Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Ubuntu Linux co ty tam robisz na tym kompie Hackeryjesz?mi wystarczy Windows lubie grac czasami:Da ten vista to naprawde poraszka teraz mam 7 i jestem heppy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie hakuje, wyroslam z tego. Troche przypirace od czasu do czasu. Konwersja plikow i fotoszop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie fatum??
to ty przesladujesz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie fatum??
ale Milaczek to nie desznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem, czy wytrwam.... już kilka razy to robiłam i znów było dobrze.(niby dobrze) Ale teraz pozwoliłam sobie na więcej i nie honor tym razem prosić o przebaczenie. Trudno. Z grubsza chodziło o to, ze miałam już dosyć ciągłych ustępstw z mojej strony. No cóż, historia stara jak świat. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo gomulka to byl wlasnie taki prostaczyna, jak zreszta wiekszosc tamtejszych dygnitarzy po akademii partyjnej. Mialam kiedys w pracy taka szefowa - kobieta po jakiejs szkole partyjnej, sekretarz pop na nasz PZOZ. Boze, co to bylo za prostackie, wulgarne babsko! Nie chce uogolniac bo pewnie i w partii byli ludzie na poziomie - ale wiekszosc z nich to byly zwykle cepy granatem od pluga oderwane. No ale przeciez rzadzaca klasa robotnicza i chlopska, to juz sie nie czepiam. Mnie sie oberwalo w styczniu 82, w miesiac po wprowadzeniu stanu wojennego; poszlismy do arki w Hucie na msze i spotkanie a tu przyjechali zomowcy i czesc z nas wylapali. I nie jak w filmie ze kobiet nie bili - lali palami gdzie popadlo. A mnie dzisiaj postrzal zlapal, chodze polamana i nic nie robie bo ciezko mi stac, wkrotce przejdzie bo nie pierwszy i nie ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalko:classic_cool: Dlaczego ex wywołuje u Ciebie tak silne emocje? Ja nawet nie wiem, czy mój były ożenił się z panią Krysią ( nie jakąś "flamą" wcale:p)czy też nie. Miałabym kogo o to zapytać, tylko wcale mnie on nie obchodzi: czasami odwiedza mnie jego mama, siostra przesyła życzenia, byłam na ich rodzinnym pogrzebie. Kiedy potrzebowałam jakiegoś podpisu, przyjechał i po sprawie. Wtedy dzwoniłam do domu pani Krysi przedstawiając się jako mama naszego syna:) Ex to ex. Historia, czego można oczekiwać po kimś, kogo usunęło się ze swego życia? Tyle pary w gwizdek. Sporo bezdomnych kotów mogłabyś wyżywić przy tak wielkim potencjale energii, rozważ to:D :) Czekam zatem :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś rzuciłam palenie- odliczałam dni, tygodnie, miesiące... Aż przestało mnie zajmować, bo papierosy w życiu osoby niepalącej nie są warte uwagi. Tylko gdzieś w necie mam zapisane kiedy to było. Na pewno w listopadzie. 2005, może 2006. Nieważne. Tak samo powinno być z byłym: absolutnie nieważne, że był. chyba, że miłość nie wygasła. Ale wtedy należy walczyć o miłość, a nie tępić exa i jego obecną kobietę, która przecież nie jest Ci nic winna... Hę? czekam nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iść na myjkę czy zareagujesz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest to pogardliwe i obraźliwe określenie kolejnej partnerki mojego ex:o Kopaliński niech na nauki zapiedala, bo staroświecki się stał. Flama jest pogardliwe na maxa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale flama to Czomolungma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki program do klikania, nazywa sie zetodwudziestoslaw, polecam. Wpisac w google i sciagnac. @fatalka :D "The Devil's Double" sobie obejrzyj - dobry film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzę do szpitala. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie uznałam za retoryczne Fatalko. A skoro takie nie było: nie planuję. Przed chwilą tam zajrzałam i nie widzę eeehehehe aby ktoś tęsknił, nie bujaj:) Natomiast tutaj chyba już jesteśmy w komplecie?/wpis powyżej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tym razem wybaczasz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowałane? Po ip należało, może by pół topa odpadło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka. Nigdy nie było zakazu pisania co się myśli. Czy był? Potem oglądałam jeszcze wpisy tych lasek, wielokrotnie wysyłały w tej samej minucie, KP ewidentnie powinna zostać przeproszona. Nie sądzisz? Tylko przez kogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chcesz - w porzo...przyjelam do wiadomosci i wiecej na ten temat nie wspomne" 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Ci źle, czujesz że jesteś na życiowym zakręcie, zawalił Ci się świat i nie masz się do kogo zwrócić. Obawiasz się niezrozumienia lub odtrącenia ze strony bliskich? Wejdź na http://gosc.psychospace.pl/ i zapisz się do psychologa na konsultacje lub skorzystaj z grup wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×