Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość gość
gośćjedynka dziś - zainteresowanie jest duże :). Fakt, z tym pierwszym "nie zagrało" ale... ostatnio odezwał się po długiej przerwie i... sama nie wiem co o tym myśleć. Z tym drugim jestem w kontakcie non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
Wypowiedzi innych maja tak duzy wplyw na Twoje myslenie, na Twoje zycie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibina
W PL dużo tak na zachodzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibina
dajcie sobie goście jakieś nicki bo nie wiem do kogo piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
gosc 10.52 - to nie mysl :P w tym wieku juz nie ma co rozmyslac, tylko zyc pelnia zycia, zgodnie z tym, co czujemy ;) A ja mieszkam w PL i zadne "durne" wypowiedzi na mnie wplywu nie maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjedynka dziś - akurat jeśli chodzi o moje życie i myślenie to mam własne zdanie ale ten "trend starości" przyznaję- źle działa na moją psychikę. Cieszę się, że tylu tu dyskutantów i tylu nas jest bo często mam wrażenie, że jestem jedyną "żałosną 50-latką" na wyspie pełnej młodych ludzi. Wiem, że mówi się, że młodość to przede wszystkim "stan ducha" ale jednak nie do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjedynka dziś - miło było Cię tu spotkać :) Czasem tu zajrzę i powiem jak tam z tymi moimi "młodymi" facetami :) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli Tobie i wszystkim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibina
gośc 10.58 stan ducha masz rację , czasem coś strzyka albo boli ale nie poddawać się , pozytywnie myśleć do puki się da a jak już się nie da to dalej pozytywnym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
gosc 10.58 - jak nie mozna czegos zmienic, to trzeba zaakceptowac :) widze, ze z tym masz chyba problem ;) Milego dnia :) oczywiscie tez bede zagladac ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani , nie chodzi o facetow tylko o przyjazn o to zeby nikt nie czul sie samotny . Ja dopiero rozstalam sie z mezem -łajdakiem . Nie chodzi mi o faceta ale go nie wykluczam ale fajnie byloby pojsc z kims na spacer , pogadac , wyzalic sie pojsc potanczyc ... adres email moge podac tylko dziewczynom ... jesli ktoras z was chcialaby pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoże puder róż, kiedy dupa stara już. Mówią, że po kopie już po chłopie. Samotnym staruszkom, życzę dużo rozsądku i uświadomienia sobie, że czas zacząć myśleć o duszy. Jest niedziela kilka Zdrowaś przyda się dla dobra duszy. I tym optymistycznym akcentem życzę dobrego samopoczucia bo na romanse za późno. Najlepszym przyjacielem w tym wieku jest Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doswiadczenia tak piszesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam rytual milsony u Ezoteryczki Isaury, nazywal sie Love Cordone czy jakos tak, na powrot meza, ktory zrobil dziecko kochance i stwierdzil,ze chce z nia byc. Podchodzilam sceptycznie,ale efekty jakis oczekiwalam nastapily po 4 miesiacach,ale warto bylo czekac-odszedl od kochanki i znow jestesmy razem, cuda sie zdarzaja! Moge polecic i polecam Isaurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z doswiadczenia tak piszesz??smiech.gif xx Najlepszą nauką jest własne życie. Trzeba umieć wyciągać wnioski. Oczywiście nie dotyczy to numerologicznych jedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibina
gośc 12.20 też kiedyś miałam naście latek , lecz nigdy bym nie pomyślała by tak naśmiewać się z dojrzałych , życzę Tobie byś nigdy nie miał/a 50 forever Young !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem samotną 50+ z Wrocławia.Będę zaglądać.A nuż spotkam jakąś bratnią duszę.Ten + to spory u mnie już jest ale duchem jestem jeszcze młoda.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , dołączam do Was 50' pozdrawiam, trzymajmy się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
Trzymajmy sie cieplo, zwlaszcza w ten zimny poranek ;) Kto dolaczyl? Moze cos wiecej......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
kiki - czyli zaczynasz nowe zycie ;) podziwiam, bo nie kazda stac na to, zeby w tym wieku dokonac takiej zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana lepiej zaczac od nowaniz reszte zycia spedzic w upokorzeniu ...to zle by wplywalo na wyglad i na zdrowie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
Rozsadne podejscie do zycia :) tez tak uwazam. Teraz tylko jakas ciekawa znajomosc z przystojnym Panem i zycie nabierze kolorow, a byc moze i wynagrodzi ten "podly"czas ;) Zycze, kiki, z calego serca :) bo nikt nie powinien byc samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz .., mysle ze jeszcze troche poczekam ..dostalam po dupsku /przepraszam/ wiec musze odsapnac i naladowac akumulatory . A teraz mi jest dobrze A ktore z Was dziewczyny sa z Warszawy ? Moze sie spotkamy na jakiejs kawie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
Ja do W-wy mam bardzo daleko wiec kawka nie wchodzi w gre ;) ale gdzie sie podzialy inne 50tki ktore deklarowaly dolaczenie? kiki - laduj akumulatory, laduj :D ciekawe, jakie masz sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachecam wszystkie samotne dziewczyny 50 -tki z Warszawy i wogule do spotkania sie na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, mam 46 lat... Jestem podłamana ze czas tak szybko leci...nie wiem jak to bedziecz 50 na karku...psychicznie zle ze mną, macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z tym nie mam problemu bo daja mi 36....chyba ze chodzi o dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjedynka 2017.11.14 Rozsadne podejscie do zycia usmiech.gif tez tak uwazam. Teraz tylko jakas ciekawa znajomosc z przystojnym Panem i zycie nabierze kolorow, a byc moze i wynagrodzi ten "podly"czas oczko.gif Zycze, kiki, z calego serca usmiech.gif bo nikt nie powinien byc samotny. gośćjedynka wczoraj Ja do W-wy mam bardzo daleko wiec kawka nie wchodzi w gre oczko.gif Jeśli bardzo daleko to znaczy, że musisz być gdzieś niedaleko ode mnie..., to ja Cię zapraszam na kawę:), bo "nikt nie powinien być samotny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×