Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Bardzo chciałabym, aby kiedyś doszło do spotkania klubowiczek w realu! Wyznaczmy tylko czas i miejsce a przyjadę wszędzie! Proponuję centrum Polski, to wtedy wszystkie będziemy miały równie daleko a raczej rownie blisko do siebie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze siedzę zwykle sama w domu i pogadałabym, a tu pustki. W Polsce pracują pewnie wszyscy a dziewczyny zza oceanów jeszcze nie wstały a może już poszły spac? Po południu i wieczorami przy komputerze siedzą moi panowie i pracują ;) Zawsze miałam swój sprzęt i mogłam do woli buszowac sobie po internecie, ale ostatnio coś tam się popsuło i nie ma tego \"mądrego\",który ustaliłby co się stało i naprawił :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u sąsiadek. Ależ one mają frekwencję! My to przy nich \"mały pikuś\" jesteśmy... Ja tam wolę małe sprawdzone gniazdko i sympatyczne cwierkające.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc cztery Mendle, ja jestem choc troche pozno... Jezeli o wczorajsze zamieszanie ( z mojej winy) to chcialabym zeby to bylo tylko z powodu cisnienia :-o Ale juz nie mowmy wiecej na ten temat, po co sie znowu denerwowac? Wiecie co???? Obudzilam sie dzisiaj rano a tu bialusienko:-) Sypie i sypie.... Musze wam powiedziec cos smiesznego. Tu na poludniu jak tylko spadnie jedna sniezka to zycie sie paralizuje o 80 %. Nikt nie idzie do pracy, szkoly sa pozamykane... Niby to ze strachu przed sniegiem i wypadkami a ja mysle ze z radosci ze jest tak slicznie i mozna sobie powagarowac... hi hi. Nagle wszyscy zaczynaja lepic balwany i palic w kominkach... Moze mysla ze sa w Szwajcarii na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Belvo! U nas po śniegu już tylko wspomnienia pozostały. W ogóle Wrocław jest chyba najcieplejszym miastem w Polsce. Też lubię dziewiczą czystośc świeżo napadanego śniegu. Czytałam sobie o złych i wrednych teściowych! Mam póki co jedna synową a szykują mi się jeszcze 3 następne i gdyby któraś z nich miała tak cierpiec przeze mnie i tak mnie przeklinac ,jak te dziewczyny na forum, to ....nie daj Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle... teraz sobie przypominam:-) Ty masz piecioro dzieci!! Wow!!! Jak ty sobie dalas rade!!!!?? I ten wyjazd do Afryki na to wszystko? Ja mam nadzieje nie byc tesciowa - jedza. Z jednym zieciem juz mi bardzo dobrze ukladaja sie stosunki. Ja jego toleruje a on mnie i jest bardzo milo. Z drugim( tym nowym) musimy sie jeszcze dotrzec..:-o Moje coreczki maja CUDOWNE tesciowe. Jedna lepsza od drugiej.. A moja tesciowa? Jeszce zyje... ma ponad 90 lat.. Byla i jest niesamowicie trudnym czlowiekiem. Wiele przez nia wycierpialam ale teraz jest juz staruszeczka wiec mi jej jest zal.. Jakos zawsze jak widze takiego staruszka bezbronnego to nie wiem jakim on byl za mlodu potworem to mi go jest zal. Ciekawe czy ja dojde kiedys do takiego sedziwego wieku? Chyba nie:-o Coperto zajzyj na mail... A gdzie nasza gospodyni? Pozdrowienia dla Aleks \"tylko czytajacej\" :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż,synowe i teściowe to dwa odrebne światy pokoleniowe, kulturowe intelektualne,teraz często narodowościowe i rasowe... Trzeba tyle zrozumienia i dobrej woli z obu stron. Ja jestem spod znaku Wagi i całe życie dążyłam do równowagi. Zwykle udawało sie dogadac. Gorzej jest wtedy, gdy dochodzą jakieś ograniczenia umysłowe czy chorobowe.... Pozdrawiam i życzę zdrówka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas snieg
sypie nie platkami tylko platami:-) Ale jest mokry i chyba dlugo nie potrwa na ziemi. Szkoda!!! Psy tak sie ciesza!! Skacza, fikaja, pedza przed siebie w dal jakby gonily za czyms czy za kims.. W telewizji juz od rana BEZ PRZERWY mowi sie tylko o sniegu!!! Smiac mi sie chce bo u nas w Polsce nikt sie nim nie przejmuje zbytnio. Snieg to snieg.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daltonista
cztery mendle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva 🖐️ Gabi i cztery mendle🌼 pozostali mili zaglądający ❤️ SAMA tęsknimy sara i aleks PISZCIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg zawsze wprawia mnie w dobry humor .:-) :-) Ja mieszkam na wzgorzu i jak jest snieg to zawsze mysle o tym by z niego zjezdzac na sankach, jak to bylo z w dziecinstwie. W miescie byle pagorek to juz byla sanna. A w gorach.... :-) Oj w gorach bylo tak pieknie. Zima byla chyba najlepsza pora roku dla nas dzieciakow. Pamietam ze tak bylo duzo sniegu ze dom z tylu ( jego nizsza czesc) byl zasypany sniegiem po dach... sople dlugosci jednego metra.. W niektorych miejscach trzeba bylo tworzyc najprawdziwsze tunele zeby sie przedostac z jednego miejsca na drugie.. Miejscowosc w ktorej mieszkalismy byla na olbrzymiej gorze. Do szkoly zjezdzalo sie na sankach ( wlasnej produkcji zrobionych z krzesla) a wjezdzalo sie podczepieni do jakiegos goralskiego wozu z saniami... Z drugiej strony byla szosa do drugiej miejscowosci. Tam mozna bylo zjezdzac tylko raz w tygodniu i to w tajemnicy przed rodzicami bo pedzilo sie na tych krzeslowych sankach chyba z 50 km na godz. To byla najlepsza sanna w moim zyciu. Zawsze byl problem z powrotem . Kiedys pamietam wzial nas ktos do jakeis ciezarowki i zabral na gore. Gdyby cos nam sie wtedy stalo .... Dzisiaj jest nie do pomyslenia zeby dzieci gdzies tam wsiadaly do jakis obcych samochodow. Wtedy wszystko bylo prostrze.... A moze sie myle??? Moze i wtedy porywano dzieci? Tylko nie mowilo sie o tym tak ? My bylismy dwa wolne ptaki.. zostawiajace na sniegu nasz znak istnienia...slady po plozach..:-) Zabiore mojego braciszka ciezko chorego, do tej miejscowosci .. jeszce raz... w ta zime..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copertko
czy zajzalas na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas snieg
wiem,, przepraszam... szkoda bo byl ladny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas snieg
to ja belva, ...ukrywam sie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas snieg
Kochana cztery M.. Wiesz ja teraz nabieram "benzyny" duchowej na reszte mojego dnia tz... muzyke.. To mnie nakreca i daje mi energie do zycia. Przesylam ci jedna z moich ukochanych piosenek.. Moja mama kiedys byla u nas( juz staruszka) i jak uslyszla ta piosenke to sie roplakala.. Ja pamietam az mi sie ona raz snila .. ja ja spiewalam na CALY GLOS i az sie obudzilam z tego szczescia. Jedyny problem polega na tym ze jest to jakies okropne video z filmu"szczeki" wiec prosze was abyscie zamknely oczy I TYLKO SLUCHALY .. Ok?http://www.youtube.com/watch?v=3yqolKkP9Zo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto. tylko ciut? :-) Zycze milego balowania, potem nam opowiesz Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dzisiaj odsluchalam z zamknietymi oczami przesylke melodii. Piekne! A przy lambadzie wrócily marzenia o cieplych chlopcach z dalekich plaz. To byly czasy! U Ciebie pewnie teraz zaczyna się dzien, wiec zycze milych spotkan i wrazen. Okazalo sie ,ze moj komputer jest zawirusowany i zablokowano go. Teraz pracuja chlopaki nad nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle, widzisz, jak dobrze jest miec tych chlopakow? Ja ostatnio tez zaczynam odkrywac rozne wartosci w moich nowych \" przyszywanych\" synach ( zieciach) .. Dotychczas moj\"chlopak\" czyli maz zupelnie sie do technicznych spraw nie nadawal i nie nadaje sie teraz zupelnie... Ja jestem w domu \" zlota raczka\" .. Mozesz wiec sobie wyobrazic .... Ciesze sie ze wysluchalalas mojej muzyki z zamknietymi oczami... Ile godzin jedzie sie od ciebie do Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×