Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

w temacie myszkowania jestem bardzo otwarta ;) i nie lubie takich sobie zwyklych myszek... hitem dla mnie jest ta: http://www.gram.pl/news_8gfqGu64_Mysz_w_ksztalcie_windowsowej_strzalki.html natomiast ta...no coz tylko dla odwaznych ;) pora przyzwoita na pokazywanie ? :D :) :D http://i.pinger.pl/pgr402/8cbfa6bb000c1a634b79f3a6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich jednak nie zakupię...bo wtedy mój M może się zainteresować netem i jeszcze bardziej będę ograniczona w czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze mialby ochote raz dotykac jednego cycka :D raz drugiego ? hehehe oceniajac technicznie cyckowa myszka bardzo dobrze sie sprawdza :D testuje wszystkie ksztalty ;) bo gdzie to powiedziane ze tylko jedna dlugosc czy szerokosc daje zadowolenie? :D moze taka romantyczna w przyszlosci: http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,4824890.html moze posluzyc jako prezent ;) przyzwoity prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amus juz tlumaczylam jak to zrobic jezeli link sie nie otwiera po kliknieciu na niego, trzeba skopiowac, wkleic do ramki przegladarki i klawiszem backspace usunac odstep [w tym wypadku ...miedzy 1 a przecinkiem] czasami tak jest, ze wklejane linki zostaja rozdzielone...ale to naprawde nie problem go otworzyc...mam nadzieje ze Ci sie uda Amus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak się wyraziłam. Nie jadę, ale chciałabym:D Tam najcieplej. Faajne te gadżety. Prezentu na Walentynki nie spodziewam się, tyle mojego co popatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cieplo w porownaniu z innymi rejonami...szczegolnie wschodnimi... ale zapowiadaja -20...az mnie to przeraza...do -30 w nocy...ciekawe czy faktycznie bedzie taki mroz? hehehe nie dawno pisalysmy o zaspach, których nie ma...za to luty przyniesie nam lodownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niedawno napisalam osobno? ja sie zawsze takie mrozy boje rur, które tylko czekaja by popekac...bo wtedy brak cieplej wody i cieplych kaloryferow jest koszmarnie uciazliwy... poza tym pisza ze brak sniegu zniszczyl juz jakies uprawy ? wiec z tego wynika ze snieg powinien padac jak nalot dywanowy...w okreslone miejsca...na roslinki a nie na ulice ale wymyslilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że jesteście same
jak tak traktujecie gości. Wy po prostu nienawidzicie mężczyzn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, jeszcze z byłym mieliśmy lokalne centralne ogrzewanie Któregoś razu zaczął przeciekać zbiornik, trzeba było piec wygasić, a też tak dosyć zimno było. Musieliśmy się ewakuować do czasu naprawy bo nie szło wyrobić. A odnośnie stosunku do mężczyzn, są mi obojętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, Samotniczki🌼 Mój...jeszcze dzisiaj śladu nie zrobiła, bo... od samego rana, pożyteczne sprawy u pana...:D;) ciekawe, którą myszke zabrała ze sobą..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×