Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

hej Samotniczki Chyba ta nocka byla dla wszystkich jakas pomerdana bo ja tez nie spalam normalnie;) heh o czym ja tu pisze? juz nie pamietam nocy przespanych twardym snem...w kazdym razie sluchalam radio a juz o 5.30 pilam kawe...ale teraz jestem znuzona...i tak jak Eutenia pisze...sa chwile kiedy mysli rozrywaja mi glowe...tak czekam, czekam...kiedy te sprawy sie pokoncza...czasami mam wrazenie ze jest mi wszystko jedno jak sie skoncza...a potem znow podnosze glowe i mowie: nie odpuszcze...choc jestem bardzo przewlekle zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ślad na ziemi Wczoraj póżną nocą kiedy tu zawitałam, śmignęłam tylko kilka postów i przeczytałam że Klara!!! wspomniała o fatalce. Czy to znaczy że fatalka wróciła? :-) fajnie by było :-) Czy mam rozumieć że jeśli fatalka wróciła to pod innym ,nowym nickiem ? Albo się mylę :S Jeśli się mylę to poproszę o korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ! fatalko ! jaka dobra nowina ! super że wróciłaś ! myslałam o Tobie nie raz , ale fajnie że znowu jesteś z nami tutaj :-) to są własnie te najlepsze niespodzianki , móc znowu się przywitać :-) i pobyć ze sobą ... fatalka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaciłam po staremu, ale podwyżka przyjdzie, przyjdzie, nie ominie:( Jak nie znajdę roboty to będzie kicha. Ty wiesz, że nawet na sprzątaczkę trzeba mieć doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam. Miałam fajna pracę, prawie 2 lata opiekowałam się rodzeństwem, nieraz dzieciaczki dały popalic, ale w sumie nie było najgorzej. Rodzice sympatyczni, płacili na czas bez zadnych fochów. Nic nie musiałam robić, tylko odbierać ze szkoły. No ale się urwało. Po jakimś czasie znalazłam taki sam układ, ale niestety mamę dzieci wylali z pracy a ona mnie. Fajnie by było gdybym znowu znalazła takie starsze dzieci. Opieki malutkich nie mogę się podjąć bo nie mam doświadczenia. Kiedyś sama dałam ogłoszenie. Odezwało się trzech panów. Pierwszy od razu przedzedł do rzeczy. 2-3 spotkania w tygodniu, 150 za jedno. Dosłownie mnie zamurowało. Drugi był wstydliwy. Dukał, dukał aż w końcu wydukał, że chodzi o seks. Trzeci był konkretny jak pierwszy. Żona wyjeżdża, szukał pani do gotowania, sprzątania i łóżka. I tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonio 🌼 Żebyś wiedziała że nie w sosie... Buszuję po Youtube juz od przeszło godziny.Plecy mnie już bolą.Znalazłam kilka filmów dokumentalnych z drugiej wojny światowej. Ale wierzcie mi , na to się nie da patrzeć , kurwa no nie da się patrzeć , widziec te okrucieństwo w tych obozach co z tyloma ludzmi i dzieciami robili te skurwysyńskie bestie!! spłakałam się ... Moja noga nigdy nie postanie w Oświęcimiu w obozie koncentracyjnym. No powiedzcie mi czy to można zwiedzać i widzieć to wszystko co tam jest i co tam się wyprawiało z tymi niewinnymi ludzmi... Przecież tam w tym przeklętym miejscu te mury nasiąknięte są ludzkim cierpieniem,bólem,strachem,męczarniami... Ja jestem silna ale TO by mnie przerosło wiem to... Kurwa, ale jestem nabuzowana po tych filmach... , po co to oglądałam ...teraz mi się te obrazy będą przemieszczać w głowie... Kurewskie parszywe bestie NIEMIECKIE podłe świnie bez sumienia Jak ja nienawidzę tego narodu , kurwa od dziecka mam do nich uraz i tak juz chyba pozostanie. W niemczech byłam tylko dwa razy ale nic a nic mi się nie podobało. Każdy siedzi w tej swojej chałupie,obżerają się tylko,żadnej bliskosci,serdecznosci,ulice puste,tylko liczą te swoje pieniądze (wtedy jeszcze były marki) beeeeee...fatalnie. I syf na ulicach że hej.A tak się to polskie niemcy przechwalali zawsze co to tam za raj niby jest.No, widziałam ten raj. :-P Już się odstresowuję po tych filmikach dokumentalnych i słucham fajnej muzyczki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonio 🌼 Żebyś wiedziała że nie w sosie... Buszuję po Youtube juz od przeszło godziny.Plecy mnie już bolą.Znalazłam kilka filmów dokumentalnych z drugiej wojny światowej. Ale wierzcie mi , na to się nie da patrzeć , kurwa no nie da się patrzeć , widziec te okrucieństwo w tych obozach co z tyloma ludzmi i dzieciami robili te skurwysyńskie bestie!! spłakałam się ... Moja noga nigdy nie postanie w Oświęcimiu w obozie koncentracyjnym. No powiedzcie mi czy to można zwiedzać i widzieć to wszystko co tam jest i co tam się wyprawiało z tymi niewinnymi ludzmi... Przecież tam w tym przeklętym miejscu te mury nasiąknięte są ludzkim cierpieniem,bólem,strachem,męczarniami... Ja jestem silna ale TO by mnie przerosło wiem to... Kurwa, ale jestem nabuzowana po tych filmach... , po co to oglądałam ...teraz mi się te obrazy będą przemieszczać w głowie... Kurewskie parszywe bestie NIEMIECKIE podłe świnie bez sumienia Jak ja nienawidzę tego narodu , kurwa od dziecka mam do nich uraz i tak juz chyba pozostanie. W niemczech byłam tylko dwa razy ale nic a nic mi się nie podobało. Każdy siedzi w tej swojej chałupie,obżerają się tylko,żadnej bliskosci,serdecznosci,ulice puste,tylko liczą te swoje pieniądze (wtedy jeszcze były marki) beeeeee...fatalnie. I syf na ulicach że hej.A tak się to polskie niemcy przechwalali zawsze co to tam za raj niby jest.No, widziałam ten raj. :-P Już się odstresowuję po tych filmikach dokumentalnych i słucham fajnej muzyczki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO Chochli nie zalamuj mnie ;) nie poznalas? przeciez tak ladnie Ci podziekowalam za zyczenia św. nie zdziwilo Cie to? A na tam tym topiku jak napisalam tez nie wiesz ze to ja? Ama nie w sosie ;) bo zmeczona... jak Twoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eutenio, wcale się nie dziwię Twojej reakcji. Ja też na takie coś nie mogę patrzeć. Kiedyś byłam w muzeum w Sztutowie. To była pierwsza i zarazem ostatnia moja wizyta w takim miejscu. Nigdy więcej, za żadne pieniądze świata. Straszne doświadczenie. Mogę sobie wyobrazić jakie wrażenie robi Oświęcim. Masz rację, bestie w ludzkiej skórze. I to jeszcze mało powiedziane. Ja do Niemiec swego czasu jeżdziłam dosyć często. Teściowa tam mieszkała. Bardzo mi się podobały przydomowe ogrody, wypielęgnowane, wprost wypieszczone. Ale pamiętam też przystanek autobusowy na którym mimo kosza na śmieci było pełno papierów i petów. Mój...próbuję dojść, jestem z natury dociekliwa i w końcu mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza... Psiakrew w te i z powrotem ze tak sie nieparlamentarnie wyraze! Musze wymienic kolo bo mi powietrze uchodzi, pompowalam i specjalnie sie przejechalam kawalek zeby sprawdzic - i niestety. Pol stowki mam z kieszeni jak nic. Zaraz jade wlasnie do moich oponiarzy, tu na miejscu. Niech cos z tym zrobia ;) Pozniej chce skoczyc do Mitchelstown na ciuchy, potrzebuje kurtke ortalionowa. Ale pochwale sie - kupilam dzisiaj cos, co ma przyspieszenie 2 sekundy do setki. Wage lazienkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×