Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość do Diany
jestes cudownym czlowiekiem! babeczki-wstawac,Diana uprzyjemnia wam dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za wczesnie na wstawanie
ja jeszcze nie poszlam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Dianko,nasz reporterku! Dziekuje Ci za przepiekne zdjecia.Zaczynamy miec wyobrazenie o Twoim krajobrazie.Masz tak cieplutko,a ja nie znosze zimy.A jak wyglada zima w Australii? Bardzo sie ciesze,ze jestes z nami.Zycze Ci takze weekendowego odpoczynku.Zagladaj do nas ,jak tylko przypomnisz sobie o nas.Tu takze jest Twoje stale miejsce.Juz nie wyobrazam sobie naszego Klubu bez Ciebie.Przepadam za Twoja radoscia zycia.Tesknie za Twoimi postami i Twoja obecnoscia w Klubie.Jak Twoje samopoczucie po chorobie? W dalszym ciagu uwazaj na siebie! Pozdrawiam wszystkich! Belva,Aleks_555👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze-
ze jest tu fajnie,czytam wiele topikow i mam mieszane uczucia tutaj tworzycie cudowne klimaty,bez sztucznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za bardzo mile przyjecie Gabrysiu i mila pomaranczowa Pani. Mnie tez u Was dobrze. I pomyslec, ze ten ... tasiemiec czy pasieniec :D przyniosl i pozytywne strony. Nadal mam plamy i dosc duzo swedzenie, chyba z tego goraca. Nie wysuwam nosa poza prog. Zima/jesien tutaj jest taka sama jak lato :D tylko bez slonca. Temperatury 12 / 17 stopni, w nocy 4 / 8 Kilka razy bylo - 1. Przy tych temperaturach, miejscowi zacieraja rece i mowia: jaki mroz na dworzu :D:D:D To so moje ulubione miesiace. U mnie znowu goraco, na wieczor zapowiadaja deszcz. Kiedys moglam znosic te temperatury i godzinami lezalam na plazy, przy 42 stopniach. Teraz uciekam od slonca gdzie tylko moge. Jesli to mozliwe to podziele sie po polowie z Wami temperatura :D dla Was 20 i dla mnie 20 :D:D:D Zycze Wam milej niedzieli drogie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko,prosze 20\" dla mnie.Masz racje,ze wysokie temperatury tez dokuczaja.Byly upalne lata juz u nas,i to byla makabra.Nie jestesmy przyzwyczajeni do takich temperatur. Pamietasz,jakie byly zimy dawniej w Polsce? Skrzypiacy mroz pod butami,obfite opady sniegu i dluga zima.A teraz ,coz to jest za zima? Martwi mnie,ze wciaz masz dolegliwosci swedzenia i plamy.Uwazaj na siebie.Nie ma zartow z tym. Pozdrawiam i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ależ znów starciłam świętowanie z okazji urodzin belvy BELVO KOCHANA NJA NAJ NAJ LEPSZE ZYCZENIA choc spoznione ale z serca płynace pozdrawiam pozostałe miłe i symatyczne PANIE suuuper tak dalej trzymac kochane jestem za a nawet przeciw hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki , kochana copertko za zyczenia i sliczny wierszyk. Jestem w plenerze wiec powiem krotko: DIANO i Aleks :-) poczytajcie o : Emergen-C ( super Energy Booster) Dal mi to moj przyjaciel, slawny tu w Stanach lekarz. Mozesz to ewentualnie kupic chyba przez internet www.alacercorp.com Dzieki temu Emergen-c ja prawie nie chorowalam w tym roku zupelnie nawet jak na mnie kichali i kaszleli w samolotach. Wzmacnia to system immunologiczny niesamowicie. Prosze was ...:-) Gabi odpowiedz mi na e-mail... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje panie
nie robicie juz wypraw moje odwiedziny u was-sporadyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje mi
waszego poczucia humoru szukam radosci i okazji do smiechu,a tu jest tak powaznie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do mnie postaram sie cos śmiesznego ci przesłać w wolnym czasie pozdraiwm i tez czekam na ozywienie klubo-baszty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki , jestem juz z powrotem.. Wiecie co.. normalni ludzie to raz sa weseli a raz smutni. Wydaje mi sie to naturalne i zdrowe. Ale to co nie jest specjalnie pocieszajace to to ze nikomu sie nie chce czegos dluzszego napisac.. Tak tez moze sie zdarzyc.. Wazna jest nasza tu obecnosc. Jezeli nas zabraknie to topik zniknie. Tak ze zachecam wszystkich do wpisow czy to wesolych czy to smutnych. Ja ostatnio jestem bardzo czyms zmeczona wiec nie jest mi ani do tanca ani do rozanca. Mimo to staram sie cos zawsze nabazgrolic . Jezeli nie bedzie tu codziennych chocby krotkich wpisow czlonkin naszego klubu to on sie rozpadnie jako ze nikomu nie chce sie gadac do sciany. Tu maja byc dialogi a nie monologi. Gabi jezeli nie chcesz mi odpisac na moje pytanie to nie odpisuj ale daj znac ze je dostalas..ok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagajewski Adam - Zawieja Słuchaliśmy długo muzyki - trochę Bacha, trochę smutnego Schuberta. Przez moment słuchaliśmy milczenia. Na ulicy szalała zawieja, wiatr przyciskał do murów swoją siną twarz. Umarli ścigali się na sankach i rzucali śnieżkami w nasze okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Belvo! Przed chwila odpisalam e-mail.Poszedl w swiat! Masz racje,ze powinnismy czesciej tu zagladac.Wiesz jak to jest w weekend--nadrabia sie zaleglosci,spedza sie czas na rozmowach,spacerach , odwiedzinach .Jesli jest cos ciekawego w telewizji,to tez trzeba obejrzec.Niewiadomo kiedy weekend nam ucieka.Jutro znow kolejny tydzien... Nie maja racji pomaranczowe,ze stracilysmy poczucie humoru.Zycie to nie tylko zabawa.Dlaczego nie chcecie sie wlaczyc do dyskusji? Szczerze mowiac,trudno kazdemu dogodzic.Nie jestesmy tutaj dla publicznosci ,tylko z potrzeby naszych \"serc\".Jestesmy otwarte na nowe osoby.Zapraszamy do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Jak ktos chce zebym sie smiala i zartowala to wtedy na przekor mnie sie robi smutno... Niestety ale taki jest fakt ...Humor jest skarbem ... pojawia sie jak slonce ale nie moze sie zjawic na zamowienie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
Siedzi se dwóch żuli, siorbią wódeczkę i jeden czyta na głos gazetę: - Tu piszą, że picie alkoholu skraca życie o połowę... Ile masz lat Stefan? - 30. - No widzisz, jakbyś nie pił miałbyś teraz 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popularne na Kubie
kim chcail bys byc jak dorosniesz? TURYSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wczesnym rankiem po duzej burzy i deszczu. Nareszcie swiezy i pachnacy wiatr. Ogrod jak nowo narodzony. Wysokie temperatury maja wrocic na weekend. Uffff Za kilka dni wracam do pracy. Gabrysiu55 mysle, ze to swedzenie spowodowane jest wysokimi temperaturami. Nadal tez odczuwam maly bol przy dotyku. Ale podobniez tak moze byc do 6 m-cy. Pocieszam sie bo inni przezywali te chorobe ciezej. Moze mialam wlasciwe proszki? Belvo juz wrocilas z wojazy. Ja bylo? Coperta 🖐️ Panie zycze udanego poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano, witaj.❤️ Wojaze byly w zwiazku z praca wiec nic specjalnego. Czy czytalas o tej witaminie o ktorej ci napisalam? Wiesz u nas tez jest bardzo goraco w lecie i to w dodatku wilgotno. Nawet nie mozna sie kapac w basenie bo woda ciepla jak zupa. Ja tego bardzo nie lubie. Chyba z dwojga zlego wole zimno... Mozna sobie posiedziec przy kominku z lampka wina... Wiesz widzialam dawno temu piekny film o Australii ( ksiazke tez czytalam) \"Thorn birds\" Czy pamietasz go? Jakos nie bylo tam widac tych okropnych upalow...Oj jak ja sie zakochalam wtedy w Richardzie Chamberlanie.... Bardzo dlugo trwala ta milosc... Potem kiedys spotkalam go w restauracji w Nowym Yorku.. Byl caly czas taki piekny jak na filmie. Nawet mam jego autograf gdzies. Szkoda ze potem sie dowiedzialam ze on jest \" di quell altra sponda\" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dianko,przede wszystkim ciesze sie,ze choroba ustepuje.Byc moze ten upal powoduje swedzenie.Masz racje,ze przechodzisz ja w miare lagodnie.Nie mniej,badz ostrozna.Zycze zdrowka.Dziekuje Ci,ze jestes z nami. Belvo, cudowne linki.Twoje bozyszcze jeszcze taki mlodziutki. Milo nam,ze juz masz za soba swoj biznesowy wyjazd. Dzisiaj od rana odpisuje ludziom na listy.Przy okazji odswiezam kontakty.Do Ciebie rowniez pozniej napisze.Teraz zabieram sie do pracy.Mam jej dzisiaj sporo.Co za dzien-nie cierpie poniedzialkow! Byl chyba film o takim tytule. Jest wiecej takich ludzi...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich !!!! no i ja tez mam fuulll pracy ale za prosbą belvy rzeczywiście trzeba chyba sie wpisywac aby trwac, dianko{czesc] gabi 🌼 cztery mendle❤️ sama50a ciebie gdzie wcięło🌼 Aleks wracaj tu❤️ 🌼👄❤️ belva 🖐️❤️ nadal czekam na obiecany mail:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×