Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Tak, plan wykonałam:) Mój..., co to za święto? Ja dostałam złą nowinę, od marca w moim mieście idą drastycznie w górę czynsze mieszkań komunalnych, a ja w takim mam przyjemność mieszkać. Mi nic na szczęście nie zamarzło, a gdyby nawet, mała strata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hoze dziewoje! Caly dzien na nogach ale mi sie przynajmniej oplacilo bo kupilam buty za mniej niz pol ceny na wyprzedazach :P Pojechalam sobie do Corku autobucem dzisiaj. A stare kozaki juz mi sie rozlatywaly wiec tak sobie pomyslalam zeby je czyms zastapic, i byly fajne, skorzane czarne kozaczki na plaskim obcasie za 25 euro - obnizka z 55. Poza tym polazilam, pozagladalam tu i owdzie ale nic ciekawego nie widzialam. Za to znalazlam w swoich szufladach przepastnych kilka fajnych platow przycietej sklejki, jak znalazl na zegary (bo chcialabym juz zaczac je przygotowywac, zapowiada sie duzy projekt ale juz ceny beda wyzsze). Zeszlego roku, jakos na wiosne, kupilam w Aldi ceramiczny zegar za 4,99. Ozdobilam go dla siebie do kuchni. Gdyby takie znow sie pojawily to biore od razu 10. OK, OK dosc marzen trzeba brac sie za placenie rachunkow :P 🌻 Milego wieczoru Gwiazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Chochli napisałaś. Ja mam bzika na punkcie programów informacyjnych. Codziennie oglądam wiadomości, jak nie mam co robić to wszystkie jakie lecą. Mój ulubiony program to TVP Info. Lubię też publicystykę i dokument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to sa takie zwykle, proste kozaczki do szlajania na codzien - wygodne, nieocieplane (na te okolicznosc mam cieple wkladki i grube skarpety) - do wiosny mozna chodzic. Moje poprzednie kupilam w Polsce jakies 3 lata temu i z zalem wywalilam do kosza bo juz naprawde byly do niczego - przeciekaly, gdzieniegdzie pekaly, widac bylo na nich zab czasu ;) Ale co pochodzilam to moje bo byly super wygodne. Dla mnie priorytet to wygoda na codzien, ale mam tez eleganckie "do wyjscia". Nie umiem chodzic na obcasach - moge w nich tylko siedziec i wygladac ;) A syn mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczyl - pytam go co chce na urodziny a on ze nic bo zaplacilam mu ubezpieczenie, lekcje jazdy i daje mu samochod od czasu do czasu i ze robie mu impreze w domu. No, nie powiem - bardzo rozsadnie. Ale i tak mu obiecalam cos kupic wiec zazyczyl sobie monitor do komputera (korzysta z telewizora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój...to jednak jakieś wyjścia masz, a czy to wazne dokąd:D Mi np. szykuje się wyjście do Urzędu Skarbowego:D Oglądałam film dok. 'Dziewczęta z Auschwitz' Ależ dzielne kobiety. Uciekam. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody duchem
czy 30-latek może dołączyć do pięknych, młodych pań? zostawiam dla każdej z WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody duchem
{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat wpisz w nawias kwadratowy :) Coś znowu nie mogę spać :-( Trochę za wcześnie ta pobudka. Ale zmykam znowu, do ciepłego łóżeczka. Może jeszcze zasnę. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja też Eutenio kiepsko spałam:( Mój...a można wiedzieć co to za prezent? Też chyba sobie coś sprawię, chociaż jakiś drobiazg. Zawsze to poprawi samopoczucie. A co robimy z prośbą kolegi? W/g mnie, skoro ma chęć... Wprawdzie mógłby być naszym synkiem, ale w kupie zawsze razniej:) U mnie narazie minus18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonio 🌼 Ja czasami mam dwa przebudzenia jednej nocy, czasem około 2:00 czasem około 4:00.Masakra. U nas też -17. :-( Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×