Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

A moze kochana mandarynko przeniesiesz sie ty na nasz topik i od razu zrobi sie weselej? (pikantniej) troche sie poprzekomarzamy??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chyba już wiem która jest nasza prawdziwa belva:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianko dziekuje za życzenia czy napiszesz kiedy twój ostatni wpis przed podróżą? pozdrawiam WAS wszystkie serdecznie równiez te którym juz pisać sie nie chce , miewam i takie dni ale wierze ze wypelnicie czas wolny odrobiną kafeteriii czekamy na WAS Saro, Sama, hegvinga, takie to życie pieknie pisałś z dianką kto chce wchodzi kto chce pisze nie moge powiedzieć że tu kogos znam jak łysego konia i nie wiem czy ktoś kogos nie udaje nawet jeżeli wymienilismy kilka słów w mailach , to żeby poznac sie trzeba czegos więcej zachęcałam i zachęcam do pisania maili ktoś gdzieś zarzucił nam że podpieramy sie prawie ze laskami (jeżeli dobrze zrozumiałam ) jednak ja uważam ze nie jedną z nas i nie jeden facet nazwałby laską hihihi :D jak któraś tu wpadnie to obiecuje ze pojawie sie tutaj dzisiaj jeszcze:)🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej copertko co to znaczy ze nie znamy sie jak lyse konie??? Hi hi hi Znamy sie tylko z widzenia a jedno o drugim nic nie wie prze ulice szeroka jak rzeka usmiechamy sie nieraz do siebie Znamy sieeeeeeee znamy sieeeeeee Czyja to piosenka? Juz kto jak kto ale ja i ty znamy sie napewno z widzenia ..:-) Tys laska nie z tej ziemi... Figurka fiu fiu Ja kiedys tez bylam ale juz nie jestem. Mimo tego wczoraj jeszcze chlopaki jakos tak niby niechcacy ( bo byl maz) ale zalecali sie delikatnie. To jednak jest fajne ze mimo wieku czlowiek jeszcze moze sie podobac.. Prawda? Przetanczyc caaaaala noooooc Przetanczyc caaaaala noc Od switu az do dniaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Ciebie wciąż roztańczoną :D i Twój usmiech taki jak na zdjęciu wprost zachwycający sama buzia doo Ciebie od razu chce sie usmiechnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ktoś sie podszył pod mój nick ja rzeczywiscie zapraszam ale ja jestem Młoda emerytka a nie mloda emerytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo w piżamce to ty juz do łóżeczka? przepraszam Młoda emerytko nie zwróciłam uwagi na wielkość literek miło ze zajrzałaś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko ❤️ 🌻 i [👄 i wieeeeelki :-) Mloda emerytko widzisz co niektorzy tutaj wyprawiaja??? Muszisz sie przygotowac na to ze niektorzy cie zaatakuja i to w momencie kiedy sie tego najmniej spodziewasz. Dlatego teraz widzisz jak wazne jest miec ten zaczeriony nick. Pa , lece na spacer z moja psina ktora juz lezy kolo biurka i denerwuje sie ze jak tak dlugo marudze zamiast po prostu wziazc smycz i isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, ja bylam jeszcze w pizamie bo pozno wstalam po wczorajszym... balu Teraz jestem juz ubrana do przechadzki wiec spadam. Caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne takie mysli znalazlam Pracuj tak jakbyś nie potrzebował pieniędzy. Kochaj tak jakby nikt nigdy Ciebie nie zranił. Tańcz jakby nikt na Ciebie nie patrzył. Śpiewaj jakby nikt Cię nie słuchał. Żyj jakby był raj na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wy juz pochrapujecie sobie na drugi boczek a ja jeszcze tu urzeduje. Co mi przypomina moje pytanie kilka stron przedtem :co jest z tym czasem... Dlaczego mi nikt nie odpowiedzial :-( Czy to bylo takie glupie pytanie??? Ok no wiec, wrocilam z kosciola i wcinam sobie kolacyjke w postaci 3 kawalkow bulki z salami i kieliszka piot griggio... Troche mi sie nakruszylo niestety miedzy klawiszami.. i jak to teraz wyczyscic??? Moze szczotka do zebow? A moze jakims pedzelkiem? Mam na mysli klawisze w komputerze..jezeli ktos by sie pytal.. :-o Pojde chyba po nastepne piont griggio bo cos za szybko mi sie wypilo.. Zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kolezanki, zwykle niz pozniej. Belva moze malym recznym odkurzaczem - tych do okruchow - Balujesz i to dobrze a jeszcze masz sile wpasc na .. hello to nazywa sie lojalna kolezanka 🌻 Coperto oczywiscie ze dam znac o wyjezdzie i poprosze o trzymanie kciukow za cala moja rodzine oraz udana i szczesllwa podroz. Zwierzatka juz maja mikroczipy i wskazane szczepionki. Nie znam jeszcze terminu wyjazdu. Moze miesiac moze dwa, sa pewne sprawy ktore nie zaleza ode mnie Wyjezdzam na rok moze dwa, moze na zawsze. Musze wszystko elegancko zakonczyc tutaj. A roboty mam duzo. Panie zycze Wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano a co z twoja praca??? Masz wlasna firme?? Przepraszam za niedyskretnosc ale jakos tak mi sie zapytalo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Zupełnie przez przypadek wpadłam na Wasze forum. Nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich postów, ale sukcesywnie będę to robić. Jestem dziś wyjątkowo zmęczona pracą przy komputerze a jeszcze trochę siedzenia niestety mi zostało. Właściwie to w przerwie między pracą szukałam informacji o wyjeździe do Grecji. Planuje wyjazd w 4 osoby, ale wpadłam na pomysł, że może między Wami znalazły by się chętne na taką podróż w czerwcu na Kretę. Jakby się Was zebrała 2-3-lub czwórka ( a może nawet więcej), można by zorganizować niezły wypad. Dobrze żeby któraś miała prawko (przyda się na miejscu). To taki pomysł do przemyślenia. Pozdrawiam serdecznie wszystkie 50-60 tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ impres, mnie nie bedzie w czerwcu ale moze jakies inne kolezanki...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ipers mam prawko a wyjazd i wypoczynek na krecie to chyba tylko w marzeniach prosze dla jasnosci mej z dużej literki Belva to nie nasza belva czy nasza? witam serdecznie wszystkich belvo zadaj jeszcze raz pytanie moze przegapiłam , bo lecytyny nie pil ja proponowałam spotkanie i tez nie odpowieział nikt na nie ktos proponował srodek Polski no a ja prawie prawienie miedaleczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Copertko to ja, niewazne z jakiej litery duzej czy malej... Ja chyba odpowiedzialam cie na twoja propozycje spotkania ( wydaje mi sie)... Jezeli nie to przepraszam.... Boje sie ze w moim przypadku to spotkanie musialoby chyba sie odbyc jedynie w Warszawie... niestety. Ja bede w Polsce jedynie 2 tygodnie i w ogromnym natezeniu( sprawy rodzinne) Jezeli nie ,to napewno spotkamy sie w lecie, moze gdzies w gorach?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
dobrze kombinujesz! moze jeszcze inna kombinacja? co ty wyprawiasz kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna V.
Trafilam tutaj, dzieki J. za namiary. Bede zagladac. :) Jak wsadzac inne obrazeczki? Nie mam tlen i nie mam zamiaru. Pozdrawiam serdecznie :))) Specjalne pozdrowienia dla Gabrysi 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu, fajnie ze zajzalas :-) O jakie obrazeczki ci chodzi??? Pomaranczo czemu ci przeszkadzaja moje kombinacje? Staram sie tylko pokazac ze wielkosc liter nie ma znaczenia dla rezerwacjii nicku. Ot i wszystko. Nie ma zadnych tajemnic.. Natomiast jest tajemnica poliszynela twoja tozsamosc...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
Robisz nadzieje podszywaczom i tyle,a ty nie doszukujesz...niewazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
dlaczego belva wszystkich o wszystko podejrzewa? zwyczajne pytanie a tyle podejrzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie podejzewam o nic he he he :-D :-D A nie wiem o jakie pytanie tu chodzi ??? Jacy podszywacze?? Wyraz sie jasniej pomaranczo bom jest ciemna jak tabaka w rogu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bElva.
po prostu jestem ciekawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×