Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Tiaa, w nocy łaziłam jak zakręcona a rano nie mogłam zwlec się z barłogu! Za życzenia pięknie dziękuję🌻 i nawzajem życzę radości, i miłości, i szczęścia moc!❤️🌻🌻🌻❤️ p.s. Postanowiłam nie produkować się, jak nikogo nie ma i nikt tu nie zagląda... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko kolejne
Jak mozna zagladac na forum, gdzie kroluja cztery mendle?????? to nabrzydszy nick, jaki spotkalam:( pomysl nad tym kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH MÓWIĄ, ŻE TO NIE JEST MIŁOŚĆ CHÓR: Mówią, mówią że Mówią, że to nie jest miłość... nie Że się tylko zdaje, zdaje im Że już się nie złożą w żaden rym Mówią, mówią że Mówią, że to wszystko skończy się Koraliki wspólnych lat i zim Fotki gdzie na zawsze ona z nim Mówią, mówią że Mówią, że to nie jest miłość ...nie Że się tylko zdaje im Że dawno już przegrali z losem złym Mówią, że już nie Mówią, że to wszystko skończy się Wspólne radowanie byle czym Tym, że on w jej myślach - ona w nim OBLUBIENIEC: To co mam To co się zdarzyło nam To pachnący chlebem dom Z roześmianą buzią twą OBLUBIENICA: To co mam To co się zdarzyło nam... Twój policzek, kiedy mróz Na pierzynie Wielki Wóz Refren (RAZEM): Niech mówią, że to nie jest miłość Że tak się tylko zdaje nam Byle się nigdy nie skończyło To wszystko co od ciebie mam... CHÓR: Mówią, mówią że Mówią, że to nie jest miłość...nie Że się tylko zdaje im Że dawno już przegrali z losem złym Mówią, mówią, że już nie Mówią, że to wszystko skończy się Wspólne radowanie byle czym Tym, że on w jej myślach - ona w nim OBLUBIENIEC: To co mam To co się zdarzyło nam... Całe Tatry wzdłuż i wszerz Tęcza wstążki, kiedy deszcz OBLUBIENICA: To co mam To co się zdarzyło nam... Zmierzchy z nagłym brakiem tchu Noce bez godziny snu REFREN: Niech mówią, że to nie jest miłość Że tak się tylko zdaje nam Byle się nigdy nie skończyło To wszystko, co od ciebie mam... Niech mówią, że to nie jest miłość Że tak się tylko zdaje nam Byle się nigdy nie skończyło To wszystko, co od ciebie mam... Autor słów utworu: Piotr Rubik Kompozytor: Piotr Rubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie z Wami dzieje ? Czy jakaś jedna pomarańczowa tak na wszystkich topikach nabruździła, że takie pustki się zrobiły , trzeba to przetrwać, pójdzie gdzie indziej, a Wy się nie poddawajcie. Cztery mendle nie przejmuj się może nie wiem dokładnie co Twój nick znaczy ale się domyślam i wcale nie jest głupi, bo mnie się wydaje, że to po prostu 60. Serdecznie Ciebie i innych pozdrawiam i nie dajcie się sprowokować. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie z Wami dzieje ? Czy jakaś jedna pomarańczowa tak na wszystkich topikach nabruździła, że takie pustki się zrobiły , trzeba to przetrwać, pójdzie gdzie indziej, a Wy się nie poddawajcie. Cztery mendle nie przejmuj się może nie wiem dokładnie co Twój nick znaczy ale się domyślam i wcale nie jest głupi, bo mnie się wydaje, że to po prostu 60. Serdecznie Ciebie i innych pozdrawiam i nie dajcie się sprowokować. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Emerytko...masz rację, że się przejęłam. Miło, że wpadłaś na momencik! Nick mój dokładnie określa mój wiek! Ja odwiedziłam już Twój topik, ale ukrywam się pod pomarańczowym nickiem, bo dowiedziałam się ,że mój odstrasza 😭 Pozwolisz,że tak na razie zostanie? Pozdrawiam🖐️ legwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak chcę
🌻 ❤️ 👄 :D :O :d jak to zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tych co czytają a szczególnie dyżurującą na naszym topiku cztery mendle 👄❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼 lece na obiadek wieczorkiem dzisiaj napewno wpisze sie jak sie nalezy Ja zaglądałam do sąsiadek , bo znalazłąm tam znajomą i odwiedze czasami tamten temat tez ale tu zostane:D do miłego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam na necie obejrzałam fotki przyjaciół na fotosiku i pora spać, skoro pomysłu zabrakło na inwencje twórcza tu czy na fotosiku bawie sie czasami apparatem fotograficznym ale jestem jeszcze daleko aby robić to przyzwoicie Interesują mnie tez przeróbki zdjeć , ale brak mi czasu i odpowiednich programów a nie każdy mogę instalowac u siebie może , kiedyś coś ... pożyjemy zobaczymy DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z basenu. Chodzę tam dla przyjemności wnuka i żeby rozruszać kości i może stracić parę kilogramów. Jutro dalszy ciąg treningu... Dobranoc Coperto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snuję się po internecie jak opuszczony psiak. Zaglądam do wszystkich sąsiadek. Czasem coś napiszę. Ale smutno mi,że wszyscy poznikali i nie powiedzieli nawet papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
nie powiedzieli papa to znaczy,ze nie odeszli{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portret kobiecy Musi byc do wyboru. Zmieniać się, żeby tylko nic się nie zmieniło. To łatwe, niemożliwe, trudne, warte próby. Oczy ma, jeśli trzeba, raz modre, raz szare, czarne, wesołe, bez powodu pełne łez. Śpi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na świecie. Urodzi mu czworo dzieci, żadnych dzieci, jedno. Naiwna, ale najlepiej doradzi. Słaba, ale udźwignie. Nie ma głowy na karku, to będzie ją miała. Czyta Jaspersa i pisma kobiece. Nie wie, po co ta śrubka i zbuduje most. Młoda, jak zwykle młoda, ciągle jeszcze młoda. Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem, własne pieniądze na podróż daleką i długą, tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej. Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona. Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi. Albo go kocha, albo się uparła. Na dobre, na niedobre i na litość boską. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczny wierszserce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portret kobiety
sliczny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie zjawilam tutaj. Belva pewnie w podrozy dalekiej, bo sie tu nie pokazuje, ani do mnie prywatnie, sie tez nie odzywa. Wiersz sliczny :) Przeczytalam go i podoba mi sie. Od niedzieli mam druga papuge nimfe, ktora znalazlam u mnie w ogrodzie. Moja poprzednia znajdka jest z nami juz 8 lat. Ta nowa jest bardzo przyjacielska i nie bojaca sie. Trzymam ja w osobnej klatce, bo moja Wroblewska stary rozbojnik moglaby zrobic Nowej krzywde. Czy mozna razem je trzymac w jednej klatce? Czy macie takie same doswiadczenia? Czekam na sensowne rady na ten temat. Zycze bardzo dobrej Srody Popielcowej. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×