Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość 2w dół
witam co tak nerwowo pa jeszcze się odezwę:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalas link o koniu? Przeczytaj i zobaczysz dlaczego jestesmy zdenerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do Belvy - ja na nikogo sie nie gniewam, ale tamte wspomnienia sa raczej bardzo gorzkie, chociaz z Ena bylam w kontakcie prawie do Jej odejscia. O koniu naprawde tragiczna sprawa. Ja dostalam petycje do podpisania o ratowaniu zwierzat futerkowych od zaglady. Filmu niestety nie udalo mi sie otworzyc. Moja norweska przyjaciola go obejrzala i trzesie sie z zalu i zgrozy. Tutaj juz poniedzialek, pochmurno i chlodno. Czeka mnie trymowanie drzew w ogrodzie, ale wezwany i umowiony do wyceny pan sie nie pojawil. Zycze Wam Wszystkim dobrego nadchodzacego tygodnia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chociaz na
pomaranczowo,to jednak pozwole sobie na zostawienie bukietu przeslicznych tulipanow na stoliku,dla mojej ulubionej osoby na tym topiku,Cztery Mendle.Witam i zycze Ci przyjemnego dnia,moj maz mial dzisiaj atak serca,jest w szpitalu,bedzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje ci bardzo biedna pomaranczo ! ❤️ Tak napewno bedzie dobrze.🌻 Teraz sa juz na to sposoby aby nie umierac na atak serca. W pewnym sensie jak to sie staje i czlowiek przezywa ... to jakby to bylo w pewnym sensie ostrzezenie.... A to przedluza zycie... Wiem z wlasnego doswiadczenia :-o Zycze ci aby tak sie wlasnie stalo i w twoim przypadku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak po prostu
powiem Ci Belvo,dziekuje.Wiem,ze bedzie dobrze,jutro wracam do szpitala,ktory jest notabene moim miejscem pracy.Jest to jeden z najlepszych,jezeli nie najlepszy szpital w Kanadzie,ktory jest centrem kardiologii.Najgorzej,kiedy to dotyczy Ciebie,mialam duze wsparcie od moich wspolpracownikow,wrocilismy z synem do domu,maz jest w dobrych rekach,jutro dalsza czesc badan.Wiem,ze musze byc silna,maz jest zdrowy,muskularny,nie pali,coz,okaz zdrowia....a....jednak....Jeszcze raz ci dziekuje za slowa otuchy,pozdrawiam i czekamy na Cztery Mendle❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz zycze ci abys przetrwala jakos ten okres czasu. Tak na pewno bedzie dobrze.Pozdrow twojego meza i zycz mu od nas "przyjaciolek z kosmosu" powrotu do zdrowia. Powiedz czy jakos moge sie wam przydac.? Znam slawnego kardiologa... Cztery Mendle pisala ze wroci po 12 marca... Ja tez czekam z utesknieniem. Cos ten miesiac jakis smutny... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle,,,, mialas juz dzis byc.. Gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo...
jeszcze raz Ci podziekuje za dobre slowa.Maz jest juz po zabiegu,angiografii i angioplastyki.Zostal w szpitalu,my wrocilismy do domu,jestem okropnie zmeczona,dzien byl bardzo dlugi.Naprawionego malzonka bede mogla zabrac do domu najprawdopodobnie w Srode.Caztery Mendle,co Ty sobie wogole wyobrazasz?,wracaj tutaj i to szybciutko:),moje dla Ciebie tulipany wciaz wygladaja swiezo,ale nie przeciagaj struny❤️.Uciekam teraz spac,przepraszm za najscie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez wszystkiego dobrego pomaranczko. Wszystko dobre co sie dobrze konczy :-) Jak Cztery Mendle wroci to sobie pogadamy. Trzymaj sie i pozdrowienia dla meza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Belva :) Jutro też jest dzień...i pojutrze też...i popojutrze nawet.A Ziemia się wciąż kręci,a my razem z nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje Aleks.. :-) Ziemia sie kreci, my sie krecimy kolo naszych spraw. W gorze lataja samoloty, ludzie robia pranie, w szkolach ruch a w sklepach biznes. A nasze biedne konie teraz jada w najokropniejszych torturach na smierc do Wloch... Ot swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny odwiedzające Klub!🌻 Stęskniłam się za Wami okrutnie!❤️ Nie przeczytałam jeszcze wszystkich zaległych wpisów, bo....mam teraz grypę i najgorsze co prawda już minęło, ale jestem słabiutka :( Muszę gdzieś uciec z tego najcieplejszego zakątka Polski, bo zakicham się\"na śmierć\". Mam już nawet taki pomysł, żeby wyjechać do Zakopanego na tydzień,może 10 dni...Jak do końca tygodnia wydobrzeję, to jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu przeczytałam wszystko co napisałyście ostatnio. Dziękuję, że mnie oczekiwałyście a ja niewdzięcznica chcę znowu Was opuścić...No ale muszę! Wydaje mi się, że trzeba zmienić troszkę klimat. Chcę jeszcze raz powitać i pozdrowić wszystkie panie: 🌻Belvę 🌻Copertę 🌻Emerkę56 🌻2w dół 🌻Do cztery... 🌻Aleks_555 🌻Dianę9 🌻Miłą55 🌻AnnęV 🌻Kasię1234 🌻fana Niby tylko 3 strony a ileż treści, ile życia i ile kilometrów ;) Bo piszą panie z Polski, USA, Kanady, Australii...nie wymieniłam jeszcze jakiegoś państwa z którego tu przybywacie? DUUUŻA BUŹKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cztery Mendle!!! Nareszcie sie pojawilas!!! Jezeli chcesz wyjechac dla polepszenia zdrowia to jedz. Jakos wytrzymamy ale nie jestem pewna czy Zakopane jest tym miejscem odpowiednim do polepszenia zdrowia... :-o W kazdym razie jak juz teraz masz okulary to zawsze mozesz dac znac z jakiejs kawiarenki internetowej... My tu z Aleks przeprowadzamy Kampanie przeciw hanlarzom zywych koni do Wloch... Jestem pewna ze z twoim dobrym sercem przylaczysz sie do nas.. Link do topiku jest http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3427023&start=0 Zawsze gdyby bylo jedno wiecej serce dla naszej sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle wiedzialam ze na tobie mozemy polegac ❤️ Problem jest nie tylko w ykupieniu jednego czy dwoch koni... Problem jest w tym ze firmy olewaja prawo bo przekupuja policje i te potworne transporty smierci nie sa kontrolowane.... Trzeba zatrzymac transporty smierci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się nie pomyliłam co do Ciebie ,Cztery Mendle...🌻. Jednak osobowość człowieka można poznać mimo bariery netu. Powiedz miła,skąd ten nick ? Jeżeli ma znaczyć 60 ,to i ja zbliżam się do tej granicy .Ale nic to ! I tak jesteśmy młode i piękne...no...może tylko piękne ! Pozdrawiam- Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... moze bedziemy jeszce kiedys rozmawiac o milszych sprawach ale ja juz na zawsze bede oznakowana ta stopka... :-) Jak kon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aleks_555, kiedy dyżurowałam sama na topiku naszym i prosiłam,żeby ktoś się odezwał, to był taki głos: Jak można wpisywać się tam,gdzie królują cztery mendle? To najbrzydszy nick jaki widziałam! Siekło mnie to troszkę, ale jak się już jest na czarno, to chyba juz nic nie można zmienić? Ja w każdym razie nie umiem. Odpisałam, że to nic brzydkiego. Dobrze odgadłaś, tyle mam \"wiosenek\".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze to jest najpiekniejszy nick bo jest Twoj !!! Dobrze ze wrocilas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle, cieszę się, że już wróciłaś, ale proszę nie zapominaj też o nas, \"Radości i smutki na wczesnej emeryturze\"- legwan czekamy, tęsknimy, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jak będziesz wyjeżdżać to się odmelduj, żeby było wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle musisz wejsc do preferencji... wpisac twoj nick, potwierdzic haslem i jak juz tam jestes to pod samym spodem masz stopke w ktora mozesz wpisac co chcesz. Jezeli bedziesz miala problemy to powiedz i pomoge ci. jestem caly dzien pod kompem i zagladam czesto... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cztery Mendle
witam Cie ponownie,przyciagnelam cale narecze swiezych tulipanow❤️.Moj dzien byl dzisiaj duuuuuzo lepszy od porzednich,jutro zabieram mojego malzonka do domu.Powiem Wam w sekrecie,mam piekny,recznie wyszywany ogromny obrus na stol,wyciagam go TYLKO na specjalne okazje,juz jest na stole,jutro maz ma ostatni test o 8:30 rano i........zabieramy go do domu.Trzymajcie sie Mile Panie,dzieki za wszelka pomoc,mimo,ze jestem tylko pomaranczowym znaczkiem👄Cztery Mendle🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo sle ci 🌻 i duzo zyczen dla meza.. :-) Dziewczyny jutro jade do corki i nie bedzie mnie przez kilka dni. Nie bede od niej pisac bo nie che sie logowac na jej komputerze.... ale moge dostawac i pisac e-maile :-) Trzymajcie sie !!! {kwiat] 🌻 Wszystkim duzo ❤️ Nie zapomnijcie o walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grypa osłabiła mnie bardzo i wczoraj padłam wcześniej niż zwykle. Do Do Cztery...Dziękuję za przemiłe słowa i te tulipany, ach! Pozdrawiam Twojego męża i życzę Wam, żeby ten odświętny obrus był często świadkiem Waszego szczęśliwego życia.🌻🌻🌻 Belvo dziękuję słonko za nauki. Teraz już wiem jak to zrobić. Wybiorę jakąś aktualną maksymę, ale to po powrocie z gór, bo teraz jestem mocno rozkojarzona. Pozdrawiam. Miłego pobytu u córci.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem już zamknąć dzień... Chciałem już zamknąć dzień na klucz, Jak doczytaną księgę, Owinąć się czarną ciszą. I zasnąć na potęgę Aż tu za oknem wściekła zorza, Budząca radość i przestrach, Rozbłysła niczym pożar Wybuchła jak orkiestra Oto dzień nowy i świat nowy Tysiącem dziwów gra mi. Zerwałem się na równe nogi Przed wysokimi stanąłem schodami L. Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja belva
Cztery mendle kiedy jedziesz di Zakopanego? Ja pisze od corki wiec nie loguje sie. Ona jest w ciazy i musi przelezec w lozku 2 miesiace..... Ja zostalam do niej zaproszona w charakterze pomocy domowej... na trzy dni.. Caluje was Belva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×