Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość tatarka
Ciekawe co tutaj sie dzieje? a wy pogadacie se ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Libro!! Juz wyobrazam sobie te nerwy .. Ja tez chyba poplakalabym sie jakby mnie sie to przydarzylo.. Teraz jak nie podoba mi sie co robi wladza to prosze aby podali mi swoje imie i nazwisko.. Jakos to ich ocuca z tego pedu to uziemnienia mnie.. Podaja i zmywaja sie.. Mamy prawo zawsze w koncu zlozyc zazalenie na ich zle wykonywanie obowiazkow ..:-O Tutaj nawet mozna isc do sadu z mandatem i wyklocac sie.. Nie wiem jak w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cieszę się ,że Was odnalazlam "spełniam kryteria " czyli jestem "panią po 50 ce " och jak to STRASZNIE brzmi niestety............Czy mnie przyjmiecie ,jestem ,BARDZO samotna "wsrod ludzi " i jest mi bardzo bardzo żle.Jeśli mnie chcecie ,to jutro wieczorkirm coś napiszę więcej ,bo teraz padam na ......... i idę spać.Czekam na decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcemy
oczywiście chcemy ,,, Przybywaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcemy
Tarka, ty tez przybywaj do nas:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcemy
OJ , już się ciesze będzie wesolutko tutaj... Niech żyje Klub pan po 50-60-tce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla loni.
J e s i e ń Rano mgła świat przykrywa, a w południe wiatr się zrywa. Wieje wietrzyk wju, wju, wju, aż brakuje wszystkim tchu. Z drzew spadają złote liście to już jesień oczywiście. Lecą liście szu, szu, szu, w całym świecie pełno dżdżu. Chmury rozsiewają deszcze z parasolką chodzą świerszcze. Pada deszczyk kap, kap, kap, smutny ten jesienny świat. Czy aby ci się podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo mi się u Was podoba! Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Jak co dzień - kawka z Wami. Spałam znośnie. A na dworze - dokładnie tak jak wierszu Pomarańczki :D Smutny świat - no przynajmniej ten mój kawałek nieba. Dzisiaj nie mam żadnych wychodnych - a co Bozia ześle, to przyjąć trzeba :D Serdecznie Witam: Xartę - Izę 56 - Jak tylko macie ochotę i troszkę czasu - piszcie. Ale będzie fajnie - coraz Nas więcej ! W długie zimowe wieczory będziemy sobie gadać i żartować. Aż do Wiosny :) Dobrego dnia miluchy . Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam .Deszcz leje ,zimno.Siedzę w domu. Kto ma władzę ten żyje.Włączyłam TVN 24. Panowie z wyższych sfer - lekarze - strajkują.Trzeba ewakuować oddział. I widzę starszych ciężko chorych ludzi z kroplówkami,tlenem,jak worki wypełnione odpadami przenoszone na nosze i hajda do innego szpitala,często oddalonego o 20,30 km. Jeszcze jeden dowód na to, jak cudownie,że rozumiemy się,lubimy i szanujemy.W nas samych siła.Ja twierdzę,że człowiek starszy nikomu nie jest potrzebny.Dużo we mnie goryczy. Że będzie tak nie myślałam.Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...przeciez...
...mialo byc lepiej, chcieli ludzie zmiany, to mają POtem bedzie lepiej.....kiedy? Tusk wam zrobi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku !!! Znowu jakieś zmiany ... Moim zdaniem - Polityka - to szambo !!! Nie mam zdrowia , aby tego ICH bełkotu słuchać Co mi to da !!! ??? W**rwię się tylko i tyle. No adrenalina skoczy mi na maksa. Mam ich w doopie, ich obiecanki - cacanki, a co jeden to w imię poprawy Naszego życia działa. A gadają też takim specjalnym slangiem - DUŻO - ino nic z tej paplaniny nie wynika. I tak sobie bełkoczą ... od wyborów do wyborów. A problemy jakie mają??? To chyba jak mam podkręcić jeszcze bardziej śrubę lub dać czy zabrać ? Raczej zabrać. Zastanawiam się tylko nad jednym. Dlaczego \" Ta Elita \" uważa Nas za pozbawionych zwojów mózgowych. Czyżby własną miarą Nas mierzyli ? Bez komentarza .... A co do starości - smutna. Bardzo smutna :( Bo kto stanie w obronie rencisty czy emeryta, którzy otrzymują głodowe świadczenia ZUS !!! No też możemy strajkować - wszak z głodówką poradzimy sobie bez problemu - Mamy wprawę !!! I wyjdzie do Nas jaśnie Pan Minister z wiadomością - idzie i szybko umierajcie bo Was za dużo, budżet obciążony, no i kryzys mamy !!!!! Pitolę to WSZYSTKO. Do potem... bo mnie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeszło na politykę - tak naprawdę to dopiero po latach widać,kto \"urządził\" nam Polskę jaką mamy. Ja twierdzę,ze mamy polskę sbecką. Likwidacja małych firm - likwidacja zakladów pracy a jednocześnie wrzask - TYLU Z WAS UTRZYMUJEMY. To polityka celowa - chyba taniej jest dac nam te parę groszy,niż stworzyć dla nas miejsca pracy.To wszystko jeszcze pod dyktando najbliższych nam zachodnich sąsiaddów, s p r z e d a w c z y k i, w czyich Lapach są gazety i TVN???????????????? Kto tak naprawdę nami rządzi?????????????? Jakie korzenie są uwielbianych przez naród PO-paprańców??? Możesz być idiotą,ale \"SWOIM\" - krzywda ci się nie stanie. Niestety,sięga to już następnych pokoleń. Niech żyje mój \"Dziki Ogród\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiecie Babki,ja żeby sobie do końca nie obrzydzić życia zdystansowałam się do polityki.Nie oglądam jej w telewizji, nikomu nie wierzę. Przepracowałam 35 lat,dorobiłam się nędznej emerytury,którą wydaję na leki.Niczego od mojego kraju nie chcę ,tylko trochę godności. LIBRA wspaniały "dziki ogród". Moja mama w swoim małym ogródku miała krzak tak zwanej dzikiej róży.Na wiosnę zakwitała pięknymi różowymi kwiatami,zapach był piękny i wyczuwalny w całym ogródku. Nie wiem czy w Twoim ogrodzie też rośnie taka róża? Wiem,że nawet bez róży ogród jest piękny i odpręża. LONIU ale w Tobie jest dużo energii.Nawet radzisz sobie z samochodem. Podziwiam kobiety , które jeżdżą samochodami.Mnie nie dane było. Kiedy kupiliśmy pierwszego "malucha" ja przeszłam operację na kręgosłup.Niestety nie wszystko wróciło do normy.Moja lewa noga jest bardzo słaba,co nie pozwoliło mi zrobić prawa jazdy. Brawo LONIU tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zaliczony - brzuszek zadowolony :D Wiecie, tak sobie myślę... Zdeptało nas to życie, i nadal deptać będzie. Nie łudzę się, że kiedyś będzie lepiej. Klepię swoją biedę - nowej nie wyglądam, jak mawiała moja babcia. Każda z nas ma swojego \"garba\" i jak wielbłąd dźwigamy go do końca naszych dni. O ile jednak łatwiej jest, jak się znajdzie bratnie dusze... Nie chodzi o użalanie się nad sobą, ale o ciepło i zrozumienie. Tak niewiele empatii w ludziach. Też mam ogród - wiecie. Moje róże nie poddają się jesiennej szarudze i nadal mają piękne kwiaty. Niewiele ich, ale i tak cieszą moje oko. Ponoć mam wspaniałą rękę do kwiatów i nasad. Kiedyś posiałam córce w ogrodzie tytoń ozdobny, a żeby wiedziała gdzie - powsadzałam patyczki. Po pewnym czasie zięć opowiada mi, że te patyki rosną , bo mają listki. Wszyscy się śmieliśmy. Prawo jazdy mam, zrobiłam dawno temu. Przez wiele lat nie jeździłam, a potem sytuacja mnie zmusiła. I nadal zmusza - choć ze względów zdrowotnych nie powinnam już siadać za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki!!! Dzisiaj postanowilam ze nie bede siedziec przed komputerem zbytnio.. Pogoda u nas cudna, slonce przeswituje przez kolorowe liscie.. W ogrodzie roboty huk.. Witam nowe !!Pomaranczowe i nie!! 🌻 🌻 Libro... twoj dziki ogrod jest twoim zbawieniem.. NIE WYPROWADZAJ SIE Z NIEGO NIGDY!!!! Sle 👄 dla wszystkich i lece na moj marsz z psina ktora juz patrzy sie na mnie swoimi blagajacymi oczetami.. majac nadzieje ze dzisiaj jego kolej na spacerek z pania.. ( Chodze z nimi na zmiane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Co za zbieg okoliczności Belvo, ja tez ryczałam i nieraz ryczę przy tej piosence jak bóbr... To jedyna moja jesienna piosenka , która bardzo przypomina mi cudowną beztroską młodość i rozstanie z pierwszą miłością... Wiesz, ja słysząc tą piosenkę odczuwam dziwną radość i ból... Dlaczego ?- już nie raz się nad tym zastanawiałam...:) Przy tej piosence tez odczuwam głęboką nostalgie ... http://pl.youtube.com/watch?v=sFIMtb8InuU&feature=related Wybaczcie , ze ostatnio mało wpadam , ale jak dorwę dobra książkę to zapominam o bożym świecie i nawet idąc do kibelka zabieram ja ze sobą...:) Ja mam taki głupi nawyk , ze książkę czytam z reguły "od dechy do dechy " Nie śmiejcie się ze mnie , ale mam takie jakieś bojaźliwe albo chorobliwe odczucie , ze może mi się coś stać i nie zdążę jej doczytać:) To dziwne odczucie tkwi u mnie już od zawsze ... Dobrze , ze tylko przy czytaniu książek... hi hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam milutko: Libre, Lonie , Belve, Globusika i wszystkie mile panie które tu zaglądają... Wspaniale was się czyta...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane babeczki. Jutro rano wyjeżdżam w swoje rodzinne strony.Aby dojechać spokojnie podjęłam decyzję o wcześniejszym wyjeżdzie. Będę za Wami tęsknic.Przesyłam wszystkim najserdeczniejsze pozdrowienia,bądżcie zdrowe. Wracam w niedzielę.Na pewno zaraz się odezwię.Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soroki , teraz uważnie przeczytałam, widzisz przez te książkę jestem w innym świecie ... Przecież to logiczne , ze już w sobotę Wszystkich Świętych... Wyobraźcie sobie , ze naprawdę zapominam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedź .. Globusiku.. i wiedz, że ja będę tęsknić za Tobą. Ale wiadomo - Wszystkich Świętych i Zaduszki - odwiedziny grobów zmarłych bliskich i spotkania z rodziną. Szczęśliwej drogi. Halinko - ja Ciebie też pozdrawiam. Oszczędzaj wzrok, a wiadomo czytanie go nadwyręża. Piękne utwory - oba. Belvo - pozdrawiam. U Ciebie pewnikiem piękna pogoda Troszkę się martwię - gdzie nasza Niezwykłakobieta się podziewa ? Machnij łapką - dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×