Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość gośćInkaiw
Tajemnice ludzkich dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajni jesteście, tez jestem samotna 50+, lubie buszowac po necie, ale życie w realu jest ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę tak niepoważnie zbyt wywnętrzać się na kafe, ale może tu znajdzie sie tą pokrewną duszę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
hm os trudno się spotkać z osobą z drugiego końca Polski:)Ostrowiec jest mi najbliższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Podhale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na https://razem50plus.pl można poznać samotne osoby po 50-tce zarówno z całej Polski, jak i z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie samotni i samotne. ja w tym stanie od zawsze..już nawet nie chodzi mi by znaleźć miłość...nawet przyjaźnie poumierały, albo ich wcale nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki mam teraz trend, a jak odezwiesz się do kogoś to od razy larum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie na forum Jurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
Witaj Jurku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnapo50
Czemu można czuć się tak samotnym mając obok bliskich? Po stracie bliskiej osoby jeszcze gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków, jest ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnapo50
Czy jest ktoś z Warszawy komu jest źle i cholernie samotnie ? Może mi poradzi co zrobić żeby tak nie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy samotna w małżeństwie moze się przyłączyć ? Krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lepiej na priv pogadać? A potem kawe wypić gdzieś na krakowskim rynku? Tutaj nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam maila z imienia i nazwiska i nie napisze go tutaj. Jesli masz jakis nieimienny to podaj, a jak nie to by trzeba założyć jakiś. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaloz sobie, jaki problem. Mam Ci tutaj podac adres i nr buta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ki
Poznań równa 50 stuknie mi w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuję. Nie interesuje mnie korespondencyjna znajomość z taką osobą ani nawet kafeteryjna . I nie dziwię się, że jesteś samotna w małżeństwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnapo50
Halo Warszawa! Może są tu jacyś sami samotni-samotne do pogadania i pobycia razem. Żeby nie było tak smutno i zle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.39 proszę bardzo. Mogę jeszcze coś dla Ciebie zrobić? Może smiesznie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A czy samotna w małżeństwie moze się przyłączyć ? Krakow. X Nie rozumiem Cię kobieto. Czego oczekujesz? Do czego chcesz się przyłączyć? Ktos Ci życzliwie coś proponuje a Ty po chamsku go traktujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zabawy w kotka i myszkę chcę się przyłączyć. Co chamskiego zrobiłam wg Ciebie? Potrafisz wyjaśnić? No przeciez jesli ktoś proponuje przejscie na priv to chyba powinien podać swój adres mailowy, tak czy nie? Ten sam Ktoś napisał, że tutaj nie da się rozmawiać a za chwilę pyta gdzie mieszkam. Czy uwazasz że to jest logiczne? Wielki problem z zalozeniem nowego maila. Kilka minut. Czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kraków to duże miasto, sama podałaś, że tam mieszkasz. Pytanie o dzielnicę, to nie jest pytanie o adres. :D Poza tym gość napisał : Mam maila z imienia i nazwiska i nie napisze go tutaj. Jesli masz jakis nieimienny to podaj. X To chyba zrozumiałe, też bym nie podała. Ale ludzie piszący tu mają adresy mailowe na uzytek forum, i chyba o to chodziło gościowi. A Ty wyskakujesz z tekstem : gość dziś To zaloz sobie, jaki problem. Mam Ci tutaj podac adres i nr buta? X I to jest chamskie! To Ty bawisz się w kotka i myszkę, bo włazisz i sama nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, to jakiś projekt jest. Normalny człowiek który chce nawiązać kontakt, bo czuje się samotny to nie zachowuje się w ten sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna p******a i nie dziwota ze samotna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam Krakow - Kozłowek i nie rozumiem dlaczego pytanie o dzielnice tak bardzo kogoś zirytowało. Ale nie mam 50 lat i nie jestem samotna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.10 masz rację, nie zamierzalam nikogo poznawać. Przeczytalam tylko temat i pierwszy post, pomyslalam ze to moze coś, co da mi odskocznie. A dzielnicę faktycznie moglam podac: mieszkam na Woli Justowskiej. Chcę pogratulowac Wam wszystkim że tak swietnie dogadujecie się z małżonkami i nigdy nie czujecie się samotni. No ale ktoś musi być inny, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami i postepowali wg schematow to swiat bylby nudny. Dalej uwazam, ze jesli mezczyzna proponuje przejscie na priv powinien podac swojego maila. Nie cierpie jak facet beczy. Pozdrawiam wszystkich oburzonych moją postawą, dla pozostalych zostawiam caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Burza to z mojego powodu, to ja proponowałam priv. Jestem kobietą i mialam nadzieję poznać być może? koleżankę. Nie szukam faceta Ale wyszło jak wyszlo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×