Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kro

LIST DO MIKOŁAJA - piszemy po angielsku

Polecane posty

Dziewczyny, jako, że markety już zaczęły rozbudzać w nas nastrój świąteczny, wpadłam na pewien pomysł :) Napiszmy list do Św Mikołaja, po angielsku. Dlaczego po angielsku? bo dokładnie za miesiąc 14 grudnia o 23:59 skopiuję wszystkie posty, jakie się tu pojawią, włożę do koperty i wyślę do Lapońskiego Św. Mikołaja ;) Może wreszcie w tym roku dostaniemy pod choinkę nie parę ciepłych skarpet od cioci, czy za duży sweter od babci, ale to czego chcemy na prawdę!! :) ***************************************************** Dear Santa, We are the members of the Polish website www.kafeteria.pl. We would like to send you a letter of our wishes, knowing that not all of them will come true, but definitely there is a chance that some are likely to happen.(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I am not dreaming of anything material, but as this year was so difficult for me, I wish that the next will be better and full of love that I lack so much recently…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze myślałam
że mikołaj 6 grudnia przychodzi 😭 14 nie będzie już po ptokach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja myślę o tym mikołaju co nam pod choinkę przyniesie prezenty ;P Wiecie, Wigilia, te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiszes bez łorka
find good work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Give my a many. Pewnie z błędem,bo żaden anglista ze mnie...ale co szkodzi spróbować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsjustme
And I want to get a real good english dictionary with all idioms and phrasal verbs.( maybe after this christmas my english will be better ;) ) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dear Santa, Give me sth, that will be suprise for me. And if you want to fullfill my wish. My dream? It can't be bought by any money. Yes, I will wait for you. I was polite all the year. Best wishes, Me:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuum
best presents for my family :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bo wstyd będzie wysłać taki cienki list... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kro niepotrzebnie mu linka dawałaś jak tu wejdzie i obczai co i jak, stwierdzi, że nikt na prezent nie zasłużył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tego się boję :D Mikołaj wejdzie, obczai co i jak, sprawdzi po IP kto pisał a kto nie i każdy leniwiec dostanie ruzgę pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby była jasność, ja nie grożę... ja ostrzegam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×