Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Czy moge wziac te piekna filizanke z talerzykiem? Uwielbiam porcelane.Serdecznie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,wyciagnelam sliczny porfel zamszowy.Mikolaju,dziekuje. Przyda mi sie,bo ten juz ze starosci jest zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja....mam album na zdjecia.Przyda sie na zdjecia z dzisiejszej Wigilii.Ustawcie sie do zdjec...Zaczynamy sesje zdjeciowa z prezentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo,stan tutaj z naszym malenstwem.Ooooooo,jak sie usmiecha! To malenstwo jest rozkoszne.Wykapana babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,powiedz co dostalas.Umieram z ciekawosci! Pokaz! Ten bobasek przynosi tyle radosci. Belva,ostroznie z tym kompotem,zeby nie zachlysnal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozby wigilijne---patrz post z dn.20.12 z godz.20:44 Zaczynamy zabawe!Jesli ktoras ma ochote na jedzonko....prosze czestowac sie...A teraz posluchajcie mojej gry na fortepianie! To byla ta niespodzianka! Lubicie niespodzianki? I jak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tą śliczną broszkę co leżała tuż obok tej filiżnki ze spodeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja gra jest porażająca, nie miałam pojęcia, ze taka artystka jest wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za uznanie! M mnie tez tak nazywa\"artystka\",troche z przekasem.Ale Wy,znacie sie na muzyce.! Zagram jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie z paniami rowniez pozegnac.Dziekuje za Wasza serdecznosc i ujmujaca goscinnosc.To spotkanie na dlugo pozostanie w moim sercu i pamieci. Tajemnica Bozego Narodzenia niech wzbogaci laska,napelni pokojem i radoscia.A blaskiem swym niech oswieca wszystkie dni Nowego Roku 2007. Moje kolezanki z \"Laweczki\" przylaczaja sie do moich podziekowan i zyczen!To bardzo mile,ze pamietalyscie o nas.Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanesso,milo,ze nas nie zawiodlas.Dziekuje Ci w imieniu swoim i moich klubowiczek.Przekaz pozdrowienia swoim kolezankom i zyczenia.Niechaj ziemie rozspiewa koleda.Kazdy dom i kazdego z nas.Niechaj piekne Bozonarodzeniowe Swieta niosa wszystkim betlejemski blask.Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieniaca sie kolorami choinka,pierwsza gwiazdka za oknem baszty,przyjaciele i goscie zgromadzeni dzisiaj wokol WIGILIJNEGO STOLU....to najpiekniejsze wspomnienie ,jakie bedziemy przechowywac w naszych sercach.Dziekujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Miło było z Wami spędzić wczorajszy wieczór, mam nadzieję, ze takich wieczorów jeszcze mnóstwo przed nami. GTego też i Wam i sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę jeszcze raz ... Kochane, Niech Gwiazda Betlejemska, pośród ciszy Wigilijnego Wieczoru, rozpali ognie na Waszej Choince, niech rozświetli Wasz Dom jasnym, ciepłym blaskiem, niech rozsypie wokół dźwięczne nuty kolęd. Niech Dobry Duch Świąt Bożego Narodzenia będzie obecny w każdym dniu Waszego Nowego Roku. 2007 Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz bajka z morałem: Mniej straszny Yeti pyta bardziej strasznego: > - Tato, a gdzie są ludzie? > Bardziej straszny: > - Skończyli się...żryj dżem... Zyczenia na Święta: żeby wokół Ciebie nigdy nie zabrakło ludzi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sama50 i Cztery mendle! Spisalysmy sie wspaniale!Wprawdzie mamy moc pracy u siebie w domu,mimo to,znalazlysmy chwile na wirtualne spotkanie.Jakze wazne spotkanie!Obiecuje Wam,ze w swieta poczytam ponownie Wasze posty.Swoim bliskim odczytam piekne zyczenia i skorzystam ze spiewnika.Na pewno odczytam te przepiekna kolede Cztery mendle.Ma ona wspaniale,madre slowa. Mamy przeciez koledy z muzyka.Jaki wybor! Wszystko wykorzystam w czasie swiat.A teraz zabieram sie do urzadzania wigilii. Jestem jeszcze naprawde \"daleko\".Jeszcze raz serdecznie dziekuje i pozdrawiam. Cztery mendle,odpocznij i napisz nam zyczenia.Na pewno sa piekne! Dziekujemy Ci za Twoja Afryke takze.Dziekujemy,ze jestes z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane cztery mendle! Dotarly Twoje piekne zyczenia i bajka z moralem! Dziekuje,dziekuje! Wiedzialam,ze nie poddasz sie.Nie jestes z tych...latwo poddajacych sie.Piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu pewien profesor zobaczyl w pocztowym okienku kartke z napisem:\"Kto ma psa i biega nie uwiazany,bedzie zastrzelony\" Zaintrygowany profesor spytal urzedniczke:--Kto bedzie zastrzelony? Urzedniczka zmienila napis,ktory od tej pory brzmial tak:\"Kto ma psa i biega nie uwiazny,bedzie zastrzelony.Ten pies.\" /dla tych,ktorzy sa bardzo zapracowani/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×