Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość lucy-liu
wierzycie wte bzdury ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy-liu
bo ja nie... XD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-in-pank-2000
powiedzcie mi, czy ten chłopiec miał blond wlosy? jeśli tak to widziałam cześć tego obrazu, tylko twarz chłopca. Na resztę zabrakło mi odwagi, po prostu spanikowałam. On miał takie przenikliwe spojrzenie. I nie było to na pewno spojrzenie kilkuletniego chłopca :(... Nie moglam zasnac d czwartej nad ranem. Ae to chyba autosugestia. Jak już zasnęłam, spalam do rana. Nie miałam koszmarów. Ale po samym zobaczeniu tej twarzy serce waliło mi jak szalone. A teraz uwaga - wiem, że jestem głupia, ale korci mnie, aby obejrzeć całość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hands...
hej, ciągle się zastanawiam, czy go zobaczyć... doradźcie coś... proszę.. chciałam już to zrobić, ale serce zaczęło mi walić serce jak szalone... waham się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ale bezna te obrazy:) miałam obawy aby je obejżeć, ale jednak obejżałam. Dużo szumu po prostu, ale moim zdaniem o to chodziło. Ludzie lubią takie ciekawostki:) Ale szczerze- nie powiesiła bym żadnego sobie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nie dlatego że straszne, tylko niezbyt ładne:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka****
powaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszycie ludzi i nic pozaTym
O 2 rano przeglądając ten wątek miałam pełne gatki bo atmosfera się udziela :P i nie kliknęłam na ten obraz, tylko luknęłam na miniaturę, za to teraz go wygoogle'ałam i nie robi na mnie wielkiego wrażenia, obraz jak obraz, niezbyt miły ale do przeżycia. I: odpukać różne różności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyu
nudddyyyyy, to juz bylo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1q2w3e4r
Moze ktos znalazl ten obraz w dobrej rozdzielczosci? (minimum 1024x768) Szukam, szukam ale bez rezultatu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, obejrzałem przed chwilą... widać że sezon ogórkowy...nawet na Kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfhfghfghfg
ja nie moge wejsc w tego linka, moze ktos podac prawidłowy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszycie...
A tak poza tym, to już kiedyś oglądałam ten obraz. Ech, który artysta by nie chciał, aby jego dzieło pozostawiało tak mocne wrażenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderNgirL
hmm,ja nie widze nic strasznego w tym obrazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek-z bramy
Uwazam to za chore epatowanie forumowiczow smiercia.Mowie tu o tych niezidentyfikowanych osobach.Jesli chodzi o te obrazy-same one sa jakies niepokojace.Nie mam jakichs pozytywow do wyrazenia na ich temat.Sa jakies dziwne.Nie zdziwilbym sie,gdyby mialy cos wspolnego z satanizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeo-deo-riki-tiki
no i jak? żyjecie po obejrzeniu tego? ja nie miałam odwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek:) Poszukalam w googlach cosik na temat tego obrazu bo link tutaj podany w ogole mi nie chce wejsc:/ fuuck:/ Poczytalam sobie to i owo i powiem,ze to interesujace:D Ale patrzac na ten opbraz nic nie widze ciekawego..lalka z chlopcem:P 3ymajcie tytaj drugi nawiedzony obraz, http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nawiedzone_przedmioty_sa_w_naszych_domach_3876.html \"Klątwa płaczącego chłopca\" - taki tytuł nosi obraz namalowany przez pewnego hiszpańskiego malarza. :D podbno po obejrzeniu cos na bank splonie,Tam jest artykul itp, no i obraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp
jasien sie zaczyna - deszcz pada- nastrojowy temat... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przestraszeni... boicie się tu zaglądać? Zmówcie pacierz za\"dusze zmarłych nieotrzymujących znikąd pomocy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likelost
Jeżeli jakimś trafem nie wiesz o czym jest ten topic i nie czytałeś wcześniej innych komentarzy to masz szczęście i możesz kliknąć wstecz w wyszukiwarce i zapomnieć o wszystkim... ...ale jeśli nie jesteś tu przypadkiem lub masz odwagę sprawdź czy jesteś podatny na autosugestję. Jako, że to jest autosugestia ci którzy przeczytali jakikolwiek komentarz i się zaciekawili są już bod jej wpływem i niezobaczenie obrazu nic nie pomoże... przeciwnie, może nawet zaszkodzić bo jak wiadomo boimy się najbardziej tego czego nie widać. Osobiście miałem dziwne wrażenia podczas oglądania go tzn. miałem wrażenie ruchu, najpierw chłopca potem lalki i każden z nich trwał może pół sekundy a nawet mniej gdyż zanim spojrzałem na to co się ruszało nagle przestawało a był to ruch niezwykły, coś jakby na przyspieszonym podglądzie... ten obraz jest dziwny ale pewnie gdybym nie znał jego historii to bym nawet na niego nie zwrócił uwagi Jak napisał już ktoś wcześniej ja też boję sie zobaczyć ten obraz znowu choć wydaje mi się to głupie ale czuję, że wtedy stanie się coś złego... Natrafiłem na ten artykół gdzieś indziej i zaciekawiło mnie to, że zarejestrowano na zdjęciu jak chłopiec opszczał płutno, jeżeli ktoś szperał trochę w internecie i natrafił na to zdjęcie prosił bym o wstawienie linka a tak swoją drogą to płótno ma naprawdę dziwną historię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likelost-najpierw zaczernij się o pózniej zgrywaj ważniaka. Oglądałam ten obraz i patrzę na to z dystansu. Ma on coś w sobie i może wywierać na nas różne wpływy,zależy od psychiki i podatności na sugestie. Bój się jak lubisz. Ja czasami lubię się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa aaa
ja sama maluję obrazy więc nie zwróciłam uwagi na klimat tylko na takie rzeczy które (ja-subiektywnie) bym poprawiła..heh węc mnie nie przeraża jakoś bo patrze z punktu widzenia "artystki".. sama malowałam bardziej przerazające;) mogę sobie spokojnie go wstawic na pulpit czy wydrukować i powiesić nad łóżkiem, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autosugestja jest bardzo silna i dlatego niektórym ludziom mozna wmówic, że coś jest nawiedzone. Ja oczywiscie w takie głupoty nie wierzę wszystkie tzw. zjawiska paranormalne można naukowo wytłumaczyc. Jedyne co więrzę co jest paranienormalne to kabaret paranienormalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa aaa
cholera, po naisaniu posta zabrałam się do szkicowania i moje dłonie nieświadomie zaczęły malować te skształty .. zaczynam się bac.. ustawłam na pulpicie jako tło i teraz jakby się zablokował, nie mogę wstawic zadnego innegi obrazka! sorry za literowki ale jestem zdenerowowana bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niestety dziala
UWAZAJCIE NA TEN OBRAAAZZZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
no i co, nikt sie juz nie boi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×