Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzy mi sie lepsze zycie

umowa - zlecenie = dokumenty

Polecane posty

Gość marzy mi sie lepsze zycie

wlasnie jestem w trakcie pisania cv, poniewaz staram sie o prace w duzej firmie.Jednak ostatnie 3 lata, pracowalam jako przedstawiciel handlowy (akwizycja) na umowe zlecenie. Czy mam to tez w cv umiescic? no i z tej pracy nie mam swiadectwa pracy, tylko podpisywalam nowa umowe co miesiac, wiec rozumiem, ze tego nie podlaczam pod cv? prosze o podpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w CV wpisuje się wszystkie doświadczenia! forma zatrudnienia nie ma znaczenia. dobrze, aby było to doświadczenie udokumentowane - a przecież masz umowę-zlecenie, to jest dokument! umów ani świadectw nie trzeba podłączać pod CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu podłączyła ksero jednej z umów, żebys przedstawiła im jakiś dowód, że jednak pracowałaś. Tam na pewno są zapisane Twoje obowiążki, itp. Pracodawcy żądają przedstawienia kserokopii świadectw pracy i dokumentów poświadczających wykszałcenie (tak to jest sformułowane z reguły). Nie spotkałam się jeszcze sytuacją , w której by tego nie wymagano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratmahata
a ja nie slyszalam o tym aby dokumentowac swoja prace w cv dopiero kiedy juz przyjmuja do pracy to przynosi sie te wszystkie swiadectwa i referencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananannana
a jesli w ogloszeniu jest od razu podane, zeby dolaczyc swiadectwa pracy, to tez nie dolaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to mi chodziło. Ja z reguły trafiam na takie ogłoszenia, w których od razu z góry chcą, żeby do Cv i LM dołączyć kopie świadectw i dokum. poświadczających wykształcenie, typu dyplom, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym się pisze w LM - wypunktowuje się załączniki, np. dyplom, świadectwo pracy z .... kolejne świadectwa, czasem jakieś świstki związane ze zdrowiem (o ile jest to wymagane do danej pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×