Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Pani Loniu
...jest pani naprawdę miła, dziękuję :-) 🌻 I...chyba innym również przepisik się przydał :-) Jak wyprobuje dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chetnie przylacze do Waszego grona. Lubie malowac, spacerowac z psem. Duzo czytam. Trafilam tu przypadkowo. Podobaja mi sie Wasze dyskusje i wymiany pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niech będzie dobry dzionek dla wszystkich.Pobudka wstawać. Czuję zapach kawy,czy już pijecie? Dni listopadowe są okropne.Ciemno i mglisto.Dziewczyny czekam na Was. To nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANNA KRYSTYNA witam Cie miło.Fajnie, że jesteś. Naszej grupie jest ze sobą fajnie.Jesteśmy na tak - jeżeli masz ochotę pisz. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko !!! Wylazłam z wyrka, ale .... wszystkie gnatki mnie bolą :( Cholera , czuję się przejechana przez walec drogowy. A ja grzecznie poszłam spać i po żadnych drogach się nie szwędałam :D Witajcie. Kawka pachnie mi pod nosem i chciał nie chciał zaczynam nowy dzień. A jaki będzie? MUSI być dobry - i już !!! Bardzo się ucieszę, jak ktoś zrobi pierogi - no i okaże się że smakują :) Anna Krystyna - wierz mi: BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK DOŁĄCZYSZ DO NAS. Ja się tu czuję jak rybka w wodzie :D Wsparcie mam, życzliwość mam i dzięki temu żyje mi się lepiej. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostakobietaniezwyklakobieta
witam wszystkich 👄 Loniu masz w stopce ciekawe zdanie, które mi na dzisiaj pasuje. czuje się jakby wsio runęło i teraz próbuje pozbierać i dojść ładu co mam , co chce i co uratować można i jak... itp. Chwila relaksu, z kawą przy kompie ....hmm jak spędzić po kościele dzisiejszy dzień. Miłej niedzieli kochaniutkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak się dzisiaj czuję ja w tam wierszu. STARA KOBIETA Zmęczona, ledwie idzie, na kiju się opiera, przejechana przez życie jak przez złego szofera. Oblicze jej pocięte, jak gdyby ostrym mieczem, wśród naszych młodych twarzy zawiewa średniowieczem.Jest złamana,pogięta pocięta,poorana, i tylko jej kobiecość to zagojona rana. Maria Pawlikowska -Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... :) O ! Niezwykła kobieta ! Dzięki. Moja stopka to cała prawda i tylko prawda. Czy tylko moja ... ? Globusiku - bo Cię trzepnę :D A kto mi tu wsparcie dał ! A już nad brzegiem doła byłam - co ? Napiszę tak. Kiedyś tak sobie myślałam i dumałam. Nikomu już potrzebna nie jestem (nadal od czasu do czasu to nachodzi ) , chora i samotna. W ciągu swego życia nie dane mi było zaznać wsparcia MM, a na stare lata nie mam wsparcia i przyjaciela obok siebie. I dalej tak sobie dumałam. Wszak nie jestem okropnie brzydka, jeszcze dużo mogłabym dać z siebie i itd. Aż pewnego dnia - zbuntowałam się SAMA NA SIEBIE !!! Czego Ty babo chcesz? Szczęścia nie ma i nie było . Każdy to wie. A ty masz dach nad głową, głodna nie chodzisz, raz lepiej raz gorzej ale sobie radzisz. Inni mają jeszcze gorzej, a potrafią się śmiać. Ciesz się z tego co masz, i nie szukaj tego czego i tak mieć nie będziesz... No tak. Łatwo wszystko to gadać, ale zastosować. Oj, nie zawsze mi to wychodzi, ale się staram - naprawdę! Oglądam nie raz TV i widzę i słyszę straszne przeżycia. W takich momentach moje problemy to \"pikuś\" Jakoś dochodzę do siebie po załamkach - myśli nie powstrzymam, ale mogę zmienić swoje nastawienie do tego co mnie otacza. Marudzę czasami - bo taka ludzka natura, a skoro człowiekiem jestem to i w tej kwestii niczym się nie różnię od innych. Kiedyś Wam pisałam, że potrafię głośno, sama siebie opie***lić, aż wióry lecą :D A efekt - śmieję się później sama z siebie. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberku - koliberku . Supraśnie, że jesteś ! Zdjęcie - BOMBA !! A resztę to już wyobraźnia dokoptuje. A napisz coś więcej w wolnej chwili. Pozdrawiam i kiedy wracasz? - napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loniu dla Ciebie
❤️ Libro za ogrod i całokształt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halince tylko
👄 na C.D ------>czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Człowiek jak głodny to zły,najedzony leniwy. Jestem po obiedzie ,zaliczam następną kawę i łączę się myślami z Wami. LIBRUŚ nie bądż zdziwiona jak zobaczysz mnie na tym leżaczku w pięknym Twoim ogrodzie.Czuję ,że jesteś pełna życia i szczęśliwa wśród swoich.Tak trzymaj. LONIU ja też mam na siebie sposób.Jak zaczynam wchodzić w dół i staje się on coraz głębszy- mówię do siebie,ty głupia babo, nie potrafisz docenić tego co masz.Przede wszystkim chodzisz o własnych siłach, i to tylko to , powinno trzymać cie na duchu. Nie zawsze zdążę wyskoczyć z tego rowu.No bywa i tak. Myślę ,że jutro pójdę do miasta,popatrzę na ludzi, wtopię się między nich i choć przez chwilę będzie normalnie. Pozdrawiam , do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky granny Stephany
hello, I'm stephany from boston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(cześć)dzięki za cmokasa:) Cd... nastąpił...:) Wiec jak pisałam te hałasy dochodziły za ściany... A była dokładnie 2:30 w nocy ... Małżonek mówi do mnie \" zaraz pójdę i tego młodzieńca uspokoję \", a ja na to ,nie idź ,bo to może jaki bandzior i do tego niepoczytalny , może ci krzywdę zrobić... Sąsiadem naszym od miesiąca jest młody czlowiek , który przeważnie w weekendy lubi się zabawiać... Już raz wył w nocy jak zwierzak i wolał ratunku to zadzwoniłam po porządkowych... Teraz to było jeszcze gorsze bo ta głośna muzyka nie ustawała, tylko roznosiła się w ciszy jak złowieszczy gong... A na klatkę schodową zeszli się już wszyscy sąsiedzi i skarżyli się , ze boją się zwracać mu uwagi bo jest agresywny i co robić z takim intruzem ?... - Muzyka ciągle nie cichła , w końcu ktoś zadzwonił ... Milicjanci stukali , pukali , chodzili w kolo bloku i radzili dobrą godzinę ,potem stwierdzili , ze trzeba by wyważyć drzwi ... Pan sąsiad jakby to usłyszał ,raptem ściszył muzykę i raptownie zasnął :)kamiennym snem .. Nic nie dały pukania i nawoływania :)tylko chrapanie coraz wyraźniej było slychac...O godzinie 5 tej wszystko ucichło a ja ze ślubnym po tym darmowym dansingu poszliśmy spać... spaliśmy do godziny 13:00 Najbardziej poszkodowani byli ci co w sobotę musieli pracować.... Tak na marginesie , ten młody czlowiek na ogól jest normalnym miłym sąsiadem , może troszkę małomowny , ale te jego nieobliczalne zachowanie tak strasznie doskwiera nam sąsiadom... Przedtem , zawsze panowała w naszym domu przeważnie atmosfera znośna. Pozdrawiam , wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziekuje za cieple slowa Globusa i Loni. Jestem zupelnie swieza w informatyce, od paru dni jestem na wczesnej emeryturze i oswajam sie z komputerem i nowym zyciem. Dajcie mi troche czasu i pewnie naucze sie jak z Wami dyskutowac. Narazie musze pokonac pierwsze trudnosci. Nie mieszkam w Polsce - mieszkam w Belgii. Pozdrowienia. Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta-niezwykle-kobieta
ależ mi dzisiaj miło zrobiło się , odwiedziłam dawno niewidzianą przyjaciółkę. Brakowało mi bratniej duszy i miałam po prostu ochotę gdzieś wybyć z domu. Dobrze mi to zrobiło mimo,że musiałam po ciemku wracać. Nie tylko auta z naprzeciwka dawały mi po oczach , ale i księzyc świecił ostro.Będzie mrozek ,a ja jeszcze nie zdąrzyłam wszystkich kwiatków wykopać.Obiecuje sobie jutro to zrobic napewno i opatule lekko róże . Witajcie nowe Panie i rozgośćcie się i piszcie co Wam w duszy gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek prawie zleciał. Jakaś śpiąca jestem - ziewam raz po raz. Fakt, obżarłam się i pewnie dlatego. Od pewnego czasu ciągle coś pojadam, a to pogryzam paluszki, a to ziarenka słonecznika lub dyni. Jak tak dalej będzie to na wiosnę nie będę miała w co się odziać :D. Dlaczego o tym piszę. Bo zawsze byłam szczupła i taki \" Tadek- niejadek\". Na ten przykład wczoraj wieczorkiem zachciało mi się racuszków z jabłkami. Oczywiście - nasmażyłam sobie i sporo pojadłam. Widzicie i tak źle i tak nie dobrze. Anno Krysiu - ponownie Cię witam. Nic się nie martw - pomożemy o ile same będziemy umiały :D A dyskutować z nami - tego nie musisz się uczyć. Ot , zwyczajnie - pisz co u Ciebie. Myślę, że tęsknisz za naszym językiem i ludźmi. :D :D :D A toś sobie wymyśliła nick ! A czarna kiecka gdzie ? hihihi Fakt, księżyc pięknie oświetla. Byłam z Odim na dworze. Takie wieczory to bajka, pełno gwiazd i jakoś ciepło - bez wiatru. Do potem.... bo córcia dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANNA KRYSTYNA Moja droga wiedząc , że mieszkasz za granicą witam Cię jeszcze serdeczniej. Na emeryturze jestem od dawna, ale z komputerem zaprzyjażniłam się od roku.Dla mnie to sprawa cudowna.Kontakt ze światem. Pisz jak najwięcej.Język polski masz opanowany super, reszta to żadne problemy. LONIU czy Ty musisz mnie kusić coraz pyszniejszymi daniami. I znowu leci mi ślinka do placuchów. HALINKA ja Ci współczuję.Taki sąsiad to nić miłego.Najgorsze to, że te balangi będą się pewnie powtarzać.Ja takich ludzi się boję.Nic na to nie poradzimy.Są siadów się nie wybiera. Aby to nie był narkoman. Babeczki dzisiaj chyba to wszystko.Dobrej nocki do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorkiem ! Wpadłam tak jak obiecałam...:) I zacznę od końca... Globusiku, wiesz, być może ?, ze to jakiś narkoman...Tez taką koncepcje brałam pod uwagę... Jeszcze nie wiem , ale musimy kategorycznie coś z tym zrobić... Loniu, jesienią mnie tez bardziej sprzyja apetyt niż latem... A placuszki z jabłkami to uwielbiam, nawet jak zostaną na drugi dzień to je zimne rąbie:) mnie tez narobiłaś apetytu i jutro chociaż parę upiekę... Anno Krystyno! Witaj w naszym klubiku , ja tez z komputerem nie jestem i nie byłam nigdy za pan brat, ale na tym polega życie , ze się ciągle czegoś uczymy i dążymy do czegoś... A potem jaka satysfakcja...:) Niezwykła kobieto, milo , ze się trochę rozerwałaś , widzisz, na dola potrzebny drugi czlowiek, by nas z niego wyciągał... Libro,jutro wybieram się do twojego dzikiego ogrodu na spacer... Oczywiście jak nie będzie padać:) może spotkam tam ciebie , oj, to się dopiero, wyrozmawiamy i wyściskamy:) Prawda? Belvo,ja tez będę robiła w tym tygodniu pierożki z przepisu naszej Loni :) Lengwanku👄 Xarta AGA IZA Myślę , ze o wszystkich pamiętałam , jeśli kogoś pominęłam sorki:) 👄 Buziaki dla wszystkich.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC... Ewa Pelzer JESIEŃ KOBIETY Starzeję się jak cholera, grawitacja z młodości mnie odziera. Ta fatalna krawcowa życia, wyciąga wady z ukrycia. Zamiast podciągnąć skórę ku górze, rysuje na niej pajączki duże. Lużno wiszącą na udach skórę, układa w fałdy mocno ponure. Pośladki jakby w dziurki utkała, - taka z tej grawitacji zakała! Na brzuchu hafcik rzuciła drobny, nie jest to jednak wzorek ozdobny! Dekoracyjne na szyi zwisy, przypominają nierówne plisy. Dekolt - w szczypanki udrapowała, nawet o uszach nie zapomniała. Brodę tak długo ciągnęła w dół, aż się pod nią zrobił wór. Z czoła zaś pralkę tarę zrobiła, powieki siatką przyozdobiła, usta w półksiężyc mały uszyła, ta grawitacja - ziemi siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena Wielgus ZŁOTA JESIEŃ Młodość przeminęła nadeszła złota jesień pięknie się zapowiedziała co nam przyniesie. W jesieni życia tyle jest samotności nasze drogi bez celu dni mijają w szarości. Chwilowo błyśnie radość co tkwiła w nas wciąż czegoś szukamy co zabrał nam czas. Opadają złociste liście w parku, w ogrodzie złota jesień jest piękna tylko w przyrodzie. Spijcie słodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam kumy. Zwlokłam te swoje "zwłoki" z wyrka.Ale jestem obolała. Kawa konieczna. Wstawajcie już czas. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wstać skoro świt.... No tak. Lecz ja dzisiaj spałam i spałam :D I wcale nie miałam ochoty opuszczać ciepłych betów. Toż nigdzie się nie spieszę, terminowych robót nie mam , więc w spokoju kawkę piję z Wami. Miałam jechać do syna, ale wczoraj telefon i skruszonym głosem: - Mamo, wybacz , zadzwonił szef i do pracy idę :( Ano, demokracja - sracja ! Ponoć człowiek jest WOLNY - bo mamy wolność tego, śmego i owego. Bez komentarza, bo inaczej puściłabym wiązankę niecenzuralnych. Słoneczko świeci - umyję autko , zobaczę co trzeba zrobić i zastanowię się czy już dzisiaj się za to zabrać. :D Wszak odpocząć też powinnam :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czekam na koleżankę i idę do miasta.Może ten spory wiaterek jaki wieje przepędzi moje kosmate myśli.Na piszę o tym. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku - no i dobrze, że w miasto ruszyłaś :) I to z kumpelą. Mam nadzieję, że miło spędzicie czas. Coś cichutko tutaj u Nas. Kilka dziewczyn się wpisało i chyba im się nie podoba :( bo ucichły. To nic. Dzisiaj również było pięknie. Teraz już szarówka nachodzi i za chwilkę ciemno. Te długie wieczory - nie lubię ich. No bo co robić ? Koniecznie muszę sobie znaleźć jakieś hobby na zimę. Ale co ? Pomyślę o tym .... Idę herbatkę sobie zaparzyć. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwykle-prosta-kobieta
witam chyba zrobię głosowanie jak ma ostatecznie brzmieć nowy nick :) ten chyba będzie najlepszy :D :P Życie... Wiele lat żyjesz tu na ziemi Nie myśląc o tym co cię czeka. Biegasz wciąż, rozwiązujesz problemy, Nie widzisz obok drugiego człowieka. Wiesz, że kiedyś odejdziesz i z tym się godzisz, Więc żyjesz jak ptak przez długie lata, Sądzisz, że śmierć cię wyswobodzi, I sprawi, że znikniesz gdzieś w bezmiarze świata. A jeśli Bóg istnieje, a człowiek ma duszę I to jak żyjesz nie jest bez znaczenia, To Stwórca wezwie Cię kiedyś na sąd do siebie I spyta o to, co zrobiłeś dla Jego stworzenia. Może więc warto zatrzymać się chwilę, I zwolnić tempa w biegu morderczym. Pomyśleć nad sobą, nad tym jak żyjesz I na ludzi patrzeć nie oczami, lecz sercem! Daniel Jabłoński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIECZKO masz rację troszkę się zrelaksowałam. Tak naprawdę to ten spacer spowodowany był misja jaką chciałam spełnić. Pisałam wcześniej o koleżance z którą znam się kupę lat.To wspaniała kobieta o gołębim sercu.Jej życie osobiste jakoś się nie układa. Poznała kolejnego mężczyznę z którym już planuje swoją przyszłość. Problem w tym, że ta kobieta tak bezgranicznie ufa wszystkim i we wszystko co usłyszy wierzy. Staram się powstrzymać te zapędy i zauroczenia biorąc pod uwagę jej dobro.Nie raz była rozgoryczona i póżniej przyznawała mi rację. Jest to mężczyzna po 3 rozwodach.No jasne, że wszystkie z winy kobiet /takie my hetery/ on to chodzący ideał.Nie chcę go oceniać ponieważ nigdy z nim nie rozmawiałam.Ale jest wiele spraw, tak nie jasnych , że daje to wiele do myślenia. Boli mnie jęzor ,tyle gadałam.Czy to da coś do myślenia tej mojej kumpeli nie wiem,ale musiałam z nią pogadać i na chłodno, na wiele spraw zwrócić uwagę.Zobaczę co będzie dalej. Dobrze ,że jestem w stanie zmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia. Jak nie mam ochoty na nic , nic nie robię.Potrafię wszystko zostawić i wyjść z domu. Noooooo dawniej było to nie do pomyślenia .Szkoda, że póżno to zrozumiałam, ale lepiej póżno niż wcale. Chałupa do góry nogami się nie przewróci, a ja będę zdrowsza. W niektórych sklepach już święta: brokaty,stroiki,mikołaje pełna komercja.Mnie jeszcze nie porywa ta atmosfera.Wszystko w swoim czasie. Mam jeszcze tyle spraw do opisania.Będę robić to sukcesywnie. Dzisiaj pozdrawiam, spokojnej nocki i miłych słów. Do jutra moje Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze wróciłam.HEJ,HEJ Dla mnie jesteś NIEZWYKŁA KOBIETA napisałaś niezwykły , piękny wiersz.Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×