Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość teraz desznik bedzie
Wielki samotnik MOżesz sobie orangę gęgać nawijać smutki i tak mam Cię ponizej pleców.Zrozumialeś ośla pało!!!!!!!!!!!!!!!!! Oj nie lubisz być stawiany pod ścianą Januszku, jak Ty tego nie lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik taką szkołe wam wstawił,ze macie taką TRAUME że jesteście skończeni na cafe.A dlaczego PYTAM sie nie bronicie waszej koleżanki Pozdrawiam Środkowym Palcem.Przecież była bardzo inteligentna i nie umywacie sie do JEJ mądrości.Jesteście zwykłymi cafeteryjnymi pariasami.Ilu z was poszlo na redakcje aby odwieśili ja z Bana??Ma ta Pozdrawiam fajnych przyjaciól nie ma co.Tylko ubolewać i wspólczuć waszej wyjatkowej głupocie i indolencji.!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz desznik bedzie
.11.2011] 19:23 [zgłoś do usunięcia]Santa1 ciekawe czemu tak sie nienawidzicie Nienawidzicie? Wręcz przeciwnie Santa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka, mam pytanie: czy całą tę aferę można kojarzyć z Ickiem i Salcią? Bo nagle poczułam się nowicjuszką kafeteryjną, a żeby nie myśleć o tym o czym myślę bez przerwy, pomyślałam, że pomyślę trochę o Icku:D Napisałam na tyle jasno, że odpowiedź powinna być równie precyzyjna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa:D No nie było TAKIEJ. Patrz, jednak człowiek uczy się przez całe życie:) A ja tak sobie na Icka beznamiętnie patrzyłam. Aż mnie zdziwiło, że dopatrzyłaś się wtedy niekonsekwencji:D Naiwniara ze mnie, mam to po mamie... Pozerkałam dzisiaj na ten topik i zazdroszczę ludziom, że takie właśnie mają problemy:) Mogłabym się zamienić:classic_cool: Nie mogę za dużo marudzić, bo u mnie czas odsypiania. Blondi, nie dołuj się, że my szyfrem zagadałyśmy wczoraj, to nie było przeciwko Tobie, to takie sentymenty były nasze:) Bo ja za tą Fatalką łażę hehhheeee po kafeterii pono;) Fatalka dzięki, nie wiedziałam, żem taka niekumata, ale nie kojarzę tej postaci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
errata: Z Oneill nie zamieniłabym się jedynie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym zamienić na problemy dzisiaj piszących tutaj osób, które sporo emocji włożyły w ten topik:) Wierz mi: nie zamieniłabyś się ze mną:( Nie teraz. Nie ma nic gorszego niż patrzeć na potworne cierpienie tak bliskiej osoby. Ja nie mam już skrawka życia dla siebie, tylko ta wieczorna godzina z piwem na kafeterii:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis, dzięki za takt. Faktycznie wprowadzam wszędzie grobowy nastrój w dosłownym tego słowa znaczeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis, moje problemy słabo są powiązane z tematem topiku. Ja tutaj weszłam z racji swojego wieku raczej. Miałam nadzieję spotkać osoby może niekoniecznie poważne, ale dojrzałe. I spotkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no mam. Ale czy przez to mniej boli? Dużo mówiłam o odsypianiu, które w kontekście mojego budzika o 5:00 staje się zagrożone. Może czas się pożegnać? Wielki czas:classic_cool: Zatem pomacham nieco:)🖐️))) :D Do jutra wieczorem. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaa
Wielki samotnik wyszedł oknem a powrocil jako Adonis cudnych Pań oj desznik desznik nie potrafisz nikogo uszanowac i ladujesz sie tam gdzie cie nie chca tak gdzie pojawiasz sie ty, od razu trzeba nastawiac sie na smierc topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Mnie boli kręgosłup:classic_cool: taka cena. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaa
najlepsza będzie amputacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natychmiast to
ty wynies sie z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze wszyscy
tu dobrzy ehhhhhhhhhhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×