść go w bezpieczne miejsce. Nigdy żaden mnie nie ugryzł.Więc czego ja się tak bałam ? A że są brzydkie ,biedaki ? Czy to ich wina ? Nie każdy rodzi się motylem. Pozdrawiam- Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks,masz racje.Z tego strachu wszystko mi sie poplatalo. Ja z kolei nigdy nie balam sie pajakow.Przenigdy.Wiedzialm,ze nie mozna ich zabijac,wiec mimo najszczerszych checi,zostawialm ich przy zyciu,aby nie sprowokowac jakiegos nieszczescia. Czy to znow jakis zabobon ,jak wspomniane wczesniej zamykanie ust,zeby zaby nie policzyly zebow. I powiedzcie,czy nasze pokolenie nie bylo naiwne? W to wszystko wierzylam---chyba normalne to nie bylo! Mozna mi bylo wcisnac kazda ciemnote. A moze ta informacja z krzyzykiem na grzbiecie myszy byla po to,aby odroznic myszy polne od pozostalych? Dla mnie nie mialo to znaczenia.Mysz to mysz i w nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darujcie myszce ale to zabawa ,i że ośmiela sie szarogęsic :D upupupup czy TY aby tu czego nie węszysz? znajde ja i dla Ciebie fotkę poczekaj ty no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przerwie w gotowaniu doskakuje do komputera. Ja chyba mam jakies uzaleznienie od tego komputera :-o Aleks i Gabi ja tez nie lubilam niektorych zwierzat i dotychczas za nimi nie przepadam. Jedno to jest karaluch a drugie to waz. Do weza juz sie w pewnym sensie przekonalam po tym jak trzymalam w moich raczetach padalca i wcale nie byl on ani sliski ani wstretny... Taki kawalek metalu i to w dodatku usmiechniety:-) Z karaluchem jest duzo gorzej.. u nas sa OLBRZYMY przywedrowaly z Florydy.. Na szczescie mieszkaja raczej na dworzu i niechetnie zablakiwuja sie w domostwach ale mimo tego jednak mozna znalezc to cudo niekiedy w domu i zawsze jest szok ( sa kilkucentymetrowej dlugosci) Jestem wlasnie w trakcie pozbywania sie tej antypatii do nich... Nawet nie sa przeciez takie brzydkie... takie kawalki bursztynu na nozkach... Co do pajakow to we Wloszech jest przyslowie: "Ragno porta quadanio" Czyli pajak przynosi zarobek. :-) Cos w tym moze jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertooooo ale sliczne!! :-) :-) :-) A ze wszystkich zwierzatek wlasnie myszka jest najkochansza :-) i najladniejsza... Gabi przyjzyj sie jej !! Jak mozna nie kochac takiego slicznego stworzonka. Popatrz na te czarne oczki i te wasiki. Jakie toto jest niewinne i ciekawe swiataToz to istne cudo!!Czy ty myslisz ze ona nawet w najdalszych swoich przypuszczeniach moze myslec ze jej sie ktos moze bac??? O dzieki ci Coperto za te zdjecia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w chwile kiedy mnie dziwaczne uczucia ogarniają wiersze czytam oto jeden z nich poniżej Jak żyć Każdego ranka stań obydwiema nogami mocno na ziemi i powiedz: \"Kochany dobry poranku! Cieszę się, że znów jesteś. Dzisiaj nie będzie ani jednej żałosnej miny. Wiem, że ze smutnego ponuraka nikt nie ma żadnego pożytku. Słońce świeci, zapowiada się piękny dzień. Chcę być wdzięczny. Niech moje serce będzie wolne od nienawiści i zazdrości. Każdego wieczora, postaw kropkę i przerzuć stronicę. Inaczej beznadziejnie ugrzęźniesz. Oddajmy co wieczór swoją stronicę z jej prostymi i krzywymi znakami, a nawet nie zapisaną. Taką jaka jest. Złóżmy ją w dłonie Ojca. Dzień następny można nawet wtedy zaczynać od nowa. Kto potrafi cieszyć się szczerze udanym dniem, to ma lepsze szanse w dniu niedobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coperto :) Ja ? Taka cudna ? Wiesz w co trafilaś ? W moje piegi ,które kiedyś były moim kompleksem,a teraz gdy nim być przestały ,nieco zanikły. A ten jelonek jest w kropki i mieszka w lesie ,jak i ja.:D Tylko ja ,to raczej taka stara jelenica .../ nie mylić z żoną jelenia ! / A myszki są śliczne.Węże ...hmm...Piękny był na torebce.Nie pomyślałam nad tym nigdy,że jego też można polubić .Ale jak go karmić ? Żywym stworzonkiem ? Natura.Jedno zjada drugie... KTOŚ kiedyś to obmyślił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko,co to jest ges czy labadz? Piekny ptak,gdzie mi do niego! Myslalam o flamenco-to najbardziej taneczne ptaki.Kocham taniec! Przykro mi,ale nikt nie wyleczy mnie z myszy.Na obrazku jest rzeczywiscie niczego sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks,nie masz jelenia w domu? To chyba ja mam,bo sam \"jelen \"tak do mnie mowi---\'znalazlas jelenia\".Znalazlam? Dobre sobie! kto kogo znalazl. Cztery mendle,gdzie sie podziewasz,bo ja dzisiaj rrrrrrzzzzzzzzeeee jak kon,rechocze sie jak zaba,piszcze jak mysz,i jeszcze zachcialo mi sie tanczyc flamengo.He he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coperta ROCKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscie poszli... Teraz sprzatania jest troche ale nic to..:-0 A gdzie sie podzial Kon? ( czyli ja)? Bylo zdjecie i nie ma teraz:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belva,to niemozliwe! Widzialam konia na wlasne oczy.A moze to byl kun i obrazil sie nas? Poczekajmy,moze przygalopuje,ichacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest kun? Ale wydaje mi sie to bardzo dziwne.... hmmm. Ze akurat \"moje\" zdjecie wyparowalo :-o Co wy na to kolezanki??? Czy to jest mozliwe zeby .... tak... Oj ..... mozna bylo zrobic???? A co ta kobra tu robi??? Przeciez jej nie bylo przedtem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kon jest,tylko nie chce sie nam pokazac w calej swej postaci. Wiedzialam,ze cos sie wydarzy od mojego chichotu.Kon wzial nogi za pas i obrazil sie na nas...ichacha! Belva,a jak sie wola konia? Chyba po imieniu? Nie zdazylismy mu nadac! A taki byl piekny ten kon.Tryskal zdrowiem i radoscia.Ostal nam sie jeno obrazecek,ktorego nie mozna otworzyc.Czary mary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva,jest kon! Tylko na moje oko troszeczke agresywny.Tamten to byl taki lagodny. W moich stronach niektorzy nie wymiawiali kon,tylko kun ! Czary mary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi tak sobie wyobrażam ciebie jak łabędzia a dla belvy tym razem szybciutko szukałąm ale ten koń tylko chyba broni sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×