Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Wpisać w pasku adres. imageshack.us Wychodzi okno imageshacka Kliknąć jeden raz w pusty pasek nad którym jest polecenie Wychodzi pulpit komputera z albumami zdjęć . Wybrac zdjęcie kliknąć w zdjęcie 1 raz . /zaznaczy się na niebiesko/ kliknąć w w prawym dolnym rogu otwiera sie znów okno imageshacka z linkiem naszego zdjęcia kliknąć w opcję < zmiana rozmiaru obrazu> rozwinąć pasek zmian ja wybrałam rozmiar 800-600 /monitor 15 calowy/ Kliknąć w niebieski napis otworzy sie okno pomarańczowe ruchome paski pokaża przesyłanie zdjęcia po przesłaniu otworzy sie okno z miniaturka zdjęcia kliknąć w napis Kod Forum , zaznaczy sie na niebiesko kliknąc prawym przyciskiem myszy, -zaznaczyc kopiuj otworzyc forum kafeterii najechać myszą na okienko odpowiedzi i kliknąć prawym przyciskiem myszy , zaznaczyć -wklej , kliknąć wklei sie link do zdjęcia. Przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System wyrzucil słowa - otwórz i prześlij . Może jako niecenzuralne????? Nie wiem jak sobie dasz radę Przy wybieraniu linku- ja wybrałam opcje -Kod forum . chyba nie bardzo trafnie. Spróbuj może tylko _Link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
errata ------------ ----------- -------------- Prześlij ---------- ----------- -------------- --------------Otwórz ----------- ----------------------- ------------------ ------------------ -------------Prześlij teraz w tych linijkach brakuje tych słów. Dalej juz dobrze. Mam nadzieje że dasz rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie napisałam ,Nojko mam nadzieje że chodziło o to właśnie. Bo napisałaś - do obróbki zdjęc . Chyba sie pomyliłaś . Do obróbki potrzebny program - ja poprawiam w programie Picasa. ale tego przesłam nie potrafie . Chyba wyczerpałam mój limit pisania na dzisiejszy wieczór- ufffff.... Pozdrawiam WBW . Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchideo, chyba nic nie przemawia na korzysc czlowieka ktory moglby dopuscic do romansu z kobieta tak duzo mlodsza od siebie. Chociaz ...... mowi sie ze milosc nie zna roznicy wieku podobno. Jednak jakos zawsze ta prawdziwa milosc przydarza sie staruszkom -facetom, do duuuuzo mlodszych kobiet.. Ciekawe dlaczego nie zainteresowal sie w takim razie taka pania starsza od siebe o 28 lat?? Nie lubie dziadka z dzidzia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli porzuca żonę dla młodszej - to zły człowiek . Nie warto . Jeżeli stanu wolnego - spróbuj - warto łapać nawet chwile szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko no moze racja ze 32 lata to nie dzidzia ale...... w porownaniu z 60 ?? Jak ona sie urodzila to facet byl juz pod 30tke.. Pieluchy mogl jej zmieniac. Masz racje co do lapania szczescia za ogon jednak. Zawsze bylam tez tego samego zdania. Czas jednak tak szybko leci. !!!! Dziesiec lat to jest nic. A co potem? Co zrobic ze zwiednieta miloscia?? Na smietnik ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchideo.... Trafiłaś na właściwą osobę.....miałam wiele doświadczeń z mężczyznami a przez wiele podróży na plenery poznałam ich dosadnie. Każdy nudzi się żoną i każdy wciska nowo poznanej kobiecie, że z żoną nic go już nie łączy a jak zechcesz, rozwiedzie się dla Ciebie.Znam te kity.Niektórzy udają, że są stanu wolnego jak tylko nie sięga ich wzrok żony i jest w bezpiecznej odległości od własnej rodziny.Mężczyźni szukających na stare lata młodszych kobiet cechuje niedojrzałość emocjonalna i brak odpowiedzialności....panicznie boją się upływu czasu i prędzej dadzą sobie jajka odciąć niż żyć u boku starzejącej się żony.Jeśli od niej odejdzie to i Ciebie zostawi jak tylko zobaczy pierwszą fałdkę tłuszczu i pierwsze zmarszczki.Znów poszuka młodszej od Ciebie tym razem i może już mu zabraknąć roczników, bo okaże się, że następna będzie młodsza od jego dzieci.Dla nich....całe dorabianie, piękne chwile i wspólne zmartwienia to zachęta do ucieczki. Tylko my kobiety uważamy, że takie zwykłe życie zcala ze sobą.Ilość dzieci ,które by Ci zrobił jako zawodowy r....cz to tylko dla niego chwila namiętności a dla Ciebie związane ręce i dożywotnia harówka żeby je utrzymać.Wielu z nich unika płacenia alimentów uważając, że dzieci żyją powietrzem a na swoją obronę mają to, że oboje chcieliście to trzeba wszystko płacić na pół...jak się upomnisz, że to za mało to on doniesie do sądu lewe zarobki pomniejszone o połowę, żeby jak najmniej płacić, bo powie Ci, że chcesz te pieniądze dla siebie.Nieliczni wypierają się, że to nie ich dzieci. Żonatemu facetowi w to graj, że pozna młodą naiwną, b o ma wzrokowe doznania a te napędzają mu krew do (.....) ale po wszystkim pamiętaj, że nie mają żadnych uczuć, bo są reproduktorami i obce jest im pojęcie przywiązania, wspólnej przyjaźni dla dobra dzieci.Pseudouczucia pojawiają się jak im buzuje w mózgu z braku współżycia......wtedy nawet i muchę by przkonali. Okazuje się, że niebezpiecznym momentem dla kobiety jest jej ciąża....wówczas zdradzają nagminnie. Po co Ci facet, który w sanatorium wyrwie nawet bezzębną staruszkęjak nie ma nic pod ręką, byleby mieć wzwód. bo to dla nich ważne zjawisko potwierdzające ich męskość. Weż przykład ze mnie.Ja bawię się życiem rozsądnie i postanowiłam dawno temu, że wolę 20 lat młodszego i wolnego niż starego, zepsutego kłamcę z duszą małego, nieodpowiedzialnego chłopca.Tacy ślinią się przy pocałunkach.....fuj i często brzydko pachną im nogi.Poza tym są zmienni nastrojowo.Jak tylko pokażesz, że jesteś inteligentna to masz pozamiatane.....oni boją się takich....wolą głupiutkie i nie sprzeciwiające się im fantazjom.....er. Kobieto....na ten gatunek zawsze masz czas.....lepiej poświęć Trochę miłości dla siebie samej......zadbaj o figurę, zdrowie , wykształcenie i dobrą pracę, żeby w razie czego nie być zależną od facetów....powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
orchideo-facet po 60 kocha tak samo jak inny mlodszy. moze nawet bardziej bo rozsadniej. pisze o szczerych zamiarach a nie o krotkich romansach i chwilowym sprawdzaniu swojego ego. moj partner ma 68 lat a ja 58. oboje jestesmy w stalych zwiazkach ale nasza znajomosc trwa od 35 lat kiedy ja bylam panna a on mial juz zone i dziecko. to on znalazl mi meza ale zawsze opiekowal sie mna na tyle na ile mogl sobie pozwolic. teraz oboje jesteśmy na emeryturze mamy duzo wolnego czasu i kontakt telef. jest prawie codzienny. spotykamy sie rzadziej bo to wiaze sie z moja wizyta u kosmetyczki 1x w m-cu, u fryzjera, czasami bywamy u stomatologa protetyka i wielu innych specjalistow. on czesto wyjezdza do sanatorium a ja drżę z obawy zeby coś mu się nie przytrafilo na drodze bo ma klopoty ze wzrokiem /zacma/ ot takie tam dolegliwoscie ludzi w starszym wieku. ale musze przyznac ze w sprawach lozkowych jestesmy bardzo zgrana para bezpruderyjną nowoczesną i dlugodystansową chociaz z jego strony bywa roznie czasowo. raz moze z dnia na dzien a innym razem po 2tygodniach. on jest b.przystojny inteligientny zadbany czysciutki. mozna nabrac sie na jego wiek. a wnioski wyciagnij jakie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sluchaj durnych
Nie sluchaj durnych u zazdrisnych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś Ty naiwna pomarańczo....hehehe Zazadrosna nie jestem, bo mam kogoś młodszego i wcale nie jest mi z tym najlepiej....lubię być wolna lecz nie samotna a miałam starszego męża lecz był nieodpowiedzialny, wolał picie z kolegami....nawet nie wiedział, że jest uzależniony z głupoty. Bardzo Cię proszę nie doradzaj młodej pannie ( nie rozwódce ) starego grzyba . Między wami jest dobra różnica i poznaliście się w czasach kiedy instytucja małżeńska coś znaczyła.Gdyby Cię teraz zostawił to już nie masz szansy poznać kogoś podobnego, bo są zajęci albo się pozmieniali albo chorują i szukają pielęgniarkiPoza tym oni widzą się u boku kobiet młodszych od własnych córek.Gdyby miał zdrowie w porządku,to już by poszedł w długą na dziewczynki.U mnie w pracy wszyscy się do tego przyznali, że gdyby nie pewne sprawy, które ich uziemiają to mieliby po kilka kochanek a tak muszą zapieprzać na wykształcenie dzieci, które naklepali.To jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka
wazne, aby trafić na tego swojego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< U mnie w pracy wszyscy sie przyznali że gdyby nie pewne sprawy które ich uziemniają mieliby po kilka kochanek a tak muszą zapieprzać na wykształcenie dzieci które naklepali. > To co napisałaś Nojko to jest bardzo smutne. Wynika z tego że wszyscy męzczyzni to łajdacy i kanalie . Potwory które nie powinny chodzic po świecie, Ja jestem matką i urodziłam syna - teraz jest młodym męzczyzną . Czy mam myślec że jest tez takm łajdakiem? Nie myślę tak, i wiem że mój syn taki nie jest . Wiem że będzie dbał o swoją rodzine i dzieci. Nie można osądzać wszystkich jedną miarą . Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko nie wszyscy mezczyzni to kanalie przeciez. Kazdy m a jednak w sobie zadatek na takiego. Faktycznie wychowanie , rodzina, zasady, sumienie, robia swoje. Jezeli dobrze wychowalas dziecko to powinno sie zachowywac odpowiednio. Sa w koncu ludzie z klasa tez . Co nie zmienia faktu ze kobieta ma serce gdzies tam w okolicach piersi a mezczyzny serce jest ulkokowane duuuuzo nizej :-D http://img697.imageshack.us/img697/9720/sercemezczyzny.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw moj pierwszy post zniknal i juz nie chcialo mi sie tyle pisac a teraz wyszlo podwojnie.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze wierzę, że w tej masie męskiej zdarzają się bardzo wrażliwi i subtelni mężczyźni ....chyba tacy którzy w drodze w narządach rodnych nabrali kobiecych cech....a niech tam aby tylko były wyjątki, bo inaczej mój świat by się całkiem zawalił.....dlatego wciąż poszukuję....jest to długa i bolesna droga prawdy ale muszę wierzyć, że są tacy mężczyźni. Nasze dzieci nie są potworami.....życie sprawia, że się nimi stają, bo coraz trudniej żyć i utrzymać rodzinę.Niejeden wysiada w takim dystansie i jest podatny na destrukcyjne otoczenie na zasadzie odskoczni i złych wzorców.Świat daje w dzisiejszych czasach za mało dobrych wzorów i optymizmu za to wszelkie kanały tv i internet ociekają zabijaniem i sexem....to bardzo destrukcyjne i niszczące kontakty w naturze. Można by rzec....gdzie się podziały tamte prywatki?.....Człowiek wziął flaszencję....poszedł do sąsiadów.....wypłakał się w rękaw.....mógł liczyć na wspoarcie i współczucie....a teraz tylko dzień dobry i tyle się wie o sąsiadach, którzy mijają nas w pośpiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do też tak mam...
Ale z ciebie paskudna, dwulicowa baba. Razem ze swoim samcem przeżyliście całe życie, pieprząc się pokątnie i oszukując dwie osoby. Nie mieliście odwagi aby ich zapytać, czy chcą być robione w jajo. I ty pouczasz innych, zwykła oszustko, gadając o miłości? Możesz patrzeć w lustro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przeciez chlorek sodu to sol normalna. Wiec co w tym takiego zlego? Z reszta nie wierze w te bajdy.. Nic tylko wszystkich wszedzie strasza . A to koncem swiata.. a to jakims spiskiem z piekla rodem. Ech.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piją wszyscy, ale nie wszyscy tak samo! Lekarz pije na zdrowie Matematyk na potęgę Grabarz na umór Ornitolog na sępa Poborowy na krzywego ryja Bankowiec na kredyt Polarnik na zimno Pediatra po maluchu Aptekarz po kropelce Filozof po namyśle Krawiec po naparstku Syndyk do upadłego Fryzjer do lustra Nurek do dna Anestezjolog do utraty tchu Kuba do Jakuba Jakub do Michała Perfekcjonista raz a dobrze Kamerzysta aż mu się film nie urwie Tenisista setami Kolarz w kółko Higienistka tylko czystą Gastryk żołądkową gorzką Lunatyk księżycówkę Bliźniak brudzia Nocny stróż w ciemno Ichtiolog pod śledzika Pilot jak leci Mechanik z gwinta Hydraulik z grubej rury Medyk sądowy zalewa się w trupa Wędkarz zalewa robaka Woźnica wali końską dawkę Stolarz wali klina Żołnierz strzela lufę Sprzedawca paliw wali w gaz Stręczyciel (być może) upija się w cztery dupy Rolnik nawala się jak stodoła. Pilot Luftwaffe jak Messerschmit No to "siup w ten głupi dziub!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legwanku....to strzał w dzięsiątkę z ogromnym humorem:) Puchy tutaj w naszej kafejce ale myślę, że jak przyjdzie nastrój to nazbiera się tematów:) do miłego....i najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojka
ktos ci dowalil to nie znaczy ze zabil cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani się nie gniewam ani się nie smucę....wręcz przeciwnie....nareszcie jadę na upragniony urlop już jutro rano...nad morze na 2 tygodnie....do Łukęcina....chce któraś dokoptować do mnie pod namiot???:)))Zapraszam....może Ty herbatko??? Dziewczynki drogie....jestem tylko zmęczona pracą i dobrze czasem odejść od pisania na kafeterii, by pojawić się z zapasem tematów dla Was.Skoro i Was tu nie ma to znaczy, że pląsacie gdzieś razem z latem i żyjecie inną bajką....wierzę, że uśmiech Wam dopisuje i tego Wam życzę:)Do usłyszenia za jakiś czas:)Miłych wakacji!:)))👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczuga
Cieplo, bardzo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki po tak długiej nieobecnosci.Dawno mnie tutaj nie było ale widzę,że i wy gdzieś się podziewacie nie ma was tutaj. Wiele bym miała do napisania z ostatniego okresu czasu ale nie wiem czy która z was jeszcze się tutaj odezwie. Napewno jesteście gdzieś na urlopach tak jak Najka, pogoda piękna więc można korzystać z lata ale jeżeli możecie to się odezwijcie. Miło będzie jeżeli znów zaczniemy coś pisać .Przesyłam pozdrawiam dla wbw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×