Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość do Sary
raczej dla tych zabieganych..he he he,dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek moje kochane przyjaciolki. U nas 7 rano i wszyscy jeszcze spia, lacznie z dzidzia ktora marudzila przez 3 dni. Miala troche goraczki i wszyscy oczywiscie sie martwili... Oj takie 3 miesieczne malenstwo !!! Jak to zal... :-( Teraz tez juz ja slysze... obudzila sie.... lece... Pozdrawiam Was. Nie wiem czy bede mogla cos naskrobac bo moje dzieci jak widza ze siedze przy komputerze to krzycza na mnie bo mysla ze to nie wypada starszej pani tak ... hmm udzielac sie wirtualnie... he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM PANIOM SKLADAM NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA SWIATECZNE ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak minęły Wam Święta? Zdążyłyście ze wszystkim do pierwszej gwiazdki na niebie? Bardzo zmęczone, ale zadowolone? Czy prezenty,które zrobiłyście i ktore dostałyście były utrafione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Dziewczyny! Zyjecie? Czy juz w domu czy jeszcze w gosciach? Skorzystam z propozycji Sara5 i \"wlaczam\" Jana Pietrzaka. http://www.sadurski.com/satyra/tekst37.htm Dziekuje Vanessie , Kingali,hedviga,Cztery mendle,Sara5 i Sama50 ,coperta za mile slowa i zyczenia.Zapraszam do Klubu.Dyzuruje Cztery mendle ... ps.Czy uda mi sie przeslac satyre? Cztery mendle,uslyszalam piekna opowiesc wigilijna metropolity krakowskiego,kard.Stanislawa Dziwisza,ktory spedzal z Janem Pawlem II kazdy wieczor wigilijny...Piekne wspomnienie,ktorym chce sie podzielic z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia z Ojcem Sw.byla wydarzeniem wyjatkowym i niepowtarzalnym.Na Wigilie czekalo sie zawsze z tesknota pelna wspomnien i przezyc wyniesionych z domu rodzinnego. Sama Wigilia Bozego Narodzenia u Ojca Sw.Jana PawlaII odbywala sie w/g tradycji polskiej.Przede wszystkim byl to dzien wielkiej modlitwy i skupienia,a takze praktycznych przygotowan tak dla domownikow,jak i dla gosci,ktorych Gospodarz zawsze chetne zapraszal.Byli to przed wszystkim Polacy z Kurii Rzymskiej,ktorzy zostawali na swieta,a takze przyjaciele z Polski.Obowiazywal post az do wieczerzy wigilijnej. Papiez cieszyl sie wszystkim,co mu przypominalo lata mlodziencze,dom rodzinny,polskie zwyczaje,ktorych zawsze pilnowal,widzac w nich wielka tresc. Gdy zblizal sie czas wieczerzy,Ojciec Sw.udawal sie do kaplicy,aby w modlitwie polecac Bogu wszystkich biednych,opuszczonych,bezdomnych,ktorzy tego wieczoru nie mogli cieszyc sie cieplem rodzinnego ogniska. O okreslonej godz.OjciecSw.zapalal w oknie swiece na znak czuwania i jednosci.Zwyczaj ten zwiazany byl z symbolem stanu wojennego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie dziekuje naszej wspanialej,przyjaznej belvunii! Przepraszam za pominiecie...Pozdrawiam i dziekuje wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki....
gdzie jestescie? uwielbiam was czytac,a tu tyciu,tyciu... jestescie na rozjazdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zycze milego dnia! Mam nadzieje,ze Sama50 odezwie sie.Kochana,gdzie jestes? Smutno bez Ciebie ! Czekam tez na belve,coperte,Tarke50,hadvige.Zapraszam do Klubu.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Gabrysiu na wezwanie, szykuję kreację na nasz bal sylwestrowy! A tak poważnie to potrzebowałam czasu na przemyślenia, ten czas skłania nas do przemysleń. Myślę, ze reszta dziewczyn też już powróciła i znowu znajdziemy mnóstwo tematów do rozmów. A nasze pomarańczowe fanki bedą znów miały co czytać. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z daleka 🖐️ i spadam... Pojutrze slub a ja nic nie mam dla siebie do ubrania na 3 dni eskapady plus dla mojej corki etc etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Dobrze,ze jestescie!Poczulam od razu Wasze dobre fluidy,cieplo. Sama50! Masz racje,ze koniec roku sklania nas do przemyslen.Czasami jest tak,ze analizujemy drobne epizody,szczegoly...Jesli czlowiek juz raz na czyms sie sparzy,drugi raz nie chce wchodzic w to sama \"sytuacje\".Jest tez w zyciu tyle\"ale\",ktore przeszkadzaja nam w dazeniu do celu,sfinalizowaniu sprawy.Moze trzeba dac sobie jeszcze wiecej czasu? belvo! Jestesmy z Toba.Na pewno kreacje dobierzesz sobie,coz to dla Ciebie.Jestem pewna,ze masz juz dopiete sprawy ....bedziemy trzymac kciuki.Masz byc usmiechnieta,pogodna na tej waznej uroczystosci.Masz juz doswiadczenie.To jest wielki dzien dla Twojej corki.I dla Ciebie tez.Zero smutkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Rok ku nam zmierza... Saro! Dziekujemy za piekna kartke i noworoczne zyczenia.Kolejny rok...kolejne wyzwania.Co nam przyniesie? Czas pokaze... Cztery mendle,jestes w poblizu? Wpadnij do nas na \"slowko\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej dziewczyny!Czulam,ze juz jestescie,wiec i ja klaniam sie nisko najwspanialszym klubowiczkom. Fajerwerki,snieg,muzyka, juz szampana kazdy lyka, stary rok sie w Nowy zmienia, przeto szczescia sle zyczenia! Wszystkim zycze usmiechu: Niech od stycznia po grudzien, Przez dwanascie miesiecy Usmiechaja sie ludzie! Belvo!Niech taneczny ,lekki krok bedzie z Toba cale wesele i nastepny rok! Sama! Ja tez stesknilam sie za Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło jak ktoś zatęskni, tak się wtedy robi ciepło na sercu. Belvo na pewno będziesz miała przepiękną kreację i zaćmisz wszystkie panie oprócz Panny Młodej. Zawsze w końcu roku robię podsumowania, staram się ocenić to co przeszło. I z nastaniem nowego roku budzi się nadzieja, że może coś się zmieni, bedzie lepiej, moze inaczej. Czekam na wiosnę, by z pierwszymi wypuszczonymi przez rośliny listkami ożyć. Wiecie dziewczyny na Święta spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, dostałam piękny prezent, taki ciepły i serdeczny. Nic z rzeczy materialnych , tylko piękne słowa. One czasami tak wiele znaczą. I budzą nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50! Masz racje,ze piekne slowa znacza bardzo wiele.I budza nadzieje! Oby tylko byly one najprawdziwsze i szczere.Mysle,ze potrafimy okreslic,kto jest szczery,a kto interesowny. Razem z Toba bardzo sie ciesze,ze ktos zdobyl sie na taaaaaaaki prezent.Wiem,ze zaslugujesz na niego,i na wiecej!Badz cierpliwa! Nowy Rok przyniesie Ci duzo radosci!Musisz tego pragnac...chciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sana50
Podobno rzeczywiście jeśli się czegoś bardzo chce to sie to spełnia. Moze w takim razie ja po prostu nie umiem "chcieć", moze nie chcę zbyt silnie. Będę się starać! Wierzę w to, ze po deszczu zawsze przychodzi słońce a po nocy dzień. Wiadomo też, ze każdy z nas ma swój los gdzieś tam zapisany. Niektórzy mówią o tym , ze w "gwiazdach". I może ta szczęśliwa gwiazdka właśnie w tym roku zaśweci... I mam nadzieję, ze nie tylko dla mnie. Myślę, że my wszystkie zasługujemy ma szczęście, cokolwiek ono by oznaczało. Bo przecież "szczęście" ma tyle odcieni ilu jest ludzi. Dla każdego jest ono czym innym. I niech każdy ma tą swoją wyśnioną cząstkę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,jak Ty to pieknie wyrazilas! Sliczne intencje,zyczenia. Dziekujemy!! Niech ten Nowy Rok zaoszczedzi nam smutkow,rozczarowan i trudnych chwil,trudnych decyzji.Niech bedzie on pomyslny dla nas,dla wszystkich.Musimy tez mu w tym pomagac!Wszystko gdzies jest zapisane...wiec wezmy tez los we wlasne rece.Niech spelniaja sie nasze najskrytsze marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×